Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Karamürsel Satılık Daire

(204 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Satış Aralığı145.174 - 241.956 TL/m²
19,35 Yıl
320.000 TL
ENGİNDENİZ EMLAK'tan EREĞLİ'de SATILIK BAHÇELİ DUBLEX VİLLA..
Murat Engindeniz
Ereğli, Karamürsel
3+1
Dün
195 m²
159.000 TL
Ceyhun Emlak'tan Merkeze Yakın Satılık Daire
Ceyhun Emlak
4 Temmuz, Karamürsel
3+1
4Gün Önce
115 m²
200.000 TL
ENGİNDENİZ EMLAK'tan KENT KONUTTA 2+1 ODA SATILIK DAİRE..
Murat Engindeniz
Kayacık, Karamürsel
2+1
2Gün Önce
95 m²
235.000 TL
ENGİNDENİZ EMLAK'tan SAHİLE YAKIN 2+1 ODA SATILIK DAİRE..
Murat Engindeniz
Kayacık, Karamürsel
2+1
2Gün Önce
95 m²
195.000 TL
Karamürselde harika manzaralı 3+1
Metin Güner
Kayacık, Karamürsel
3+1
29.11.2019
110 m²
340.000 TL
ENGİNDENİZ EMLAK'tan 160m2 SATILIK 2+2 ODALI LÜX DAİRE..
Murat Engindeniz
4 Temmuz, Karamürsel
2+2
3Gün Önce
160 m²
460.000 TL
ENGİNDENİZ EMLAK'tan SATILIK 4+1 ODA YÜKSEK TAVAN LÜX DUBLEX..
Murat Engindeniz
4 Temmuz, Karamürsel
4+1
6Gün Önce
170 m²
130.000 TL
Ceyhun Emlak'tan Merkezde Satılık Daire
Ceyhun Emlak
4 Temmuz, Karamürsel
2+1
7Gün Önce
120 m²
170.000 TL
Ceyhun Emlak'tan Acil Satılık Fiyat Düşürüldü
Ceyhun Emlak
4 Temmuz, Karamürsel
2+1
7Gün Önce
104 m²

Karamürsel Satılık Daire Fiyatları

Kocaeli şehrinde satılık daire fiyatları Kayacık bölgesinde 193.400 TL'den başlayarak, Kayacık taraflarında 193.400 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Karamürsel geneli ortalama fiyatı 199.387 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 194.834 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %2,63, son 10 yılda ise %139.28 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 19 yıl olarak görülmüştür.

Karamürsel Satılık Evlerin Bölge Fiyatları

Karamürsel şehrinde satılık ev fiyatlarına, en çok ilana sahip 1 ilçeye göre bakarsak:

Karamürsel Toplu Konut / Proje Fiyatları

Son dönemde Karamürsel şehrinde yapılan ve fiyatlarına ulaştığımız 1 örnek projenin fiyat ortalaması:


Karamürsel satılık daire
Kocaeli kentine bağlı bir ilçe olan Karamürsel satılık daire almak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği bir bölge. Siz de satılık evler arasından düşlerinizi süsleyen bir ev bulabilir; hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Geniş sahili ve temiz doğasıyla İstanbul'a yakın bir konumu olan Karamürsel, sıcak ve samimi esnafı, taze meyve ve sebzeler bulacağınız semt pazarlarıyla dikkat çeken bir sakinliğe sahip.

Neden Karamürsel’den satılık daire almalısınız?
İlçe içinde bulunan meslek yüksek okulunun yanı sıra Kocaeli Üniversitesi’ne yakınlığı ile bu güzide şehri yerleşim açısından bir cazibe merkezi yapar. Diğer tarafta Yalova merkezli diğer eğitim ve öğretim kurumlarına yakınlığı bu ilçenin konumunu çok değerlendirmektedir. İzmit Körfezi’ne altın bir halka takan Osmangazi Köprüsü Karamürsel’in hemen yanı başında olması ile İstanbul ile de arayı oldukça kısaltmıştır.
Marmara Bölgesi’nin güneydoğusunda yer alan bu şirin ilçe bir günde dört mevsimin yaşanabileceği ender coğrafi bölgelerden biridir. Bölgede Karadeniz ile Akdeniz iklimlerinin bir geçiş süreci hüküm sürer. Bu ayrıcalıklı coğrafi konum nedeni ile bölgede kışlar serin ve yağışlı geçerken; yaz mevsimleri ise sıcak ve az yağışlı özelliği ile tam bir Ege tatil yöresi özelliği taşır. İşte bu ayrıcalıklı konum Karamürsel satılık daire seçeneklerini değerlendirmek için çok özel nedenlerdir.

Karamürsel'de nerelerden satılık ev alınır?
Samanlı Dağlarından beslenen birçok akarsuyun Körfez’e indiği her alanı yaşamak gerek. Özellikle huzurlu bir yaşam sürmek isteyen insanların yeşillikler içinden denize bakacakları yüksek bölgelerden satılık ev almalarını önerebiliriz. Şehrin içinde denize sıfır ya da kent merkezinin yeni gelişen bölgelerinde de Karamürsel satılık daire seçenekleri değerlendirilebilir. Özellikle şehrin Samanlı Dağları yönüne doğru genişleyen kısımlarında ev almak pek çok bakımdan bir ayrıcalık yaratabilir.

Karamürsel’de sosyal yaşam
Meşhur Karamürsel sepetinden ismini aldığı kaptan-ı derya Karamürsel Paşa’ya ve bir pehlivanlar şehri olma özellikler taşıyan ilçe balık lokantalarının yanı sıra iç bölgelerinde yer alan doğal dinlenme alanları ile de ünlüdür. Bölgenin verimli toprakları nerede ise her türlü meyve ve sebzenin yetişmesine olanak sağlar. Şehrin Karapınar köyü yakınlarında bulunan Başdeğirmen mesire alanı özellikle yaz aylarında yerli ve yabancıların stres attıkları doğa ile buluştukları nadide güzellikte bir alandır. Bölge dağlara doğru çıktıkça anıtsal çınarların çevrelediği dereler boyunca yükselen sırtlarda doyumsuz manzaralı trekking sahalarına sahiptir. Bu imkanların olması ve Karamürsel satılık daire fiyatlarının uygun olması nedeniyle ev almak için ideal bir ilçe olarak düşünülebilir.

Karamürsel’in tarihi ve doğal güzellikleri
Özellikle coğrafi yapısı nedeni ile tarih boyunca Anadolu’daki birçok uygarlığa köprü olan şehir, “uygarlıkların bahçesi” olarak anılır. Etnik yapısı; Türkmen-Yörük karışımıdır. Cumhuriyet dönemi ile özellikle Çerkez, Boşnak, Gürcü ve Laz etnik kimliklerinden oldukça fazla göç alan kent bu konumda çok farklı bir sosyal-politik bir çeşitlilik geliştirmiştir. Osmanlı imparatorluğunun ilk kuruluş yıllarında büyük hizmetleri olan ve Osmanlı devletinin ilk deniz gücünü oluşturan Mürsel Alp’in memleketi olan Karamürsel tarihi boyunca birçok ünlü sporcu yetiştirmiştir. Kentin en göze batan sanatsal ürünleri sepetçilik ve kostümde bindallıdır. Sepetçilik özdeyişlere konu olan bir üne sahiptir. Bindallı ise; Has kadife ya da saten üzerine özel simlerle hazırlanan bu kıyafetler, özel günlerde ve törenlerde giyinilen dünyaca ünlü özelliğe sahiptir.

Marmara Denizi’nin en güzel koylarından biri olan İzmit Körfezi’nin adeta körfezi izleyen gözü konumunda bir yer alan Karamürsel, yeşilin mavi ile dansına tanıklık eden nadir ilçelerden biridir. Denize dik olarak yükselen dağları ile adeta bir Karadeniz beldesi görünümlü bu şirin Marmara ilçesinden satılık daireler almak bile başlı başına bir ayrıcalıktır. Gerek yaz aylarında gerekse yaz kış oturulacak konumda bir yerleşke olan Karamürsel bir yanda Kocaeli, diğer yanda Yalova ve İstanbul’un kesişme noktası olma özelliği ile yaşam merkezi konumundadır. İlçenin son derece ideal iklim koşulları Karamürsel satılık ev seçeneklerini değerlendirmek için yeterli nedenlerin başında gelir.

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım