Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Samsun Kiralık Daire

(580 sonuç bulundu.)
Galeri Harita

Piyasa Bilgisi Samsun

100 m² Kira Aralığı504 - 840 TL
18,97 Yıl
1.000 TL
atasama yakın geniş balkonlu giyinme odalı kiralık 3+1 daire
Bülent Ceylan
PinDerebahçe, İlkadım
1.000 TL
Daire
3 + 1
Bugün
850 TL
ROYALL 'den ESEN EVLER MAH.5.KAT 3+1 KİRALIK DAİRE
Yaşar Güntürk
PinEsenevler, Atakum
850 TL
Daire
3 + 1
4gün önce
1.100 TL
SAMSUN ATAKUM KİRALIK SIFIR DAİRE
Benan Yıldır
PinYenimahalle, Atakum
1.100 TL
Daire
3 + 1
26.12.2018
1.300 TL
FULL EŞYALI ABONELİKLERİ AÇIK 1+1 KİRALIK ULTRA LÜKS LOFT DAİRE
PinKörfez, Atakum
1.300 TL
Daire
1 + 1
8.1.2019
650 TL
SÜPER KONUM SÜPER DAİREDİR 1+1 EŞYASIZ KİRALIKTIR
PinKörfez, Atakum
650 TL
Daire
1 + 1
3.1.2019
900 TL
ATAKENT MERKEZDE ANA CADDEYE CEPHE 3+1 KİRALIK DAİRE
PinYenimahalle, Atakum
900 TL
Daire
3 + 1
29.12.2018
1.000 TL
atasama yakın geniş balkonlu giyinme odalı kiralık 3+1 daire
Bülent Ceylan
PinDerebahçe, İlkadım
1.000 TL
Daire
3 + 1
Bugün
750 TL
SÖYLER EMLAK OFİSİNDEN KİRALIK 3+1 DAİRE
PinYenimahalle, Atakum
750 TL
Daire
3 + 1
Bugün
1.200 TL
GÜLHAN GAYRIMENKUL'DEN DENİZ MANZARALI EŞYALI KİRALIK 1+1 DAİRE
İsmail Gülhan
PinKörfez, Atakum
1.200 TL
Daire
1 + 1
Bugün
800 TL
BARUTHANE MAHALLESİNDE 3+1 120M2 KİRALIK DAİRE
Muhammed Emin Arlı
PinBaruthane, İlkadım
800 TL
Daire
3 + 1
Bugün
1.000 TL
KARASAMSUN MAHALLESİNDE 3+1 KİRALIK DAİRE 150 M2
Muhammed Emin Arlı
PinKarasamsun, İlkadım
1.000 TL
Daire
3 + 1
Bugün
1.000 TL
SALİH USTA CİVARI SÜPER LOKASYON 2+1 ARAKAT
Bahadir Karanfil
PinYenimahalle, Atakum
1.000 TL
Daire
2 + 1
Bugün
5.000 TL
THE TEEM GAYRIMENKULDEN 56'LAR CADDE ÜSTÜ KİRALIK DAİRE/ OFİS
Arkan Bahçecioğlu
PinBahçelievler, İlkadım
5.000 TL
Daire
1 + 1
Dün
1.250 TL
Samyap'tan Atakum Merkezde Kiralık 3+1 Geniş&Ferah Sıfır Daire
PinMevlana, Atakum
1.250 TL
Daire
3 + 1
Bugün
850 TL
Samyap'tan Atakum'da Merkezi konumda Geniş 2+1 Kiralık Daire
PinCumhuriyet, Atakum
850 TL
Daire
2 + 1
Bugün
950 TL
ASİL den SAMSUN-İLKADIM LİSE CADDESİNDE KİRALIK 3 KAT
PinÇiftlik, İlkadım
950 TL
Daire
3 + 1
2gün önce
850 TL
ASİL'den SAMSUN İLKADIM  MODERN PAZARINA YAKIN EŞYALI KİRALIK
Ali Karabölük
PinRasathane, İlkadım
850 TL
Daire
2 + 1
2gün önce
1.400 TL
Damla Prestige Kiralık 3+1 Lux Daire
Nihal Yağmurkaya
PinHasköy, Canik
1.400 TL
Daire
3 + 1
Dün
1.000 TL
BAHAREFE EMLAKTAN ATAKUMDA KİRALIK DAİRE
Benan Yıldır
PinMevlana, Atakum
1.000 TL
Daire
1 + 1
2gün önce
1.000 TL
PANORAMİK DENİZ MANZARALI,OTOPARKLI, 2 BANYOLU KİRALIK 3+1 DAİRE
Hüsnü Karaarslan
PinYenimahalle, Atakum
1.000 TL
Daire
3 + 1
4gün önce

Samsun Kiralık Daire Fiyatları

Samsun şehrinde kiralık daire fiyatları Bafra bölgesinde 442 TL'den başlayarak, Atakum taraflarında 862 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Samsun geneli ortalama fiyatı 695 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 680 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %12,48, son 10 yılda ise %52.24 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 19 yıl olarak görülmüştür.

Samsun Kiralık Evlerin Bölge Fiyatları

Samsun şehrinde satılık ev fiyatlarına, en çok ilana sahip 3 ilçeye göre bakarsak:

Samsun Toplu Konut / Proje Fiyatları

Son dönemde Samsun şehrinde yapılan ve fiyatlarına ulaştığımız 5 örnek projenin fiyat ortalaması:

Samsun kiralık daire
Karadeniz’in gözde illerinden Samsun kiralık daire seçenekleri ile karşınızda! Geniş fiyat seçenekleri ile kiralık ev arayanlara farklı alternatifler sunuyor. Siz de bu ildeki kiralık evler arasından kendinize ve bütçenize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Türkiye'nin, Orta Karadeniz bölümünde yer alan Samsun doğusunda Ordu, güneyinde Tokat, Amasya ve Çorum ve batısında Sinop ile komşudur. Karadeniz'e kıyısı olan şehir 17 ilçeye sahiptir. “Karadeniz’in başkenti” unvanına sahip il, eğitim, ulaşım, sanayi, ticaret, sağlık, ve ekonomi konusunda bölgenin en gelişmiş şehridir.
Milattan önce 60 bin yılına dayanan öyküsü ile dikkat çeken Samsun, pek çok uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Sırasıyla, Kaşkalar, Hititler, Persliler, Pontus Roma ve Bizanslıların hakimiyetinde kalan şehir bir dönem de Ceneviz kolonisi olmuştur. Ardından Osmanlı hakimiyetine girmiştir. Cumhuriyetin kurulmasında büyük bir payı olan şehire, bugün hala "19 Mayıs Kenti” denmektedir. Her ne kadar modern tarih alanında tartışmalı bir konu olsa da ünlü tarihçi Heredot tarafından Amazonlar’ın yani kadın savaşçıların burada yaşadığı iddia edilir.
Ilıman bir iklime sahip olan Samsun, kalabalık, sosyal ve hareketli bir şehirdir. Yemyeşil ormanlara sahip olan Samsun il merkezi, kuzeyden Karadeniz, doğudan Çarşamba, batıdan Bafra ile Ondokuzmayıs güneyden ise Kavak ve Asarcık ilçeleri ile çevrilidir. Kızılırmak ve Yeşilırmak Samsun’dan denize dökülmektedir. Tarım ve hayvancılığın özellikle balıkçılığın öne çıktığı şehir, aynı zamanda sanayi alanında da gelişmiştir. İlin en büyük ilçelerinden Tekkeköy, Organize Sanayi Bölgesi ve Samsun Gıda Organize Sanayi Bölgesi ile binlerce kişiye istihdam sağlamaktadır. Uzun bir kıyıya sahip il, aynı zamanda deniz turizminde Mert, Fener, Bandırma, Atakum ve Atakent plajları ile öne çıkar. Yayla ve doğa turizmi ile de popüler olan ilde, yamaç paraşütü de yapılmaktadır.

Neden Samsun kiralık daire seçeneklerini değerlendirmelisiniz?
İl genelinde pek çok hastane mevcuttur. İlkadım’da Samsun Gazi Devlet Hastanesi, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ondokuz Mayıs Şehir Sağlık Merkezi, Liv Hospital Samsun; Atakum’da 19 Mayıs Üniversitesi Hastanesi Polikinliği, VM Medical Park Samsun Hastanesi, Büyük Anadolu Hastanesi sağlık alanında öne çıkan hastaneler arasındadır. Ulaşım konusuna Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Gar arasında etkili bir ulaşım aracı olan tramvay, Samsun’da hem öğrencilere hem de bölge halkına büyük kolaylık sağlamaktadır. Otobüs ve minibüsler de şehrin en önemli toplu taşıma araçları arasındadır. Samsun kiralık daire seçeneklerine göz atıyorsanız, kiralık dairenizi özellikle toplu taşıma araçlarına yakın bölgelerden seçmeniz avantajlı olacaktır. İl, köklü üniversitesi ile sosyal ve kültürel olanaklara sahip olurken; ilk orta ve lise seviyelerindeki okullarla; eğitim olanakları konusunda da gelişmiş bir yapıya sahiptir. Samsun kiralık daire fiyatları; ulaşım noktalarına yakınlık, binanın inşa edildiği yıl ve evin özelliklerine göre farklılık gösterebiliyor. Şehrin merkezi yerleri içinde bulunan ilçeleri İlkadım ve Altınkum’da yer alan kiralık daireler hareketli ve popüler bölgeler olarak öne çıkıyor. Samsun ilinde ulaşımın rahat olduğu ve toplu taşımaların bir çok noktaya erişim sağladığı yerlerde bulunan kiralık daireler ise genel olarak Esenevler ve Canik gibi yerleşimler yerleri. Canik, Yeşilova ve Gazi mahallelerinde yer alan Toki projeleri dahilinde sunulan kiralık evler uygun fiyat arayanların tercihi olabiliyor.

Samsun ilinde kiralık evler ve özellikleri nelerdir?
Samsun kiralık daire arayanlar için kiralık daireler geniş bir yelpazede sunuluyor. Şehir sanayi, eğitim, tarım, kültür alalındaki gelişmişliği emlak sektöründe sergiliyor. İl genelindeki kentsel dönüşüm ile binalar yenileniyor ve Samsun’un çehresi değişiyor. Yepyeni ve modern konutların varlığı ile farklı kiralık ev seçenekleri sunabilen Samsun, bu açıdan geniş fiyat aralıklarına da sahip. Samsun kiralık daire fiyatları özellikle sahil şeridindeki ilçelerde (Bafra, Alaçam, Tekkeköy, Canik, İlkadım, Terme, Çarşamba, Atakum ve 19 Mayıs gibi) ilçelerde il ortalamasının üzerinde seyrediyor. Özellikle hem üniversiteye ev sahipliği yapan hem de turistik bölge olan Atakum, yepyeni binalar ve farklı metrekare büyüklüklerindeki kiralık evlerle geniş seçenekler sunarken; fiyat bazında diğer ilçelerin üzerine çıkıyor. Samsun’da, güvenlikli ve sosyal tesisleri bulunan lüks sitelerden sıfır kiralık evler bulabileceğiniz gibi; bütçeniz doğrultusunda tekil binada daire ya da bahçesi olan bir müstakil ev bulabilirsiniz.

Samsun’da üniversiteye yakın kiralık daireler nerede?
Samsun kiralık daire seçenekleri içinde öğrenci nüfusunun yoğun olduğu semt üniversiteye yakın olan Atakum ilçesi olarak öne çıkıyor. Üniversitenin bulunduğu yer olan Kurupelit bölgesi yine öğrenciler için popüler bir bölge. Öğrenci nüfusu ikamet etmek için genel olarak Türkiş ve Kurupelit arasında kalan bölgeyi seçiyor. Canik Başarı Üniversitesi ise Canik ilçesinin Gürgenyatak Köyü’nde bulunuyor.

SEN YORULMA,
EVİNİ BİZ BULALIM

Bilgilerini bırak, evini zingat.com bulsun!
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım