Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Tuzla Satılık Daire

(255 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Satış Aralığı239.036 - 398.393 TL/m²
20,74 Yıl
400.000 TL
TUZLA EVLİYA ÇELEBİ MAHALLESİNDE SIFIR DAİRE
Fatma Aktaş
Evliya Çelebi, Tuzla
2+1
Dün
100 m²
307.500 TL
TUZLA AYDINLI SİTE İÇİ 2+1 SATILIK DAİRE
Portföy Yönetimi
Aydınlı, Tuzla
2+1
24.12.2019
101 m²
255.000 TL
GBS'DEN SATILIK 2+1 DAİRE
Gülbeyaz Kılıç
Aydınlı, Tuzla
2+1
13.1.2020
93 m²
600.000 TL
TUZLA EVLİYA ÇELEBİ'DE SÜPER LÜKS DAİRE
Necibe Öztoprak
Evliya Çelebi, Tuzla
3+1
5Gün Önce
145 m²
215.000 TL
TUZLA EVORADA SATILIK 1+1
Sema Coşkun
İçmeler, Tuzla
1+1
7Gün Önce
56 m²
435.000 TL
TUZLA AYDINLIDA 3+1 SATILIK
Necibe Öztoprak
Aydınlı, Tuzla
3+1
5Gün Önce
135 m²
270.000 TL
GBS'DEN AYDINLI MAHALLESİNDE SATILIK DAİRE
Gülbeyaz Kılıç
Aydınlı, Tuzla
2+1
10.1.2020
98 m²
280.000 TL
GBS'DEN  TUZLA  AYDINLI MAHALLESINDE  SATILIK DAIRELER
Gülbeyaz Kılıç
Aydınlı, Tuzla
2+1
4.1.2020
105 m²
350.000 TL
GBS'DEN TUZLA AYDINLI DA SATILIK 3+1 DAIRE
Gülbeyaz Kılıç
Aydınlı, Tuzla
3+1
4.1.2020
135 m²
230.000 TL
ACİL SATILIK TUZLA AYDINLI 3+1 KELEPİR DAİRE
Ali Doğukan Seslikaya
Aydınlı, Tuzla
3+1
Bugün
115 m²
305.000 TL
Tuzla Aydınlı'da Satılık 2+1 daire
Özgür Aknar
Aydınlı, Tuzla
2+1
Bugün
95 m²

Tuzla Satılık Daire Fiyatları

İstanbul şehrinde satılık daire fiyatları Mimar Sinan bölgesinde 246.865 TL'den başlayarak, Cami taraflarında 452.652 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Tuzla geneli ortalama fiyatı 324.694 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 317.280 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %-1,29, son 10 yılda ise %159.79 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 21 yıl olarak görülmüştür.

Tuzla Satılık Evlerin Bölge Fiyatları

Tuzla şehrinde satılık ev fiyatlarına, en çok ilana sahip 4 ilçeye göre bakarsak:

Tuzla Toplu Konut / Proje Fiyatları

Son dönemde Tuzla şehrinde yapılan ve fiyatlarına ulaştığımız 5 örnek projenin fiyat ortalaması:

Tuzla satılık daire
Tuzla satılık daire seçenekleri, uygun fiyatları ve sakin yerleşik hayatı ile şehir merkezlerinde yapılacak yatırımlara karşı güçlü birer alternatif olarak karşımıza çıkmaktadır. Siz de şehir hayatının karmaşasından uzak ve bütçeniz için de daha uygun bir satılık ev almak istiyorsanız Tuzla'da bulunan satılık daireler aradığınız seçenek olabilir.

Tuzla İstanbul'un Asya kıtasında bulunan, şehir merkezine en uzak ilçesi olarak tanınmaktadır. İstanbul'un her geçen yıl artış gören nüfusu ve dolayısıyla yerleşim alanlarının merkezden uzağa doğru yayılım göstermesi sonucunda Tuzla satılık daire alternatifleri yatırımcıların ilgisini daha çok çekmeye başlamıştır. Gerek yeni yapılan toplu konut projelerine gerekse mevcut yapılara olan ilgi de bu anlamda büyük bir artış göstermektedir.

Neden Tuzla'da satılık daire almalısınız?

