Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Kağıthane Merkez Kiralık Daire

(11 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Kira Aralığı1.454 - 2.423 TL
21,75 Yıl
1.700 TL
KAĞITHANE MERKEZDE 2+1 90M2  1700TL KİRALIK DAİRE
Gülendem Kırçiçeği
Merkez, Kağıthane
2+1
10.9.2019
90 m²
1.850 TL
KAĞITHANE MEYDANDA 120 M2 KİRALIK OFİS KATI
Ayhan Bülbül
Merkez, Kağıthane
1+1
6gün önce
120 m²
1.600 TL
KAĞITHANE MERKEZDE 2+1 95M2 KİRALIK DAİRE
Gülendem Kırçiçeği
Merkez, Kağıthane
2+1
24.8.2019
95 m²
Etiketli İlanlar

Kağıthane / Merkez Kiralık Emlak Endeksi

2003 - 2019 yılları arasında Merkez kiralık daire fiyat artışı %123,10 olarak gerçekleşti.

Aynı dönemde il genelinde İstanbul kiralık konut fiyat artışı %399,40, ilçe genelinde Kağıthane kiralık konut fiyat artışı %462,74 oldu.

2018 yılında Merkez mahallesinde kiralanan 100 metrekarelik bir dairenin ortalama kirası 1.837,00 TL iken, bu yıl için Merkez kiralık ev ortalama fiyatı 1.752,00 TL oldu.

Merkez mahallesi genelinde konut kira fiyatlarındaki artış oranının bir önceki yıla göre değişimi %-4,63 azalış gösterdi.

Kağıthane merkez kiralık daire
Kağıthane merkez kiralık daire alternatifleri, hayallerindeki daireye kavuşmayı isteyenlere çok cazip fırsatlar sunuyor. Kağıthane ilçesindeki kiralık evler arasından size en uygun olanı seçin; evinizin keyfini çıkarın.
İstanbul'un Avrupa Yakası'ndaki ilçesi Kağıthane; kuzeyde Sarıyer, kuzeydoğuda Beşiktaş, doğu ve güneyde Şişli, güneybatıda Beyoğlu ve batıda da Eyüp ilçeleri ile komşudur. İlçenin ayrıca Kağıthane Deresi'nin sona erdiği kesimde Haliç'e kısa bir kıyısı bulunmaktadır. İlçenin arazisi genel olarak; engebeli bir yapıda olmakla beraber; dere ve vadilerden oluşmaktadır. Vadi niteliğindeki bu yerler, yerleşim alanı olarak değerlendirilmiştir.

Neden Kağıthane ilçesinden daire kiralamalısınız?
İlçenin merkezi konumu, ulaşım kolaylığı, gelişime çok açık olması; sınırları içinde pek çok okul, AVM, kültür sanat merkezi bulunması gibi nedenlerle bölge, kiralık daireler açısından avantajlı konumdadır. Kağıthane merkez kiralık daire seçenekleri; gerek dönüşüm ve diğer emlak projeleri; gerekse metro, Kağıthane ve Dolmabahçe tünelleri, 3. köprü ve üç katlı tüp geçit gibi ulaştırma alanında yaşanan gelişmeler sayesinde gün geçtikçe değer görmektedir.
İstanbul Boğazı’nı Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet köprüleriyle aşan otoyollar, Kağıthane'den geçmektedir. Bu otoyollardan O-1 Otoyolu, güneyde Şişli İlçesiyle sınır oluştururken; O-2 Otoyolu, ilçenin kuzey kesiminden geçer. Okmeydanı ve Hasdal kavşakları arasında yer alan bir diğer otoyol ise O-1 ve O-2 otoyollarını birbirine bağlamaktadır.
Günümüzde Kağıthane ilçesinin her semtinde birçok konut ve ofis projesi hayata geçirilmeye devam etmektedir. Avrupa Yakası'nın en gelişmiş semtlerine komşu olan ilçe; kuzeyde Cendere aksı - Seyrantepe üzerinden Ayazağa - Maslak ile doğuda Levent ve Şişli ile batıda Eyüp ve güneyde Beyoğlu - Taksim ile entegredir.
Kağıthane Devlet Hastanesi ilçe sınırlarındaki tek hastane olup, ilçede pek çok sağlık ocağı yer almaktadır. İlçe, Başbakanlık Osmanlı Arşivi'nin yeni binası ile özel üniversite ve okullara da ev sahipliği yapmaktadır. Bölgenin en merkezi konumunda İstanbul Büyük Şehir Belediyesi'nin Şehir Tiyatroları Sadabad Sahnesi ile Küçük Kemal Çocuk Sahnesi ile bulunmaktadır. Ayrıca Kağıthane Belediyesi'nin ait kültür merkezleri de hizmet sunmaktadır. Başta Sadabad Kasrı olmak üzere; eski kasırlara ait bazı kalıntılar, bölgedeki başlıca tarihsel yapılardır. Kasr-ı Neşat & Kasr-ı Cenan,Çeşme-i Nûr (III. Ahmed Çeşmesi), Atiye Sultan Sarayı (Kağıthane Kasrı Hümayunu - Küçük Zabit Mektebi), Yeni Çeşme ya da II. Abdülhamid Çeşmesi, Koşu Köşkü, Aziziye Camii (Sadabad Camii - Çağlayan Camii), Mir-i Ahur (İmrahor) Kasrı, İmrahor Çeşmesi (III. Murad Çeşmesi), Poligon Çeşmesi, Poligon Sarayı, II. Mahmud Nişantaşı, Kağıthane Köyü, Karakolhane Koğuşu, Kağıthane Cendere Su Terfi İstasyonu, Su Terazisi, Daye Hatun Sıbyan Mektebi ilçedeki diğer önemli tarihi yapıları oluşturmaktadır. Tarihi ve kültürel varlıkları ile zengin, lokasyon açısından avantajlı bölge, Kağıthane merkez kiralık daire alternatifleri için tercih sebebi oluşturmaktadır.

Kağıthane ilçesinden daire kiralayacak kişiler nelere dikkat etmeli?
İstanbul'un Kağıthane ilçesi kiralık ev seçenekleri açısından daima ilgi çekmektedir. Kağıthane merkez kiralık daire avantajlarından faydalanmanız için ilk olarak, öncelikli tercihlerinizi belirlemelisiniz. Tercihleriniz doğrultusunda, lokasyonu belirlendikten sonra kriterlerinize uygun alternatifleri değerlendirmelisiniz. Kağıthane merkez kiralık daire alternatifine karar verdiğinizde; kira kontratı gibi önemli prosedürler hazırlanırken dikkatli olmanızda fayda vardır. Bu aşamada öncelikle kira kontratı yapacağınız kişinin gerçek ev sahibi ya da vekili olup olmadığını tapu dairesinden öğrenmelisiniz. Eğer şartlar uygunsa, kontratınızı noter huzurunda yapmalı; kira artış oranı, depozito ve ödediğiniz diğer ücretlerin kontrat üzerinde yazılı olmasını istemelisiniz. Kiranızı asla elden veya üçüncü kişiler aracılığı ile ödememelisiniz. Kiranızı, daire sahibinin belirttiği banka hesabına yatırmalı ve dekontlarınızı mutlaka saklamalısınız. Böylece yasal haklarınızı güven altına alabilirsiniz.

 

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım