Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

İstanbul İçerenköy Satılık Daire

(53 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
440.000 TL
BOSTANCI KOSİFLER'İN YANI BAŞI FIRSAT 3+2 DUBLEX CEYDA'DAN
Muammer Şahin
İçerenköy, Ataşehir
3+2
2Gün Önce
180 m²
560.000 TL
İÇERENKÖY ESTON'A KOMŞU KURUCULAR SİTESİNDE
Seniha Erdoğan
İçerenköy, Ataşehir
3+1
7.1.2020
120 m²
390.000 TL
Ataşehir İçerenköy'de Satılık Daire
Erol Eryılmaz
İçerenköy, Ataşehir
2+1
Dün
90 m²
600.000 TL
BOSTANCI METROSUNA 5 DAKİKA UZAKLIKTA
Erol Eryılmaz
İçerenköy, Ataşehir
3+1
5Gün Önce
130 m²
350.000 TL
İÇERENKÖY MERKEZDE SIFIR BİNADA
Erol Eryılmaz
İçerenköy, Ataşehir
2+1
5Gün Önce
100 m²
365.000 TL
Paşabahçe Sitesi 3+1 130m² 7. Katta Fırsat
Bekir Karaağaç
İçerenköy, Ataşehir
3+1
5Gün Önce
130 m²
320.000 TL
Ataşehir İçerenköy'de Satılık Daire
Erol Eryılmaz
İçerenköy, Ataşehir
1+1
4Gün Önce
75 m²
459.000 TL
ATAŞEHİR SATILIK 4+1,DUBLEKS DAİRE
Gülay Kurtulmuş
İçerenköy, Ataşehir
4+1
12.1.2020
180 m²
459.000 TL
ATAŞEHİR SATILIK 4+1,DUBLEKS DAİRE
Gülay Kurtulmuş
İçerenköy, Ataşehir
4+1
12.1.2020
180 m²

İstanbul İçerenköy satılık daire

İstanbul İçerenköy satılık daire seçenekleri, kriterlerinize en uygun alternatiflerle sizi bekliyor… Tam da düşlediğiniz gibi, hayatınıza konfor sağlayacak, bütçenize en uygun satılık evleri keşfetmeye ne dersiniz?

2008 senesine kadar Kadıköy’e bağlı olan İçerenköy 2008’de Ataşehir ilçesine bağlanmıştır. İçerenköy en kalabalık mahalle sıralamasında dördüncü sıraya kadar yükselmiş olup, nüfusun en yoğun olduğu yerlerden biridir.
5 yıldızlı otellerin bulunduğu hatta içlerinden bir tanesinin ilk şubesini burada açtığı İçerenköy’de ayrıca birçok okul bulunmaktadır bunlardan bilinen ikisi: Yahya Kemal Beyatlı İlköğretim Okulu Hasanleyli Ortaokulu’dur. İçerenköy’e ulaşım; birçok toplu taşım seçenekleriyle diğer semtlere göre nispeten daha kolaydır. Kozyatağı, Bostancı gibi semtlerin aksine, imarlı arsaları bulunan İçerenköy, yatırım açısından da tercih edilen bir bölgedir.
80’li yıllarda tarımsal arazilerin bulunduğu İçerenköy, sınırlarının çok yakınında akan Çamaşırcı deresi denilen yerle tanınırdı. Sağlam zemin yapısı sebebiyle burada yüksek katlı binalara izin verilmiş, İçerenköy şimdi çok katlı binaların bulunduğu bir yer olmuştur.

İstanbul İçerenköy satılık daire almak için neden iyi bir yatırım aracıdır?
İstanbul İçerenköy satılık daire almak ve bu vesileyle yatırım yapmak isteyenler için ideal bir seçim olacaktır. Bunun başlıca sebepleri arasında; semtin eski bir yerleşim yeri olması yer alır. Gerek alt yapısı gerekse eski yerleşim alanlarında olduğu gibi çevresinde, okul, hastane, çarşı pazar gibi sosyal alanlar mevcuttur. Üstelik semt sakinleri için bu alanlar kolay ulaşılabilirliğe sahiptir. Bununla beraber, İstanbul İçerenköy satılık daire almak isteyenler için gelişen emlak sektöründe alanlarının imara açık olması nedeniyle diğer semtlerle yarışabilecek yeni konut projelerinin hayata geçtiği bir yerdir.
İçerenköy Sanat Eğitimi Merkezi gibi kültürel gelişimi destekleyen sosyal alanlar da İçerenköy’ü cazip hale getiren başkaca unsurlardan sadece biridir. İstanbul İçerenköy satılık daire alarak sadece ikamet etmek için değil kira geliri elde etmek isteyen yatırımlara da çok avantajlı satılık evler sunmaktadır. İçerenköy, gayrimenkul yatırımı yapanlara düzenli gelir sağlayabilmektedir. Ancak satın alacağınız evde daha kısa vadeli bir kar bekliyorsanız, bölgenin amortisman süresini incelmeyi ihmal etmeyin.

İstanbul İçerenköy’de yaşam koşulları nelerdir
İstanbul İçerenköy satılık daire almak isteyenlerin yaşayabileceği en güzel yerlerden biridir. Toplu taşım araçlarının bu semtten geçmesi ve çeşitliliği, okullara yakınlığı bu semti tercih edilir bir yaşam alanı yapmaya yetecek etkenlerden sadece ikisidir. Bununla beraber, tanınan hastanelere, alışveriş merkezlerine, E5 otoyoluna yakınlığı da semtin artılarından sayılmaktadır. Burada yaşayan halkın sosyal ihtiyaçlarını giderecek alanlar, sağlam bir şekilde zaman içerisinde kurulmuş ve faal olarak varlığını sürdürmeye devam etmektedir.

İstanbul İçerenköy’de satılık daire sahibi olmak için doğru ay hangisi?
Her şehrin, her semtin kendi dinamiklerinin belirlediği yatırım yapma tarihleri olabilir. Şayet yazlık bir yerde satılık ev almak istiyorsanız genel itibariyle yüksek sezon diye tabir edilen yaz ayları fiyatların daha yüksek olacağından tercih edilmemeli, daha sakin olan sonbahar ve kış ayları beklenmelidir.
İstanbul İçerenköy’de satılık daire sahibi olmak için kesinlikle şu aylar en doğru aylar demek yanıltıcı olabilirse de yaz aylarıyla beraber tatile giren okullar sebebiyle semtte taşınmalar, yer değiştirmeler olabilir. Başka illere çıkan tayinler ve benzeri sebeplerle satılık daire seçeneklerinin bu aylarda daha dikkatli yapılması uygun olabilir. Yine de kesinlikle yaz ayları satılık daire almak için en doğru aydır demek, emlak piyasasının gerçeklerini tamamen yansıtmaz. Dolayısıyla satılık daireler yılın her dönemi titizlikle incelenmelidir. Satılık ev aranan şehir ve semtte oluşabilecek şartlar; bazen zamansız fırsatlar sunabilme potansiyeline sahiptir.

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım