Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

İstanbul Levent Satılık Daire

(14 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
2.000.000 TL
Sapphire Residence de Satılık 1+1 Manzaralı Daire
Mehmet Durukan
Levent, Beşiktaş
1+1
30.12.2019
120 m²
4.500.000 TL
KANYON RESIDENCE 'DA 1+1 SATILIK BAHÇE KATI
Emart Gayrimenkul
Levent, Beşiktaş
1+1
16.1.2020
94 m²
1.200.000 TL
BEŞİKTAŞ KONAKLARDA SATILIK 3+1
Hüseyin Hüsnü Özgüler
Konaklar, Beşiktaş
3+1
15.1.2020
140 m²
1.200.000 TL
Beşiktaş Konaklar'da Satılık Daire
Hüseyin Hüsnü Özgüler
Konaklar, Beşiktaş
3+1
15.1.2020
140 m²

İstanbul Levent satılık daire
Levent yalnızca plazaların bulunduğu bir iş merkezi değil aynı zamanda yaşam merkezi! İstanbul Levent satılık daire seçenekleri, yaşam kalitesini artırmak isteyen İstanbulluları bekliyor…

İstanbul'un en gelişmiş semtlerinden biri olan Levent, iş merkezlerinin, en şık plazaların merkezi. Büyükdere Caddesi’nin üzerinde, Zincirlikuyu Mezarlığı’nın tam karşısındaki Levent, Maslak’a kadar uzanır. Konum itibariyle İstanbul’un en değerli arazilerinin üzerinde, modern bir altyapıya sahip olarak yapılandırılan Levent’in, her metrekaresi büyük değer taşır. Hal böyle olunca da İstanbul Levent satılık daire seçenekleri metrekare birim fiyatı bazında İstanbul’un geneline oranla çok yüksek rakamlar sunar.
İstanbul Levent satılık daire seçenekleri aynı zamanda trafik sorunu çekmek istemeyenlerin tercihi. İstanbulluların önemli bir sorununu oluşturan trafik, daire satın alırken, ulaşım faktörünü ön plana çıkarmaya sebep oluyor. İşte bu noktada, Levent bir adım öne çıkıyor. Çünkü özellikle Levent’e ulaşım metro ile oldukça kolay. Semt konum itibari ile aktif bir yaşam alanı sunuyor. Özellikle alışveriş merkezlerinin sayısı bölgede oldukça fazla. Alışveriş merkezlerindeki eğlence mekanları bile gün içerisinde farklılık yaratıp eğlenebileceğiniz alanlar için size imkân sunuyor. Özellikle büyük şehirlerde aranan imkanlar, eve yakın olan alışveriş merkezleri, ulaşım imkânları, hastane gibi alternatifler buradaki konutların fiyatlarını da direkt etkiliyor. Bu nedenle gayrimenkul konusunda en pahalı semtlerden biri olarak öne çıkan İstanbul Levent satılık daire seçenekleri sizi lüks daireler ile buluşturuyor.

İstanbul Levent’te satılık ev ararken nelere dikkat edilmeli?
İstanbul Levent’te satılık evler farklı pek çok oda sayısına (1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ya da 4+1) sahip seçeneklerle karşınıza çıkıyor. Bunlar arasında en doğru seçimi yapmalısınız. Levent, Beşiktaş’ın bir ilçesi. Sarıyer, Mecidiyeköy ve Beşiktaş gibi İstanbul’un gözde semtlerine yakınlığı ile de bilinen Levent, konum itibari ile ideal bir noktada. Genel olarak yatırım değeri yüksek bir semt olan Levent’te en doğru konum ve değere sahip olan satılık daireler bulabilmek için, detaylı bir araştırma yapmalısınız. Genel olarak Levent pahalı bir bölge olarak öne çıkar ancak siz dairenin fiyatının üzerinde bir fiyat vermek istemiyorsanız dairenin doğru fiyatını bilmelisiniz. Bunun için de yatırım yapmadan önce mutlaka bölgedeki metrekare fiyatlarını ve amortisman süresini öğrenmelisiniz.

Neden Levent’te daire satın almalısınız?
Levent, yaşam standartlarını üst düzeye taşıyabilmeniz için, her türlü imkanı önünüze seriyor…Ofislere olan yakınlığı ile cezbeden Levent, parklar, alışveriş merkezleri, restoranlar, cafeler ile iç içe… Bu semtin hedefi, yaşam kalitesini üst düzeye taşımak! Trafiğinden yakınan olsa da toplu taşıma araçları trafikten korkmamanız için en etkili sebepler arasında. Mahallelerinin de en az kendi kadar ünlü olduğu semt, 1 Levent, 2 Levent, 3 Levent ve 4. Levent gibi mahalleleri barındırıyor. Kanyon ve Özdilek gibi büyük alışveriş merkezlerine de ev sahipliği yapan semt, lüks daire satın almak için araştırma yapanların göz bebeği.
Daire satın aldığınızda, eğer dairede oturmak gibi bir niyetiniz yok ise, sadece yatırım için, kiraya verme maksatlı alıyorsanız buranın kira getirisinin de oldukça yüksek olduğunu söylemekte fayda var. Eğitim düzeyi yüksek ve kültürel açıdan da zengin bir semttir Levent. Birçok büyük iş yerini de bünyesinde barındıran Levent, bu bölgedeki insanların gelir düzeyi hakkında rahatlıkla fikir sahibi olmanızı sağlıyor. Hızla gelişen ve gelişmeye devam eden semtte şu an aktif olan 5. Levent projesi de ev sahibi olmak isteyenler için bir diğer alternatif.
Buradaki büyük binaların ev tipi ofis olarak kullanıldığını da söyleyebiliriz. Evinize en yakın iş yeriniz elinizin altında olabilir. Eğer kendinize ofis açmak gibi bir fikriniz varsa ya da işleriniz bu fikre elverişliyse aldığınız daireye yakın bir iş yerinizin olması da size sağlanılan imkânlar arasında. Bu da ulaşım derdini sorunsuz olarak tamamen çözen bir durum. Levent'in size sunduğu bu avantajlar, İstanbul gibi büyük bir şehir için, ev almak isteyeceğiniz en uygun nokta.

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım