Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Çorum Gülabibey Satılık Daire

(84 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
145.000 TL
MEVA YAPI KAPAKLI 1.CADDEDE SATILIK 2+1 SIFIR DAİRE
Selçuk Yiğiter
Gülabibey, Merkez
2+1
5Gün Önce
100 m²
240.000 TL
YENİ BELEDİYE BİNASININI DİBİNDE SATILIK 3+1 DAİRE
Mustafa Küyükoğu
Kunduzhan, Merkez
3+1
5Gün Önce
145 m²
250.000 TL
MİMARSİNAN'DA SATILIK 145M2 BAKIMLI 3+1
Rıfat Yüksel
Mimar Sinan, Merkez
3+1
14.2.2020
145 m²
160.000 TL
DEVANE TOKİDE 2+1 KUZEY BATI CEPHELİ DAİRE
Mustafa Küyükoğu
Kunduzhan, Merkez
2+1
9.2.2020
97 m²
340.000 TL
CEMİLBEY CADDESİ CEPHELİ SÜPER LÜKS 4+1 DAİRE
Mustafa Küyükoğu
Mimar Sinan, Merkez
4+1
7.2.2020
165 m²
120.000 TL
KAPAKLI MEVKİİ SATILIK DÜZ GİRİŞ DAİRE
Mustafa Küyükoğu
Gülabibey, Merkez
3+1
7.2.2020
130 m²
190.000 TL
KÜYÜKOĞLU EMLAKTAN BEYTEPEDE SATILIK 3+1 DAİRE
Mustafa Küyükoğu
Gülabibey, Merkez
3+1
5.2.2020
140 m²
220.000 TL
KAPAKLI 5.CADDEDE SATILIK 3+1 DAİRE
Seleattin Bozkurt
Gülabibey, Merkez
3+1
5.2.2020
145 m²
240.000 TL
LOZANEVLERDE 3+1 SIFIR DAIRE
Mustafa Küyükoğu
Kale, Merkez
3+1
4.2.2020
125 m²
210.000 TL
KÜÇÜK ABDULLAH CADDESİNDA SATILIK 3+1 DAİRE
Mustafa Küyükoğu
Gülabibey, Merkez
3+1
1.2.2020
120 m²


Çorum Gulabibey satılık daire

Çorum ilinin değerli semtlerinden biri olan Gülabibey’de, isteğiniz gibi bir ev bulabilmeniz oldukça kolay. Çorum Gülabibey satılık daire seçeneklerine bir göz atarak, beklentilerinizi karşılayan bir eve sahip olabilirsiniz.

Çorum Gülabibey’de satılık daire ararken nelere dikkat etmelisiniz?
Çorum Gülabibey satılık daire ilanlarını incelerken öncelikle yaşamak istediğiniz konumu iyi belir-lemelisiniz. İşinize ya da çocuğunuzun okuluna mı yakın olmak istiyorsunuz, yoksa hastane ya da bir parka mı? Bu detayları iyi belirleyip; en doğru tercihi yapabilirsiniz. Bu semtte 1+1, 2+1, 3+1 ya da 4+2 gibi oda sayıları gibi farklı seçenekler mevcut. Bu değerlendirmeleri yapıp kendinize en uygun satılık evi tercih edebilirsiniz. Satılık dairelere bakarken, kendi yaşam standartlarınıza uygun, ulaşımı elverişli ve yatırım olarak kıymetli evleri seçenek olarak belirlemeli ve bunun için araştırmalar yapma-lısınız. “Emlak. Bilgi. Güven.” sloganıyla yola çıkan gayrimenkul bilgi ve pazarlama platformu Zin-gat.com adresinden dilediğiniz evi kolaylıkla bulabilirsiniz.

Çorum Gülabibey satılık daire seçeneklerinde çevre faktörü oldukça önem taşır. Hitit Üniversite-si’nin de bulunduğu Çorum’un merkezinde yer alan bu semtte ulaşım, otobüslerle her yere kolayca gerçekleşebilir. Toplu taşıma araçlarını sıkça tercih edecekseniz, duraklara yakın bir ev sizin için uy-gun olacaktır. Bunun yanı sıra sosyal olanaklar da oldukça önem taşır. Bu olanaklara yakın olmak elbette evinizin değerini artırır. Bu nedenle bütçenizi iyi belirleyip en doğru tercihi yapabilmek için satılık daireler arasında kendi kriterleriniz ölçüsünde detaylıca araştırma yapmalısınız.

Çorum Gülabibey’de okula yakın satılık daireler nerede?
Öğretmenseniz ya da çocuklarınız okuyorsa; Çorum Gülabibey satılık daire seçenekleri içerisinde okullara yakın alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Zafer İlköğretim Okulu için Milönü Caddesi’ne yakın satılık evlere bakabilirsiniz. Bu cadde ve bu caddenin çevresine yakın konumda bir ev ilköğre-tim aşamasındaki çocuğunuzun rahat ulaşımına imkân sağlar. Başka bir okul olan Fatih Lisesi için ise Karafakioğlu sokağına yakın veya bizzat bu sokakta yer alan bir ev sizin için ideal olabilir. Bununla beraber bu okula yakınlık size Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu’na da ulaşım kolaylığı sağlar çünkü iki okul neredeyse yan yana sayılır.

Neden Çorum Gülabibey’de satılık daire almalısınız?
Gülabibey semt olarak Çorum merkezde yer alır. Okullar, camiler, alışveriş yerleri, parklar, hastaneler gibi sosyal olanakları zengin bir konumda bulunur. Ayrıca metrekare olarak farklı tercihlere göre satılık evler bulmanız mümkün. Yerine, konumuna ve evin özelliklerine göre farklılık gösteren satılık dairelerden birini seçebilirsiniz.

Çorum Gülabibey’de daire sahibi olmak için doğru ay hangisi?
Ev satın almak isteyenler daha çok bahar aylarında ve yaz aylarında harekete geçtiği için kış ayların-da satılık ev talebi azalabiliyor. Talep azlığı da fiyatları düşüyor. Çorum Gülabibey satılık daire seçeneklerini değerlendirirken özellikle kış mevsiminde ev alırsanız daha avantajlı olabilirsiniz. An-cak uygun fiyatlı satılık ev bulabilmek için illaki kışı da beklemeniz gerekmez. İhtiyaçtan dolayı bazı evler ucuza satılabilir. Sık sık ilanlara göz atarak fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Çorum Gülabibey’de Hangi Satılık Daireler Daha Hızlı Kiraya Verilir?
Öncelikli olarak evin konumu bu noktada önemli bir kriter. Okullara, hastaneye ya da işlek caddelere yakın evler çok daha hızlı kiraya veriliyor. Evin metrekaresi, oda sayısı ve genişliği de evin kiraya verilişini etkileyen faktörlerden. Ayrıca evin tadilat gereksiniminin olup olmaması da kiracı için ol-dukça önem taşıyor.

 

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım