Atlantik Life’de fiyatlar 225 bin TL’den başlıyor

Atlantik Life’de fiyatlar 225 bin TL’den başlıyor

Projede konut teslimleri Nisan 2017’de başlayacak.

Atlantik Yapı tarafından İstanbul Pendik’te hayata geçirilen Atlantik Life projesinde bahar avantajları başladı. Ev sahibi olmak isteyenlere özel seçeneklerin sunulduğu projede konut fiyatları 225 bin TL’den başlıyor. Peşin alımlarda yüzde 12 indirim fırsatı sunulan Atlantik Life projesinde, 40 ay sıfır faiz, kişiye özel ödeme planı ve peşinatı teslimde ödeme avantajları da bulunuyor. Projede konut teslimleri Nisan 2017’de yapılacak.  


Farklı konut seçenekleri
Yüksek standartlarda bir yaşam sunan Atlantik Life projesinde 192 konut ve 5.000 metrekarelik ticari ünite alanı yer alıyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan dört farklı daire seçeneği bulunuyor. Konutların büyüklükleri 67 ila 223 metrekare arasında değişiyor. Yüzde 70’inin peyzaj ve yeşil alanlara ayrıldığı Atlantik Life’de kapalı ve açık yüzme havuzu, Türk Hamamı, Sauna, buhar odası, fittnes salonu ve sosyal yaşam alanları da bulunuyor. Hemen tapu, 120 ay kredi imkanı!
Lüks ve konforlu detaylara sahip dairelerin yer aldığı Atlantik Life’de avantajlı fiyatları yatırımcılara sunduklarını belirten Atlantik Life Satış ve Pazarlama Müdürü Engin Tortumlu, “ Fiyatları ekonomik oranda tutarak, yatırımcılar 255 bin TL’ye konut sahibi olabiliyor. Kalite ve konfora önem veren konut alıcılarının taleplerine cevap verecek şekilde tasarladığımız Atlantik Life’de hemen tapu, 120 aya kadar kredi imkanı ile peşinatı teslimde ödeme seçeneği de yer alıyor” dedi. 

Atlantik Life nerede?
İstanbul Pendik’te konumlanan Atlantik Life,  Uluslararası Sabiha Gökçen Havalimanına 1,5 kilometre, D-100 Karayolu’na 2 kilometre, Tem Otoyolu’na 3 kilometre, yüksek hızlı trene 2,5 kilometre, İstanbul Deniz Otobüsleri’ne 3,5 kilometre ve metroya 700 metrelik bir mesafede bulunuyor.