Gelişen hayat standartları ve iş olanakları sayesinde Tuzla artık İstanbul'un gelişmiş ilçelerinden biri olarak bilinmektedir. Şehrin yoğun kalabalığının bulunmadığı bu ilçede Türkiye'nin en büyük tersanelerinin yanı sıra yeni açılan pek çok iş yeri ve fabrika yer almaktadır. Ayrıca pek çok sanayi bölgesi kurulmakta ve bu alanlarda da çeşitli iş olanakları sağlanmaktadır. Artan iş olanaklarının bir getirisi olarak son yıllarda Tuzla'da yaşayan genç nüfusta da büyük bir artış gözlemlenmektedir. Bu anlamda şu anda gelişimini sürdüren ve geleceğe yönelik olarak da önü açık olarak değerlendirilebilecek bir ilçe olan Tuzla'da yer alan satılık evler bu nedenle yaşam alanı olmanın yanı sıra iyi birer yatırım olarak da değerlendirilmektedir. Özellikle ulaşım imkanlarının da artmasıyla birlikte daha merkez ilçelerde yaşamasına rağmen Tuzla'da bulunan işyerlerinde çalışan birey sayısında da ciddi bir artış gözlemlenmektedir. Bu birey ve aileleri için hem ulaşım nedeniyle yaşadıkları vakit kayıplarını ortadan kaldırabilecek hem de maddi anlamda merkez ilçelerden çok daha uygun fiyatlı olarak değerlendirilebilecek bir çok satılık ev seçeneği Tuzla'da yer almaktadır. Tüm bunların yanı sıra Türkiye'nin en iyi üniversiteleri arasında yer alan İstanbul Teknik Üniversitesi'nin Denizcilik Fakültesi de Tuzla'da bulunmaktadır. Burada eğitim alan öğrenciler için de çalışma imkanı yine ilçede yer alan tersanelerde büyük bir çeşitlilik göstermektedir. Dolayısıyla öğrenciler ve aileleri için de Tuzla satılık daire seçenekleri, eğitim hayatı boyunca bireyin ev konforunda yaşamını sürdürmesini sağlayacak bir fırsat olarak değerlendirilmelidir. Bunun beraberinde denizcilik alanında eğitim alan bu öğrenciler iş hayatında da konaklama problemi yaşamadan mevcut düzenlerini sürdürebilme olanağına sahip olmaktadırlar.

Tuzla'da satılık daire ararken nelere dikkat etmelisiniz?

Tuzla yeni yapılan pek çok yapıya ev sahipliği yapmaktadır. Dolayısıyla Tuzla satılık daire seçenekleri arasında uzun vadeli bir yatırım düşünüldüğünde bina yaşı önemli bir faktör olarak ortaya çıkmaktadır. İşyerlerine yakın ve aktif olarak yerleşik hayatın sürdüğü semtlerde yeni yapılan daireler bu anlamda bir adım önde olarak değerlendirilebilir. Dolayısıyla yatırımcılar ilk olarak talep gören veya talep görmesi beklenen semtleri tespit ederek işe başlamalıdır. Ardından bu bölgelerde yeni yapılan projeleri araştırarak bina yaşını minimumda tutmayı hedeflemelidir. Benzer şekilde kişi eğer bu bölgede yaşamayacak ve sadece yatırım olarak değerlendirebileceği bir daire satın almak istiyorsa şüphesiz ilk dikkat etmesi gereken dairenin kolay kiraya verilebilir olması özellikte olmasıdır. Bunun için de yine ilçede yaşayan öğrenci ve potansiyeli esas alınarak bu doğrultuda yer ve daire seçimi yapılmalıdır. Eğer sadece yaşamaya yönelik bir daire satın alınacaksa da mümkün olduğunca bu dairede yaşayacak bireylerin günlük hayatını sürdürdüğü okul ve iş yerlerine yakın bölgelerdeki daireler tercih edilmelidir. Nitekim farklı iş kollarına ait çalışma alanları birbirinden farklı ve uzak bölgelerde konumlandırılmıştır. Şehir merkezine sürekli gidip gelmesi gereken bireyler için ise toplu taşımaya yakın Tuzla satılık daire alternatifleri daha doğru bir seçim olmaktadır.

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım