• Aramayı Kaydet
  • HaritaListe
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

İstanbul Yıldıztabya Kiralık Daire İlanları

: 8 Adet İlan Bulundu.
  • Tümü
  • Liste
  • Galeri
  • Harita
100 m² Kira Aralığı1.067 - 1.778 TL
16,81 Yıl
1.300 TL
YILDIZTABYA ANA CADDEYE PARALEL 2+1 100M2 3.KAT BALKONLU DAİRE
PinYıldıztabya, Gaziosmanpaşa
1.300 TL
Daire
100m²
2 + 1
Dün
1.500 TL
GOP EMLAK'TAN PİERLOTİDE KİRALIK DAİRE 3+1 150 M2
Ufuk Duğramacı
PinPazariçi, Gaziosmanpaşa
1.500 TL
Daire
150m²
3 + 1
3gün önce
1.000 TL
UYGUNDAN GAZİOSMANPAŞA PAZARİÇİ MAH. KİRALIK DAİRE 2+1 75 m2
Arif Hakan Uygun
PinPazariçi, Gaziosmanpaşa
1.000 TL
Daire
75m²
2 + 1
6gün önce
900 TL
EV-ALL EMLAK'TAN YENİ BİNADA 2+1 2.KAT KİRALIK DAİRE : 900 TL
PinYıldıztabya, Gaziosmanpaşa
900 TL
Daire
95m²
2 + 1
7gün önce
1.200 TL
EŞYALI 1500 EŞYASIZ 1200 TL KİRALIK DÜZ AYAK 2+1 1.KAT 100M2
PinPazariçi, Gaziosmanpaşa
1.200 TL
Daire
100m²
2 + 1
2.3.2018
1.500 TL
ANA CADDE ÜZERİ 2+1 120M2 3 BALKONLU ÇİFT CEPHE ASANSÖRLÜ DAİRE
PinKarlıtepe, Gaziosmanpaşa
1.500 TL
Daire
120m²
2 + 1
27.2.2018
aradığın evi
bulamadın mı?
SİZ YORULMAYIN! Aradığınız evi bulmanıza biz yardımcı olalım
1.250 TL
Gop Pazariçinde 2+1 Eşyalı Haliç Manzaralı 90m2 Kiralık Daire
PinPazariçi, Gaziosmanpaşa
1.250 TL
Daire
90m²
2 + 1
11.2.2018
2.350 TL
Sahibinden Site İçinde Otopark, Güvenlik, Havuz, Spor Salonu
Recep Taşkıran
PinYıldıztabya, Gaziosmanpaşa
2.350 TL
Daire
150m²
3 + 1
5.1.2018

Gaziosmanpaşa Kiralık Daire


Gaziosmanpaşa kiralık daire ilanlarında yıl boyunca çeşitli dalgalanmalar yaşanır. Tatil sezonunda taşınma işlemleri yoğun şekilde gerçekleşirken eğitim – öğretim döneminin başladığı yaz sonunda büyük bir yoğunluk yaşanır ve öğrencilerden ailelere, akademisyenlerden memurlara kadar birçok kişi Gaziosmanpaşa kiralık daire ilanlarında ev ararken bulur kendisini. Gaziosmanpaşa, İstanbul’un çok eski olmayan 1963 yılında ilçe haline gelen ve ilçe olduktan sonra gelişen bir ilçesidir. Çok büyük bir ilçe olmamasına karşın nüfusu oldukça fazladır. İlçe yaklaşık yarım milyonluk nüfusa sahiptir. Bayrampaşa, Eyüp, Sultangazi ve Esenler ile komşudur. Gaziosmanpaşa kiralık daire ilanlarına gösterilen ilginin artması, ilçeye göçün ivme kazanmasının en büyük sebeplerinden biri Topkapı – Habipler tramvay hattının açılmasıdır. Şehir genelinde yaşanan trafik sorunu yüksek nüfus oranı nedeniyle ilçede de baş gösteriyor. Trafik yükünü azaltmak için yapılan tramvay hattı modern ulaşımın yolunu açmış oldu. Böylece Gaziosmanpaşa kiralık daire arayışları çoğaldı, nüfus arttı, göçler devam etti. 


Gaziosmanpaşa ekonomisine bakıldığında küçük esnaf yoğunluğuyla birlikte inşaat sektörüne yönelik satış merkezlerinin varlığı dikkat çeker. İlçedeki eski yapıların yerini planlı yapılaşmaya bırakmasıyla birlikte inşaat malzemeleri satan yapı marketlerin çoğalması paralel bir gelişmedir. Gaziosmanpaşa kiralık daire seçeneklerinde çok az eski, kötü daire vardır. İlçede genel bir inşaat yenileme furyası başlamış, eski yapılar yıkılarak daha modern ve lüks konut projeleri yükselmiştir. Bu yenilikten nasibini alan Gaziosmanpaşa kiralık daire ilanları, elbette ilçe halkının yaşam kalitesini yükseltmiştir. Eski yapılarda görülen birçok sorun yeni yapılarda ortadan kaldırılmış, dört mevsim boyunca kişilerin sıhhatle yaşayacağı alanlara dönüştürülmüştür. Gaziosmanpaşa kiralık daire için arayışa giren ilçe halkı ve göç eden kişiler daire yapılarının modern yüzü karşısında hayran kalıyor. İdeal yaşam için çok yüksek ücretler ödemeye gerek olmadığını, ekonomik ve kaliteli bir ev yaşamının mümkün olduğunu gösteren Gaziosmanpaşa kiralık daire ilanları, insanların yeni bir ev tutma kararını destekliyor. 


Gaziosmanpaşa kiralık daire tutarken belli bir standart arayan, kafasında spesifik ev özellikleri belirleyen kiracılar; çoğunlukla aradıklarını bulabiliyor. Özellikle sahibinden kiralanan evlerde gerekli tadilat, yenileme işlemleri kiracı tarafından yapılarak kiradan düşme şeklinde kolaylık sağlanıyor. Kira seviyelerinde keyfi fiyat artırmanın yasalarla önlenmesi kiracıları yeni bir eve geçme konusunda cesaretlendiriyor. Sahibinden ev tutma olayı ise kirada pazarlık yapma kapısını açık bırakıyor. Gaziosmanpaşa kiralık daire ilanlarında evle ilgili oda sayısı, kat sayısı, yaşı, bina çevresi gibi çeşitli özelliklerle birlikte okul, hastane, alışveriş merkezi, eczane, şehir merkezi gibi insanların en temel ihtiyaçları arasında olan faaliyet alanlarına olan yakınlığı da belirtiliyor. Öğrenciden memura herkes için önemli olan bu detay çoğu zaman evi tutma konusunda nihai kararın verilmesini sağlayabiliyor. Gaziosmanpaşa kiralık daire arayan bireyler ilan detayında aradıkları her türlü bilgiyi bulabiliyor. 


Gaziosmanpaşa Kiralık Daire İlanları Arasında Kaybolmayın


Gaziosmanpaşa kiralık daire ilanları için internet sayfamızda binlerce ev ilanı bulunuyor. Telefon – tablet – bilgisayar üzerinden tüm evleri incelemek zor olmasa da her halükarda vakit alan bir işlemdir. İşbu sorunu ortadan kaldırmak, ev arama sürecini kolaylaştırmak için web sitemizde akıllı arama – filtreleme seçeneği bulunmaktadır. Arama kutucuklarına Gaziosmanpaşa kiralık daire haricinde oda sayısı, metrekare, site – apartman detayı, kira ücreti gibi belirleyici özellikleri yazdığınız takdirde tam sizin istediğiniz ölçütlere uygun kiralık daire ilanları ekranınıza dökülür. Fotoğraflı ilanlardan dikkatinizi çarpan ilanı açabilir detaylıca inceleyebilir, ilan sahibiyle doğrudan görüşebilirsiniz. Kolay, güvenilir ve hızlı bir ev arama süreci için web sitemizden yararlanabilirisiniz. 


Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım