Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Başakşehir Satılık Daire

(1.713 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Satış Aralığı302.141 - 503.568 TL
22,37 Yıl
685.000 TL
BAHÇEŞEHİR ŞELALE CADDESİ DÜDEN BLOK BAHÇE KATI 3+1
Yeşim Morkan
Bahçeşehir 2. Kısım, Başakşehir
3+1
150 m²
610.000 TL
BAŞAKŞEHİR KAYACİTY REZİDANS 3+1 SATILIK 85m2 TERAS SÜPER FİYAT!
Rıdvan Şafak
Güvercintepe, Başakşehir
3+1
227 m²
360.000 TL
KAYAŞEHİR 24.BÖLGEDE TAPULU 2+1 80M2 DAİRE
Furkan Alalmiş
Kayabaşı, Başakşehir
2+1
80 m²
760.000 TL
BAHÇEŞEHİR VADİTEPE KİPTAŞ KONUTLARI SATILIK 4+1 FIRSAT DAİRE
Fehmi Mendeş
Bahçeşehir 1. Kısım, Başakşehir
4+1
202 m²
490.000 TL
KAYAŞEHİR 19.BÖLGEDE 5 KATTA 3+1 SATILIK DAİRE
Furkan Alalmiş
Kayabaşı, Başakşehir
3+1
122 m²
160.000 TL
kayşehirde 19.bölgede satılık 1+1 daire.
Cevdet Koçak
Kayabaşı, Başakşehir
1+1
78 m²
180.000 TL
KAYAŞEHİR 17. BÖLGE SATILIK 2+1 DAİRE 180.000 TL
Tuğba Sarısoy
Kayabaşı, Başakşehir
2+1
122 m²
1.300.000 TL
ERE'den KAYAŞEHİR NİDAPARK YAKUT SİTESİNDE PEYZAJ SATILIK 4+1
Rıdvan Şafak
Kayabaşı, Başakşehir
4+1
218 m²
490.000 TL
Başakşehir 4. Etap'ta 3+1 boş ve içi full yapılı daire
Fehmi Mendeş
Başak, Başakşehir
3+1
128 m²
555.000 TL
KAYAŞEHİR 18. BÖLGEDE SATILIK 3+1 DAİRE (TAPULU)
Fehmi Mendeş
Kayabaşı, Başakşehir
3+1
128 m²
3.150.000 TL
Ere'den Beyzade Konağında Satılık 5+1 Lüx Daire Butik Site
Emrah Kahraman
Başak, Başakşehir
5+1
300 m²
420.000 TL
ERE'den BAHÇEŞEHİR DUMANKAYA MODERN SATILIK 3+1 BAHÇE KULLANIMLI
Rıdvan Şafak
Bahçeşehir 2. Kısım, Başakşehir
3+1
127 m²

Başakşehir Satılık Daire Fiyatları

İstanbul şehrinde satılık daire fiyatları Güvercintepe bölgesinde 204.420 TL'den başlayarak, Ziya Gökalp taraflarında 479.258 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Başakşehir geneli ortalama fiyatı 409.987 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 400.626 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %3,26, son 10 yılda ise %190.74 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 23 yıl olarak görülmüştür.

Başakşehir Satılık Evlerin Bölge Fiyatları

Başakşehir şehrinde satılık ev fiyatlarına, en çok ilana sahip 5 ilçeye göre bakarsak:

Başakşehir Toplu Konut / Proje Fiyatları

Son dönemde Başakşehir şehrinde yapılan ve fiyatlarına ulaştığımız 5 örnek projenin fiyat ortalaması:

Başakşehir satılık daire almak isteyenlerin takip etmesi gereken yol
Kendi evinin sahibi olmak herkesin istediği bir şeydir. Oturduğu evde istediği tasarımı yapmak, eve istediği tadilatı yaptırmak, aklına gelen tüm özellikleri eklettirmek için ev sahibi olmak da şart. Çünkü başkasına ait olan bir eve yatırım yapmak istemezsiniz. Bu yüzden de tüm güzel planları ev sahibi olacağımız güne saklarız. Hayatımızın bir yerlerinde her zaman ev satın alma planlarının olduğunu söyleyebiliriz. Satılık daire almak için yeterli maddi güce sahip olduğunuzda internette satılık daire ilanlarına bakarken yardımcı olacak olan “Emlak. Bilgi. Güven.” sloganıyla yola çıkan gayrimenkul bilgi ve pazarlama platformu Zingat.com var. Bu site ile istediğiniz özelliklerdeki Başakşehir satılık daireyi kolayca bulabilirsiniz. Güvenilir ve akıllı bir arama sitesi olan Zingat.com sayesinde baktığınız satılık dairlerin piyasa değerini de kolayca hesaplayabilirsiniz. Başakşehir satılık daire almak isteyenlerin takip etmesi gereken bazı konular bulunuyor. Beğendiğiniz satılık dairenin doğru bir seçim olması için şu şartları da taşıması gerekir;
- Satılık daire alırken kredi kullanmak istiyorsanız, baktığınız ilanların krediye uygunluğuna dikkat etmelisiniz.
- Başakşehir satılık daire ararken konumuna dikkat etmelisiniz. Satılık dairenin bulunduğu konum, okula, işe, hastaneye, çarşıya, alışveriş merkezlerine, toplu taşıma araçlarına yakın mesafede olmalı. Bu kurumlara ve tesislere yakınlık hayatınıza kolaylık sağlar.
- Ayrıca satılık dairenin bulunduğu yer, sağlığı olumsuz etkileyecek tesislere ve sanayi bölgelerine uzak olmalı.
- Satılık daire ararken bakımlı olmasına dikkat etmelisiniz. Ev satın almak için yüklü miktarda harcama yapacağınız için bir de satılık dairenin içine masraf yapmanız size olumsuz olarak yansıyacaktır. Bu yüzden almak istediğiniz satılık dairenin yer döşemeleri, kapıları, dolapları, mutfak tezgahı sağlam olmalı. Tesisatının da bakımlı olması gerekir.
- Almak istediğiniz satılık daire yeni yapılmış bir binada bulunuyorsa bina yapım malzemelerinin kalitesi seçme kriteriniz olmalı. Ayrıca sıfır dairelerin tesisat sisteminin ve tüm gerekli ihtiyaçlarının tamamlanmış olmasına dikkat etmelisiniz.
- Başakşehir satılık daire bakarken ısı yalıtımı olmasına dikkat etmelisiniz. Isı yalıtımı enerji tasarrufu sağlayarak cebinize katkı sağlar. Ayrıca duvarlarda oluşabilecek rutubet sorunlarını da engeller.
- Satılık daire ararken büyüklüğünün ihtiyacınıza uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Kalabalık bir aileyseniz 3+1 satılık dairelerden bakmaya başlamalısınız. Ailenizin birey sayısı arttıkça oda sayılarını da fazla olan dairelere bakmalısınız. İhtiyacınızdan daha büyük bir ev almak istiyorsanız fiyatında fazla olacağını hesaba katmalısınız. Çünkü bir evin fiyatını belirleyen unsurlardan biri de büyüklüğüdür.
- Satılık daire bakarken odalarının güneş ışığı alıyor olmasına dikkat etmelisiniz. Güneş ışığı hem evin aydınlık olmasını sağlar hem de daha çabuk ısınmasını sağlar.
- Başakşehir satılık daire ararken baktığınız daire yeni yapılmış sıfır bir daire ise bina yapım malzemelerinin kalitesi seçme kriteriniz olmalı.
- Yeni yapılmış satılık dairenin deprem yönetmeliğine uygun yapıldığını kontrol etmelisiniz. Yıllanmış binalarda bulunan satılık dairelerin ise depreme dayanıklı olduğunu kontrol etmelisiniz.
- Satılık daire almak isterken aidat giderlerini de araştırmalısınız. Ayrıca site içerisinde satılık daire bakıyorsanız ortak giderleri de araştırmalısınız.
- Satılık dairenin tapu kaydını araştırarak, tapuda yer alan bilgileri size sunulanlarla karşılaştırmalısınız.
- Satılık daire ve binası üzerinde ipotek, haciz gibi kısıtlamaların olmamasına dikkat etmelisiniz. Satışa engel bir durumun olmadığını araştırmalısınız.
- Satılık daire özellikle yeni yapılmış bir binaysa imar durumunu ve iskân iznini araştırmalısınız.
- Satılık daire alırken mutlaka mülk sahibi ile satış sözleşmesi imzalamalısınız. Sözleşmedeki maddeler için bir uzmandan yardım almanız faydanıza olacaktır.

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım