Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

İzmir Alpaslan Satılık Daire

(85 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
170.000 TL
REFİK Ş. İNCE MAH. 2+1 AÇIK MUTFAK SIFIR DAİRE
R. Şevket İnce, Bayraklı
2+1
4Gün Önce
70 m²
190.000 TL
REAL OFFİCE'DEN WESTPARKTA TERASLI 2+1 SIFIR DAİRE
Nazlı Kıdır
Muhittin Erener, Bayraklı
2+1
Bugün
100 m²
335.000 TL
BAYRAKLIDA FULL TADİLATLI D.GAZLIN3+1 DAİRE
Sebile Nur Gültekin
Fuat Edip Baksı, Bayraklı
3+1
Dün
146 m²
235.000 TL
ALPASLAN CADDEYE YAKIN 2+1 TERASLI SIFIR DAİRE
Gökhan Bahadır
Alpaslan, Bayraklı
2+1
7.1.2020
90 m²
379.500 TL
35İZMİRGAYRİMENKULDEN SATILIK DAİRE
Hikmet Güveli
Fuat Edip Baksı, Bayraklı
2+1
8.1.2020
100 m²
199.000 TL
100. YIL OKULUNA YAKIN 1+1 YENİ ARA KAT DAİRE
Gökhan Bahadır
Muhittin Erener, Bayraklı
1+1
7.1.2020
60 m²
312.500 TL
35İZMİR GAYRIMENKUL DEN SATILIK SIFIR DAİRE
Hikmet Güveli
Alpaslan, Bayraklı
2+1
8.1.2020
90 m²
270.000 TL
BAYRAKLI R.ŞEVKET İNCE MAH 2+1 ARA KAT 105 M² DAİRE
Yüksel Demirkol
R. Şevket İnce, Bayraklı
2+1
3.1.2020
105 m²
240.000 TL
ALPASLAN CADDE YAKINI 2+1 SIFIR LÜKS DAİRELER
Gökhan Bahadır
Alpaslan, Bayraklı
2+1
Bugün
90 m²

İzmir Alpaslan satılık daire
İzmir Alpaslan satılık daire seçeneklerini değerlendiriyor; uygun fiyatlı ve kriterlerinize en uygun evi bulmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Satılık daireler arasında gezinerek; en iyi kararı verebilirsiniz.
Neden İzmir Alpaslan’da daire almalısınız?
İzmir Alpaslan semti, Bayraklı ilçesinin tepelerinde İzmir Körfezi manzaralı bir yerleşimdir. Çeşitli bölgelerden göç almasına rağmen; geniş olanaklara sahip kentsel dönüşüm çalışmaları ile dikkat çeken bir semttir. İzmir’e, dik yokuşları arasından yüksekten bakan Alpaslan semti, eşsiz körfez manzarası ile İzmir’in hızla gelişen ve popüler olmaya başlayan, bölgelerinden biridir. Son dönemde gayrimenkul olarak bir çok sitenin yapıldığı, yapılan inşaatların oldukça lüks olarak inşa edildiği Alpaslan semti, ulaşım açısından da oldukça konforlu. İzmir’in her yerinden semte, metro ve otobüs ulaşımı mevcuttur. Bu da semtin tercih edilmesinde büyük faktör.
İzmir Alpaslan’da satılık daire ararken nelere dikkat etmelisiniz?Paranızı biriktirdiniz, peşinat için bir birikiminiz var ve İzmir Alpaslan satılık daire seçeneklerine bakıyorsunuz. Öncelikle doğru bir tercih yapabilmeniz için; iyi bir araştırma yapmalısınız. Bütçenizi belirlemeli; bu bütçeye göre arayışlarınızı şekillendirmelisiniz. Ödeme gücünüze göre alabileceğiniz banka kredilerini araştırmalısınız. 10 yıl, 20 yıl ve hatta 30 yıl kredi veren bankaların ödeme koşullarını da gözden geçirmenizi tavsiye ederiz. Bölgenin metrekare ortalamalarını, fiyat trendlerini ve amortisman süresini öğrenmeniz de elbette lehinize. Özellikle ev sahibi ile pazarlık aşamasında; elinizi kuvvetlendirebilir.
İzmir Bayraklı’da ev arıyor; ve temiz, yeni, site içerisindeki evlerden istiyorsanız; şanslısınız; Alpaslan’da pek çok konut projesi mevcut. Bunları inceleyerek işe başlayabilirsiniz. Güvenlik, oyun parkı, havuz ve farklı olanaklara sahip bu siteler hayat kalitenizi artıracaktır.
Şayet müteahhit firmalarının konut projeleri size göre değilse, İzmir Alpaslan satılık daire seçenekleri geniş bir skalada yer aldığı için; daha mütevazı satılık evler de bulabilirsiniz. Ancak kurumsal olmayan firmalardan değil de bireylerden satılık ev alırken dikkat etmeniz gereken noktalar da mevcut. Öncelikle evin tapusunun, sizinle iletişime geçen kişinin üzerinde olup olmadığını belgelemesini isteyin. Sahibinden alacağınız daireniz için değerini belirlemek üzere getirilecek ekspertiz işlemlerinin kurumsal olarak yaptırılmasını da sağlamanız önemlidir. Değeri yüksek bir ev almak üzereyseniz, evin yıllık vergi tutarının da yükseleceğini hesaba katmayı unutmayın.
Temelden konut edinme
Satılık ev sahibi olma hayallerinizi ertelemeden, oturduğunuz muhitten ayrılmak istemiyorsanız eğer, biraz sabır ile inşaatı yeni başlamış yerel müteahhitlerden de seçim yapabilirsiniz. Bu aşamada peşinatınızın az olması müteahhit için önem taşımaz çünkü konut edindirme kredisi kullanılması müteahhit açısından da önemlidir. Peşin satış ile inşaatın daha hızlı bitirilmesine vesile olmuş olursunuz. Çünkü yerel müteahhitler genellikle inşaatı temelden satmalarının nedeni, daireleri, katları hızlıca bitirebilmektir. Hem siz daire sahibi olurken hem de müteahhitin işini kolaylaştırmış olursunuz.
İzmir Alpaslan satılık daire almak için 5 neden
İzmir Alpaslan satılık daire seçeneklerini hazır birikmiş paranız ile değerlendirmek istiyorsanız, iyi bir yatırım olduğunu görmüş olmalısınız. İzmir Alpaslan’da daire sahibi olmak için 5 neden saymak gerekirse, ulaşım kolaylığı, eşsiz manzarası, İzmir’in kalbinde yer alması, gelişmekte olan yapısı ile değerinin sürekli arttığı farklı projelerle daha da değerleneceğini belgeliyor olmasını sayabiliriz. Doğru bir yatırım sayesinde İzmir Alpaslan’da ev sahibi olmak, ister aldığınız daireye geçip kendiniz oturacak olun ister kiraya verin… Size ya ileriye dönük bir yatırım ya da düzenli gelir sağlayacaktır. Kısacası önceliğiniz, ev hayalinizden vazgeçmeden, size en uygun yolu seçerek kalbinizden geçen eve ulaşmanız, satın almanız olmalıdır.

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım