9.
YIL

Startkey Gold Gayrimenkul

Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No:
1000433

1964 Yılında Balıkesir’de doğdum. Türk Silahlı Kuvvetlerinde 15 Yıl Helikopter pilotu olarak görev yaptım. Profesyonel iş yaşamım The Shell Company of Turkey Ltd.’de satış müdürlüğü ile başladı. Daha sonra Moil (Bölünmez Petrolcülük A.Ş.) İş geliştirme müdürlüğü ile devam etti. Görevlerim boyunca edindiğim sektörel tecrübelerimi ve aldığım eğitimlerin içeriklerini profesyonel hayatıma taşıdım.

Akaryakıt sektöründe bulunan 500 den fazla bayinin lisanslama ve EPDK (enerji piyasası düzenleme kurumu) ilişkilerini yönettim.

2009 - 2011 Yılarında, ANKARA RE/MAX LİDER Gayrimenkul ofisine katıldım. Görevim boyunca, Konut, ticari gayrimenkul , arsa geliştirme ve petrol tesisleri konularında çalıştım.

Halen, Balıkesir Merkez’de “STARTKEY GOLD - Cengiz GEZER Gayrimenkul ve Danışmanlık” firmasının Broker ve sahibiyim.

Hedefim;

Tüm sektörel birikimlerimi yeni bir vizyonla ve profesyonel bir anlayış içinde müşterilerimize sunmak en büyük hedefimdir.

Tüm ulusal ve uluslararası müşterilerime, arsa geliştirme, varlık yönetimi, konut ve ticari gayrimenkul konularında profesyonel olarak hizmet verebilmek için, geçmiş birikimlerim ve aldığım profesyonel eğitimlerle hizmet etmeyi hedefliyorum.

Cengiz GEZER, evli ve iki evlat babası olup, İyi derecede ingilizce konuşma ve yazma becerisi sahibidir.İş Hayatım:

The Shell Company of Turkey Ltd.’de Satış Müdürlüğü

Akaryakıt sektöründe bulunan 500 den fazla bayinin lisanslama ve EPDK (enerji piyasası düzenleme kurumu) İlişkileri Yönetimi

Moil (Bölünmez Petrolcülük A.Ş.) İş Geliştirme Müdürlüğü

2009 - 2011 Yılarında, ANKARA RE/MAX LİDER Gayrimenkul ofisine katıldım. Görevim boyunca, Konut, ticari gayrimenkul , arsa geliştirme ve petrol tesisleri konularında çalıştım.

Halen, Balıkesir Merkez’de “STARTKEY GOLD - Cengiz GEZER Gayrimenkul ve Danışmanlık” firmasının Broker ve sahibi olarak hizmet vermekteyim.