Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Tekirdağ Kiralık Daire

(308 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Kira Aralığı582 - 970 TL
19,45 Yıl
850 TL
Çorlu Reşadiye'de Kiralık Daire 2+1
Göksel Oben Çelik
Reşadiye, Çorlu
2+1
Bugün
115 m²
1.450 TL
EVA YAKAMOZ'DA HAVUZ CEPHE KİRALIK 3+1 DAİRE
Orkun Tezcan
Şeyh Sinan, Çorlu
3+1
Dün
138 m²
800 TL
Çorlu Cemaliye'de 3+1 Kiralık Daire
Hüsamettin Gümüş
Cemaliye, Çorlu
3+1
6.9.2019
140 m²
900 TL
Çorlu Muhittin'de Kiralık Daire 2+1
Göksel Oben Çelik
Muhittin, Çorlu
2+1
Dün
90 m²
1.250 TL
EVA YAKAMOZ'DA ARA KAT KİRALIK 2+1 DAİRE
Şeyh Sinan, Çorlu
2+1
Dün
110 m²
1.400 TL
EVA YAKAMOZ'DA KIRALIK 3+1 DAIRE
Orkun Tezcan
Şeyh Sinan, Çorlu
3+1
7gün önce
140 m²
1.300 TL
DELUX GAYRİMENKUL'DEN DEREAĞZI MEVKİİNDE KİRALIK 3+1 DAİRE
Fatih Silahtaroğlu
Hürriyet, Süleymanpaşa
3+1
2gün önce
150 m²
1.200 TL
EMLAK KONUTLARI BÖLGESİ KİRALIK DAİRE
Cnm Gayrimenkul
Hürriyet, Çorlu
2+1
3gün önce
120 m²
450 TL
KIZILPINARDA GENİŞ 3+1 KİRALIK DAİRE..
Kızılpınar, Çerkezköy
3+1
3gün önce
125 m²
Etiketli İlanlar

Tekirdağ Kiralık Daire Fiyatları

Tekirdağ şehrinde kiralık daire fiyatları Kapaklı bölgesinde 547 TL'den başlayarak, Süleymanpaşa taraflarında 847 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Tekirdağ geneli ortalama fiyatı 796 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 777 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %9,60, son 10 yılda ise %99.23 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 19 yıl olarak görülmüştür.

Tekirdağ Kiralık Evlerin Bölge Fiyatları

Tekirdağ şehrinde satılık ev fiyatlarına, en çok ilana sahip 5 ilçeye göre bakarsak:

Tekirdağ Toplu Konut / Proje Fiyatları

Son dönemde Tekirdağ şehrinde yapılan ve fiyatlarına ulaştığımız 1 örnek projenin fiyat ortalaması:

Tekirdağ kiralık daire
Tekirdağ kiralık daire alternatifleri cazip yönleriyle dikkat çekiyor. Sanayi bölgelerinin yarattığı iş imkanları ile öne çıkan Tekirdağ, değişen fiyat aralığı ile kiralık ev arayanlar için değerli bir avantaj içeriyor. Siz de çeşitli seçenekleri keşfederek en uygun kiralık daireler arasından istediğinizi değerlendirebilirsiniz.

Türkiye'de iki denize birden kıyısı bulunan 6 ilden biri olan Tekirdağ’ın, hem Marmara Denizi’ne hem de Karadeniz'e kıyısı bulunuyor. Marmara Denizi’nin kuzeyinde yer alan Tekirdağ’ın bütün toprakları Trakya’dadır. İl, doğusundan Silivri ve Çatalca ilçeleriyle, kuzeyinden ise Kırklareli iline dahil olan Pehlivanköy, Vize, Babaeski ve Lüleburgaz ilçeleriyle kuşatılmıştır. Kuzeydoğusunda Karadeniz'e 1500 metre uzunluğunda kıyı şeridi bulunmaktadır. Tekirdağ’ın toprakları oldukça verimli ve birinci sınıf tarım topraklarıdır.

Neden Tekirdağ’dan daire kiralamalısınız?
Tekirdağ, ucu bucağı olmayan düz yeşil ovalara sahiptir. Ülke'nin buğday ve yağlık ayçiçek üretiminin büyük bir bölümü burada yapılır. Tekirdağ’ın batısında bulunan Malkara ve Hayrabolu ilçelerinde yapılan tarım ve hayvancılık, ekonomik açıdan çok yüksek değere sahiptir. Tekirdağ kiralık daire seçeneklerinin, ekonomik açıdan böylesi değerli imkanlar sunduğu için değerlendirilebilir. Semereli topraklarının bölgedeki sanayiyi hammadde açısından desteklemesi, sahibi olduğu 4 tane organize sanayi ve Avrupa sanayi bölgesi, kaliteli işgücü ve ulaşım standartları, hızlı gelişim sağlayan sınai yatırımları ile Tekirdağ’ın, tüm sektörlerde ülke ekonomisine katkısı olmaktadır. Tekirdağ’ın gaz, kömür ve yeraltı suyu rezervi doğal kaynaklarının zenginliğini göstermektedir. İstanbul gibi, pazar ve finans merkezi olarak dünya standartlarında bir kente olan yakınlığı, hala etkin olarak kullanılan ve hem hava hem de deniz limanlarının sanayi yerleşimlerine ve Avrupa’ya bağlantısını sağlayan demiryolu, duble yolları ve otoban ile yatırımcıların gözünde cazip bir şehir olarak görülmektedir. Tekirdağ kiralık daire seçeneklerine göz atanlar, tercihlerini değerlendirirken bu durumu göz önünde bulundurabilir. Özellikle Çorlu ve Çerkezköy sanayi bölgesine yerleşmiş olan çok sayıda sanayi kuruluşu bulunmaktadır. Tüm bunların bir getirisi olarak Tekirdağ’ın, sosyo-ekonomik gelişmişlik olarak değerlendirildiğinde, üst sıralarda olduğu görülmektedir.
Tekirdağ ilinin sanayi yerleşimi açısından 2 büyük ilçesi olan Çerkezköy’de ve Çorlu’da kiralık evler bulabilmeniz oldukça mümkün. 1+1 ve 2+1 ile 3+1, 4+1, 4+2 ve 5+1 ebatlarında, havuzlu sitede olan ya da eşyalı ve yahut kombili evler gibi çok seçenekli Tekirdağ kiralık daire imkanlarından faydalanabilirsiniz.


Tekirdağ’da okula yakın kiralık daireler nerede?
Gelişmekte olan ekonomisinin, ticaret imkanları ve sanayisinin sağladığı iş fırsatlarının yanında, Tekirdağ kiralık daire seçeneklerine göz gezdirirken çocuklarınızın okula rahatça ulaşmalarını da sağlayabilirsiniz. Süleymanpaşa İlköğretim Okulu, 50. Yıl Ortaokulu ve Atatürk İlköğretim Okulu, Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinin Eskicami-Ortacami mahallesinde bulunmaktadır. Fevzi Çakmak Ortaokulu ve Murat Hüdavendigar İlköğretim Okulu, Tekirdağ merkezde yer alan Çınarlı Mahallesi’nin sınırlarına dahildir. Mevlana İlköğretim Okulu, Süleymanpaşa İmam Hatip Ortaokulu ve Nurettin Ekmekçi İlköğretim Okulu, Tekirdağ merkezdeki Gündoğdu-Turgut Mahallesi’nde yer almaktadır. Yine Tekirdağ merkezde bulunan 100. yıl mahallesinde, Kazandereli Memiş Pehlivan Ortaokulu ve Hüseyin Pehlivan İlköğretim Okulu vardır. Tekirdağ’ın gelişmiş ilçelerinden olan Çorlu’nun Muhittin Mahallesi’nde, Uncular Süleyman Peker İlköğretim Okulu, Mükerrem-Ali Kayan Ortaokulu, Çorlu Uğur Lisesi ve Özel Çorlu Sağlık Koleji bulunmaktadır. Bunların dışında kalan ilçelerde ve mahallelerde de farklı okul alternatifleri bulabilirsiniz.

Tekirdağ’da daire kiralarken nelere dikkat etmelisiniz?
İşinize, çocuğunuzun okuluna ya da alışveriş merkezlerine yakın bir yerde daire kiralamanız yaşam standartlarınızı artıracak bir faktördür. Lokasyona karar verdikten sonra evin detaylarını ön plana almalısınız. Daha uygun bir fiyata eski bir ev kiralayacaksanız da evin yalıtımına dikkat etmeli evde rutubet var mı, tesisat en son ne zaman yenilenmiş gibi ayrıntılara önem vermelisiniz. Evin cephesi de ısınma açısından önemlidir. Kuzey cepheye sahip evler zor ısınırken, güney cepheler güneşi daha çok görür, kolay ısınır.

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım