Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Ümraniye Kiralık Daire

(273 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Kira Aralığı1.069 - 1.781 TL/m²
21,18 Yıl
1.850 TL
ÜMRANİYE  ESENEVLERDE  3+1 ARAKATTA  ÖNÜ AÇIK YENİ BİNADA 120 m2
Gül Sarıkaya
Esenevler, Ümraniye
3+1
Bugün
120 m²
1.250 TL
İKİZLER GAYRİMENKUL'DEN 3+1 140 M2 MUHTEŞEM BİR DAİRE ACİL!!
Canan Tükten
Altınşehir, Ümraniye
3+1
30.9.2019
140 m²
1.050 TL
PERADAN KİRALIK 1+1 BAHÇE KATI DAİRE
Sevda Öztürk
Esenevler, Ümraniye
1+1
Bugün
45 m²
1.250 TL
YATILI KIZ KURAN KURSUNUN KARŞISI
Nesrin Hanim
İstiklal, Ümraniye
2+1
4Gün Önce
85 m²
800 TL
800 TL'YE 2+1 DAİRE
Nesrin Hanim
İstiklal, Ümraniye
2+1
4Gün Önce
80 m²
1.100 TL
KAPORASI ALINDI
Erol Gezgiç
Altınşehir, Ümraniye
2+1
3Gün Önce
85 m²
1.100 TL
CONCEPTTEN Ümraniye Site'de Kiralık Daire
Serkan Korkmaz
Site, Ümraniye
2+1
2Gün Önce
100 m²

Ümraniye Kiralık Daire Fiyatları

İstanbul şehrinde kiralık daire fiyatları Esenkent bölgesinde 1.080 TL'den başlayarak, Tantavi taraflarında 2.542 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Ümraniye geneli ortalama fiyatı 1.464 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 1.430 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %-0,66, son 10 yılda ise %150.62 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 21 yıl olarak görülmüştür.

Ümraniye Kiralık Evlerin Bölge Fiyatları

Ümraniye şehrinde satılık ev fiyatlarına, en çok ilana sahip 5 ilçeye göre bakarsak:

Ümraniye Toplu Konut / Proje Fiyatları

Son dönemde Ümraniye şehrinde yapılan ve fiyatlarına ulaştığımız 5 örnek projenin fiyat ortalaması:

Ümraniye kiralık daire
Ümraniye, sahip olduğu olanaklar ve her kritere uygun seçenekleriyle kiralık ev arayışında olanlar için kolaylık sağlıyor. Siz de Ümraniye kiralık daire seçenekleri arasından kendi kriterlerinize uygun evi kiralayabilirsiniz.

Farklı boyutları ve lokasyonları ile Ümraniye’deki kiralık daireler, idealinizdeki eve kavuşmanızı çok daha hızlı hale getiriyor. Ümraniye, sahip olduğu metro istasyonları ile trafik probleminden sıyrılmanızı sağlıyor.

Ümraniye’den daire kiralamak için 3 neden

Ulaşım kolaylığı: Ümraniye’de daire kiralamanın getirdiği avantajların en başında şüphesiz Ümraniye’nin sahip olduğu geniş ulaşım olanakları geliyor. Sınırları içinde çok sayıda durağa ev sahipliği yapan Ümraniye için asıl avantaj sahip olduğu metro istasyonları. M5 metro hattının inşa çalışmasının sonlanmasıyla beraber 10 istasyona sahip olacak Ümraniye için halihazırda kullanıma açık Çarşı, Ümraniye ve Yamanevler durakları bulunuyor. Bu hattan Üsküdar üzerinden Marmaray’a ve Altunizade üzerinden metrobüse aktarma yaparak şehrin merkezinden en uç noktasına kadar ulaşım sağlamak mümkün. Kolay ve konforlu bir ulaşımı ilk kriter olarak düşünenler için Ümraniye kiralık daire seçenekleri bu kriteri karşılayabilecek kiralık evler ile karşımıza çıkıyor. Burada unutulmaması gereken nokta: Ümraniye’nin geniş bir yüzölçümüne sahip olduğu. Bu nedenle metrodan yararlanmak isteyenlerin metro istasyonlarına yakın caddeleri tercih etmelerinde fayda var.
Anadolu yakasının ortasında bulunan Ümraniye için ilçeler arasında köprü vazifesi gördüğünü söylemek yanlış olmaz. Üsküdar, Ataşehir, Beykoz ve Çekmeköy ilçelerinin ortasında oluşu, Ümraniye’yi hem merkezi noktalara hem de Anadolu yakasının doğu tarafına yakın hale getiriyor.

Alışveriş olanakları: Ümraniye için bir diğer avantajın alışveriş imkanları olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle Alemdağ Caddesi üzerinde aradığınız ürünü bulmak ve alışveriş yapmak çok kolay ve hızlı. Sahip olduğu uzun çarşısı ve pasajlarıyla Ümraniye, hem ilçe sakinleri hem de ilçe dışından gelen birçok müşteri için önemli bir alışveriş noktası. Ümraniye, sınırları içerisinde birçok AVM’ye de ev sahipliği yapıyor. Özellikle hafta sonları çok sayıda insanı ağırlayan AVM’ler, sosyal anlamda çok sayıda artı getirdiği gibi trafik anlamında yoğunluğa da sebep olabiliyor. İşlek caddeler üzerindeki AVM’ler müşteri yoğunluğuna bağlı olarak trafiği etkileyebiliyor. Ümraniye kiralık daire tercihinde bulunacaklar için bu noktaları göz önünde bulundurarak bir seçim yapmaları daha yararlı olacaktır.


Her bütçeye uygun daire seçenekleri: Ümraniye, çok sayıda semti ile İstanbul’un hem nüfus hem de yüzölçümü bakımından en büyük ilçelerinden biri. Geniş yüzölçümü ve çok sayıda semti ile Ümraniye, bütçenize uygun bir kiralık ev bulmanıza olanak sağlıyor. Kriterlerinizi göz önünde bulundurarak Ümraniye sınırları içerisinde kriterleriniz için en ideal evi bulabilirsiniz. Ana caddelere, metro istasyonlarına, AVM’lere yakınlık vb. faktörlerin kira değerlerini etkilediğini unutmamak gerekiyor. Aynı zamanda Ümraniye kiralık daire fiyatlarının İstanbul’daki ortalama kiralık daire fiyatlarına göre daha uygun olduğu göze çarpıyor.


Ümraniye’de daire kiralarken nelere dikkat etmelisiniz?
Kiralık evler arasından seçim yapmaya başlamadan önce kriterlerinizi belirlemek, tercihinizden daha emin olmanızı sağlayacaktır. Belirlediğiniz kriterleri önem sırasına sokmak, seçiminizde kararsız kalmamanıza yardımcı olacaktır. Metro kullananlar için Ümraniye kiralık daire tercihi çok daha önemli hale geliyor. Metro kullanacaksanız Alemdağ Caddesi ve yakınındaki caddeler üzerinde bir ev tercih edebilirsiniz. Metro istasyonlarına yakın bir ev seçmenin ekonomik anlamda bir zorluk çıkaracağını düşünüyorsanız; istasyonlara aktarma yapabileceğiniz otobüs duraklarına sahip mahalleleri tercih edebilirsiniz. Çalışma yerinize bağlı bir seçim yapmak hem zaman hem de para tasarrufu sağlamanıza yardımcı olacaktır. Seçeceğiniz evin çevresindeki durakları tespit ederek buradan geçen araçların hangi güzergahı takip ettiklerini araştırabilirsiniz. İş sözleşme kısmına gelmeden kriterleriniz için en doğru daireyi seçtiğinize emin olun. Sözleşme yapmadan önce gerekli hukuki bilgileri edinin. Sözleşmede kesinlikle bulunması gereken maddeleri belirledikten sonra sözleşmeyi noter huzurunda yapmaya özen gösterin. Kira bedelini bankadan yatırmayı ve dekontları saklamayı unutmayın.

 

 

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım