Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Bağcılar Kiralık Daire

(85 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Kira Aralığı1.064 - 1.774 TL
17,97 Yıl
1.200 TL
kiralık daire
Hüseyin Karakurt
Kazım Karabekir, Bağcılar
2+1
110 m²
1.750 TL
BAĞCILARDA KİRALIK DUBLEX
Burhan Topcuoğlılar
15 Temmuz, Bağcılar
4+2
180 m²

Bağcılar Kiralık Daire Fiyatları

İstanbul şehrinde kiralık daire fiyatları Kemalpaşa bölgesinde 1.028 TL'den başlayarak, Bağlar taraflarında 2.403 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Bağcılar geneli ortalama fiyatı 1.470 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 1.436 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %-5,87, son 10 yılda ise %184.39 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 18 yıl olarak görülmüştür.

Bağcılar Kiralık Evlerin Bölge Fiyatları

Bağcılar şehrinde satılık ev fiyatlarına, en çok ilana sahip 5 ilçeye göre bakarsak:

Bağcılar Toplu Konut / Proje Fiyatları

Son dönemde Bağcılar şehrinde yapılan ve fiyatlarına ulaştığımız 5 örnek projenin fiyat ortalaması:

Bağcılar kiralık daire arayışına yardımcı olacak bilgiler

Yaşayacağımız evin en güzel özelliklere sahip olmasını, bize konfor sağlamasını ister ve imkânlarımızın elverdiği ölçüde hayâlini kurduğumuz kiralık daireyi bulmaya çalışırız. Çoğu zaman aradığımızı da bulamayız. Buna sebep sadece maddi imkânsızlık olmaz. Bu duruma sebep olan bir neden de onca ilan arasından bizim için en doğru tercih olacak ilana ulaşamamamız olmaktadır. Size en uygun kiralık daire ilanlarını kaçırmamak ve her birinden haberdar olmak için Zingat.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. İstediğiniz özelliklere sahip Bağcılar kiralık daireyi kolayca bulabilir piyasadaki değerini hesaplayabilirsiniz. Akıllı arama motoru sayesinde belirlediğiniz kriterlere sahip; fiyat, büyüklük, bölge, ısınma özellikleri gibi seçimleri yaparak kiralık daire arayışınızı hızlandırabilirsiniz. Bu süreci kolaylaştırmaz ve daha çabuk sürede bitirmek sizin elinizde. Kiralık daire arayışını kolaylaştıracak kriterleri de şöyle sıralayabiliriz;
- Yaşayacağınız kiralık dairenin bakımlı ve sağlığa uygun özellikte olması gerekir. Kiralık dairenin bakım ve onarım masrafları, tadilat sorunları olmaması gerekir. Ayrıca tesisatının sistemlerinin sağlam ya da kontrol edilmiş olması gerekir. Kiralayacağınız dairenin yer döşemeleri, mutfak tezgâhı, dolapları, camları, kapılar sağlam olmalı. Yıpranmış ve size sürekli zorluk çıkaracak kiralık dairelerden uzak durmalısınız. Böyle yerler fiyat olarak uygun olsa da astarı yüzünden pahalıya gelir. Bu ev için de yapacağınız masraf ve yaşayacağınız sıkıntılara değmez.
- Bağcılar kiralık daire ararken bütçenize uygun ilanlara bakmalısınız. Sizi zorlayacak fiyatlara sahip kiralık daireler sıkıntı yaşamanıza yol açacaktır. Bu durumda da huzurlu bir ev olmayacaktır.
- Baktığınız kiralık dairelerin bulunduğu bina, çevre güvenilir mi diye araştırmalısınız. Güvenilir yerleri tercih etmeli ve huzurlu olacağınız yaşam tarzınıza uygun çevreye sahip yerden ev kiralamalısınız.
- Ayrıca kiralık daire ararken bulunduğu konum işe, okula, markete, alışveriş merkezlerine, hastaneye yakın mesafede olmalı. Böylece en çok ihtiyaç duyduğunuz yerlere kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.
- Beğendiğiniz Bağcılar kiralık dairenin sağlığınızı olumsuz etkileyecek tesislere ve sanayi bölgelerine uzak olmasına dikkat etmelisiniz.
- Kiralık daire ararken cephesine de dikkat etmek gerekiyor. Güneş ışığından faydalanan kiralık daireler daha avantajlı olacaktır. Bu daireler daha aydınlık ve ısınması daha kolay olacaktır.
- Yaşamak istediğiniz kiralık dairede ısı yalıtımı özelliği olmasına da dikkat etmelisiniz. Isı yalıtımı kiralık dairede ısı kaybını önler ve daha iyi bir sıcaklık sağlar. Bu sayede faturalarınızda tasarruf etme şansınızı da yükseltir. Ayrıca kiralık daire duvarlarında oluşabilecek rutubet sorunlarını engeller. Bu yüzden önemli bir katkı sağlar.
- Kiralık daire büyüklüğünü belirlerken dikkat edilmesi gereken şey ihtiyacınızdır. Yaşayacak birey sayısına uygun büyüklük ve oda sayısına sahip ilanlara bakmalısınız. Kiralık daire ararken oda sayısı kadar önemli olan bir konu da odaların kullanışlı olması ve oda şeklinin düzgün olmasıdır. Eşyalarınızı rahatça yerleştirebileceğiniz kiralık dairelere bakmalısınız.
- Kiralık daire ararken aylık ödenecek aidat gibi yan giderler olup olmadığını da araştırmalısınız. Ayrıca depozito, kapora gibi istenen tutarlar var mı varsa bütçenizi zorlar mı diye de dikkat etmelisiniz.
- Beğendiğiniz kiralık dairenin ödenmemiş elektrik, su, doğalgaz gibi fatura borçlarının olmamasına dikkat etmelisiniz.
- Yaşamak istediğiniz Bağcılar kiralık daire deprem yönetmeliğine uygun ya da depreme dayanıklı olmalı. Can güvenliğinizi koruyacak yapılardan kiralık daire bakmalısınız.
- Kiralık daire bulduğunuzda kira ödemelerini elden yapmamalısınız. Kira ödemelerinizi banka aracılığıyla güvenle yapabilirsiniz. Zaten yasalar da mülk sahiplerinin vergi sahtekârlıklarını önlemek adına kira bedellerinin banka aracılığıyla ödenmesini söylüyor.

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım