Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

İzmir Alsancak Satılık Daire

(19 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
1.350.000 TL
VILLA V.I.P İTALYA SOKAKTA BAKIMLI DAİRE
Binnur Atilla
Kültür, Konak
3+1
9.10.2019
140 m²
750.000 TL
ALSANCAKTA HARİKA KONUMDA SIFIR 2+1
Mehmet Açan
Alsancak, Konak
2+1
6.10.2019
110 m²
570.000 TL
Alsancak Mimar Sinan'da 3+1Dubleks Bahçeli Daire
Çiğdem Çağatay
Mimar Sinan, Konak
3+1
8.10.2019
170 m²
3.250.000 TL
Alsancak'Kordonda Satılık Yalı Dairesi
Figen Coşar
Alsancak, Konak
3+1
2.10.2019
125 m²
1.750.000 TL
MEKSİKA SOKAKTA FULL BAKIMLI ŞIK DAİRE
Alsancak, Konak
4+1
4.10.2019
180 m²
425.000 TL
Alsancak Camisine yakın Satılık Daire
Demet Aykın
Alsancak, Konak
3+1
22.9.2019
110 m²
2.800.000 TL
İZMİR ALSANCAK HİLTON MEVKİİ REZİDANZE DAİRE
Gülcan Cıbırlar
Alsancak, Konak
3+1
20.9.2019
181 m²
650.000 TL
Konak Alsancak'ta Satılık Daire
Huseyin Orta
Alsancak, Konak
3+1
3.4.2018
133 m²
885.000 TL
Konak Alsancak'ta Satılık Daire
Huseyin Orta
Alsancak, Konak
3+1
3.4.2018
140 m²
698.000 TL
alsancak cami durağı karsisi
Huseyin Orta
Alsancak, Konak
3+1
3.4.2018
125 m²

İzmir Alsancak satılık daire
İzmir Alsancak satılık daire seçenekleri, İzmir’in tüm güzelliklerini doyasıya yaşamak isteyenleri cezbediyor. Semtteki satılık evler, tüm avantajlarıyla yatırımcılara göz kırpıyor.

İzmir'in en gözde ilçesi olan Konak'a bağlı olan Alsancak, hareketliliği ve birbirinden farklı mekanları ile şehir halkının olduğu gibi, turistlerin ve İzmir'de eğitim gören üniversite öğrencilerinin ilgi alanına giriyor. Özellikle Alsancak Kıbrıs Şehitleri Caddesi semtin gün boyu canlı olduğu işlek caddeleri arasında bulunuyor.
Alsancak, tarihi Rum evlerinden deniz manzarasına kadar pek çok güzelliği bir arada sunan ender semtlerden biri. Şehrin merkezi olarak nitelendirilecek olan Alsancak'ta emlak piyasasında da sürekli bir hareketlilik görülüyor.

İzmir Alsancak'ta satılık daire nerelerden almalı?
İzmir Alsancak satılık daire bakımından geniş bir yelpazeye sahip. Sosyal olanaklara sahip semt, hem ikâmet etmek isteyenler tarafından hem de yatırımcılar tarafından en çok talep gören yerler arasında yer alıyor.
Semtin eğitim seviyesi genel olarak yüksek okul düzeyinde olduğu için İzmir'in nezih semtlerinin başında geliyor. İzmir Alsancak satılık daire fiyatlarına göz atıldığında muadillerine göre en yüksek fiyatlara sahip olan satılık daire alternatifleri Alsancak İzmir Körfezi ve civarında bulunuyor. Bu bölge yerleşim açısında da diğer bölgelere nazaran yoğunluk gösteriyor. Kıbrıs Şehitleri Caddesi de bölgenin en pahalı metrekare fiyatlarına sahip en popüler yelerinden biri. Konut almak için yüksek bir bütçe ayıranlar bu iki bölgeyi tercih edebilir.
Bütçeleri daha kısıtlı olanlar, İzmir Alsancak satılık daire seçenekleri arasında daha ekonomik metrekare fiyatları sunan Mimar Sinan ve Kültür mahallelerindeki satılık dairelere göz gezdirebilir. Fakat unutmamak gerekiyor ki Alsancak'ta emlak piyasası her daim hareketli ve bu civardaki satılık evler büyük talep görüyor. Yaşam alanı olarak da büyük artılara sahip olması semtte, konut fiyatları da her geçen gün yükseliyor.

İzmir Alsancak'ta satılık daire ararken nelere dikkat etmek gerekir?
Alsancak yaşam standartları yüksek bir semt. Ulaşımın rahat, sosyal olanaklarının geniş olduğu Alsancak, daha çok dinamik bir hayat tercih edenlerin tercihini oluşturuyor. Her türlü alışveriş ve eğlence mekânlarına yürüme mesafesinde olan Alsancak’ta satılık ev fiyatları İzmir ili ortalamasının üzerinde seyrediyor. Lüks seçenekleri de barından ilçede
evinizi satın almadan önce bölgedeki satılık fiyat trendlerini detaylıca incelemelisiniz. Ayrıca dairelerin amortisman süresi ve genel olarak metrekare fiyatları dikkat etmeniz gereken noktalar arasında. Satılık ev tercihinizde evin yapılış tarihi de önem taşır.

İzmir Alsancak'ta yaşam koşulları nelerdir?
Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Ege Bölge Ofisi, Girne Amerikan Üniversitesi Temsilciliği ve Doğu Akdeniz Üniversitesi Ege Bölge temsilciliği de Alsancak'ta bulunuyor. Semt sınırları içerisinde her ne kadar üniversite ya da fakülte bulunmasa da özellikle kafe ve eğlence mekanlarının yoğun olması sebebi ile Alsancak, öğrencilerin de yoğun olduğu semtlerden biri.
Alsancak'ın yaşam standartları birçok semte nazaran oldukça üst düzey. Bunun yanı sıra İzmir ile özdeşleşen Kordon yolunun bir kısmı da semt sınırları içerisinde kalıyor. Ayrıca sıra park ve kafelerinden tarihi yapılarına kadar şehri özel kılan pek çok detay semt içerisinde yer alıyor. Bu özellikleri de Alsancak'ı özellikle yaşamak için tercih edilir kılıyor.
Şehrin en iyi liselerinden biri olan İtalyan Lisesi de Kıbrıs Şehitleri Caddesi üzerinde kalıyor. Semtte 7/24 devam eden fakat rahatsızlık vermeyen bir hareketlilik mevcut.
İzmir Alsancak satılık daire seçenekleri kira geliri açısından da İzmir'in en değerli konutları arasında. Bu özellikleri ile yatırımcılar ve tercihini hareketli bir yaşamdan yana kullanacak olanlar için değerlendirilmesi gereken ideal bir seçenek!

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım