Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Bornova Satılık Daire

(423 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Satış Aralığı274.749 - 457.915 TL/m²
20,61 Yıl
890.000 TL
FERİS REZİDANS FARKIYLA BORNOVA'DA 3+1 200 M² DAİRELER
Yiğit Aksoy
Karacaoğlan, Bornova
3+1
2Gün Önce
200 m²
305.000 TL
ACİL BORNOVA KIZILAY'DA D.GAZLI ASONSÖRLÜ SATILIK SIFIR 2+1DAİRE
Kızılay, Bornova
2+1
10.10.2019
90 m²
300.000 TL
BORNOVA YAVUZ CAD. YAKINI 2+1 YENİ DUBLEKS KAPALI MUTFAK DAİRE
Atatürk, Bornova
2+1
9.10.2019
130 m²
839.500 TL
İzmir Altın Orman Bornova 3+1 Satılık Konut ve Yaşam Projesi
Altın Orman
Merkez, Bornova
3+1
25.9.2019
150 m²
310.000 TL
BORNOVA YAVUZ CADDESİ YAKINI 3+1 ARA KAT DOĞALGAZLI DAİRE
Atatürk, Bornova
3+1
28.9.2019
115 m²
415.000 TL
BORNOVA ATATÜRK MAH SATILIK TERASLI LÜKS DAİRE
Abdullah İnkaya
Atatürk, Bornova
3+1
2Gün Önce
155 m²
325.000 TL
Bornova Kızılay'da Satılık Daire Geniş 2+1
Mürüvvet Tunç
Kızılay, Bornova
2+1
2Gün Önce
95 m²
370.000 TL
Bornova yeşilova"da satılık 2+1 luks daire
Ruşen Boğazkesenli
Yeşilova, Bornova
2+1
Bugün
109 m²
340.000 TL
FORUM BORNOVA YAKINI 1+1 LÜKS TERASLI RESİDENCE
Point Gayrimenkul S
Mevlana, Bornova
1+1
5Gün Önce
100 m²
475.000 TL
PETERSON KÖŞKÜ YAKINI GENİŞ 2+1!!
Nalan Mat Hatırnaz
Ergene, Bornova
2+1
6Gün Önce
100 m²
395.000 TL
Bornova Erzene mah. satılık bahçeli 3+1 daire
Ruşen Boğazkesenli
Erzene, Bornova
3+1
3Gün Önce
140 m²

Bornova Satılık Daire Fiyatları

İzmir şehrinde satılık daire fiyatları Yıldırım Beyazıt bölgesinde 217.445 TL'den başlayarak, Kazımdirik taraflarında 496.843 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Bornova geneli ortalama fiyatı 378.162 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 369.527 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %16,63, son 10 yılda ise %233.86 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 21 yıl olarak görülmüştür.

Bornova Satılık Evlerin Bölge Fiyatları

Bornova şehrinde satılık ev fiyatlarına, en çok ilana sahip 4 ilçeye göre bakarsak:

Bornova Toplu Konut / Proje Fiyatları

Son dönemde Bornova şehrinde yapılan ve fiyatlarına ulaştığımız 5 örnek projenin fiyat ortalaması:

Bornava satılık daire almak isteyenlere yardımcı olacak tavsiyeler

Bir mülke sahip olmak hem maddi hem de manevi olarak bir güvencedir. Yatırım yapmak için de akıllıca bir seçenek olan daire, değeri zamanla azalan değil aksine artan bir seçenektir. Barınma ihtiyacı hiçbir zaman bitmeyeceğinden birikimlerinizi değerlendirmenizde yardımcı olacaktır. Getirisi de oldukça yüksektir. Yeter ki yatırımlarınızı yapacağınız doğru satılık daireyi bulun. Hem yatırım amacıyla hem de kullanım amacıyla satılık daire arıyorsanız Zingat.com sitesi yardımcınız olacaktır. Bu siteden hızlıca satılık daire bulabilir, baktığınız ilanların piyasa değerini anında hesaplayabilirsiniz. Bornava satılık daire ilanlarında size uygun seçeneklere bakmalısınız. Bütçenize uygun, isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun satılık daireleri araştırmalısınız. Size sunulan bilgilerin doğruluğunu kontrol etmelisiniz. Satılık daire ilanlarına bakarken güvenilir sitelerden ilanlara bakmalısınız. Bornava satılık daire ararken baktığınız dairelerde olması gerekenlere bir göz atalım;

 • Satılık daire alırken kredi kullanacaksanız baktığınız dairelerin krediye uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Almak istediğiniz satılık daire bütçenize uygun olmalı. Ödemesinde zorluk yaşamayacağınız, sizi sıkıntıya sokmayacak yerleri araştırmalısınız.
 • Bornava satılık dairenin bulunduğu konum, işe, okula, çarşıya, alışveriş merkezlerine, hastaneye yakın olmalı. Ayrıca buralara ulaşım sağlayacağınız toplu taşıma araçlarına ya da duraklarına da yakın mesafede olması hayatınızı kolaylaştıracaktır.
 • Satılık daire ararken masrafsız olmasına, kullanıma uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Kullanılmış dairede yer döşemeleri, kapıları, dolapları, camları sağlam ve sağlığa uygun olmalı. Ayrıca size masraf yaratması da pek yararınıza olmaz. Yeni yapılmış sıfır dairenin tüm gereklerinin karşılanmış olması gerekir. Tesisat sisteminin döşenmiş, dolaplarının takılmış olması gerekir.
 • Satılık dairenin güneş alıyor olmasına dikkat etmelisiniz. Satılık dairenin cephesel özellikleri bu yüzden önemlidir. Güneş alan satılık daire daha aydınlık olur ve kolay ısınır.
 • Bornava satılık daire ararken ısı yalıtımlı olmasına dikkat etmelisiniz. Isı yalıtımı satılık dairede ısı kaybını önler ve enerji tasarrufu sağlar. Dolayısıyla da doğalgaz faturası daha az gelir. Bunların dışında da satılık daire duvarlarında oluşabilecek küf, mantar gibi rutubet sorunlarını engeller. Hem cebinize hem hayatınıza rahatlık sağlayan bir konfor olarak ısı yalıtımı yaşadığınız evde olması gerekir.
 • Baktığınız satılık dairelerde aidat giderleri, bakım giderleri ve sitede bulunan satılık daireler için ortak giderleri de araştırmalısınız.
 • Yatırım amacıyla satılık daire alacaksanız baktığınız konumlar gelişmekte olan henüz gelişmemiş bölgeler olmasını tercih etmelisiniz. Bu bölgelerde satılık daireyi ucuza alabilirsiniz. Değerlenmesini bekleyerek getirisini katladığında kazanca dönüştürebilirsiniz.
 • Yeni yapılmış sıfır satılık dairelerde bina yapım malzemelerinin kalitesine dikkat etmelisiniz. Kalitesiz malzemelerin kullanıldığı dayanıksız yapılardan uzak durmalısınız.
 • Almak istediğiniz satılık daire sağlığınızı kötü etkileyecek tesislere ve sanayi bölgelerine uzak olmalı.
 • Bornava satılık dairenin depreme dayanıklı olmasına ve deprem yönetmeliğine uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Can güvenliğinizin olmadığı satılık daireleri tercih etmemelisiniz.
 • İstediğiniz satılık daireyi bulduğunuzda tapu kaydını araştırarak gerçek mülk sahibi ile ya da sahipleriyle muhatap olduğunuza emin olmalısınız. Baktığınız adresin tapudaki ile aynı olmasına dikkat etmelisiniz.
 • Satılık daire üzerinde irtifak hakkı bulunup bulunmadığına bakmalısınız. Satılık daire ya da binası üzerinde ipotek, haciz gibi kısıtlamalar olmadığına emin olmalısınız.
 • Daire satışına engel olacak durumların olmadığını kontrol etmelisiniz.
 • Özellikle yeni yapılmış binalarda bulunan satılık dairelerin imar durumunu araştırmalısınız. İmar izni ve iskân izni bulunan satılık daire almalısınız.
 • Satılık daire alırken de mülk sahibi ile satış sözleşmesi yapmanız size fayda sağlayacaktır.
ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
 • Satılık Favori İlanlarım