Babacan Premium’da Ramazan fırsatı!

Babacan Premium’da Ramazan fırsatı!

Projede konut fiyatları 243 bin TL’den başlıyor!

Babacan Holding tarafından İstanbul Esenyurt’ta hayata geçirilen Babacan Premium projesinde Ramazan ayına özel kampanya başladı. Konut fiyatlarının 243 bin ila 403 bin TL arasında değişen projede, ev sahibi olmak isteyenlere ve yatırımcılara avantajlı fiyatlar ve cazip ödeme seçenekleri sunuluyor.


Pascal Nouma ve Kadir Çöpdemir'li Babacan Premium reklamını izlemek için tıklayın!


İlk daire teslimleri Haziran 2018’de!

Projede ev sahibi olmak isteyenler peşinat ödemeden, yüzde 75 banka kredisi ve yüzde 25 teslimde ödeme fırsatından yararlanabiliyor. Kampanya kapsamında ayrıca 35 peşinat, geri kalan kısmı firma bünyesinde 50 ay ve 0 faiz ödeme seçeneği sunuluyor. Babacan Premium’un Ramazan kampanyasında üçüncü bir seçenek olarak peşinat ödemeden 120 ay vade ile ev sahibi olma fırsatı sunuluyor. 1+1, 2+1, 3+1 düz ve loft dairelere kadar geniş seçenekler sunulan Babacan Premium projesinde; 7 blok 1216 konut, kapalı AVM ve cadde dükkanları dahil toplam 102 ticari ünite yer alıyor. Eylül ayında inşasına başlanan projenin 1. etabının 2018 yılı Haziran ayında, 2. etabının ise 30 Aralık 2018’te teslim edilmesi planlanıyor.

 


Babacan Premium nerede?

İstanbul Esenyurt’ta konumlanan Babacan Premium; E5’e 100 metre, metrobüs istasyonuna 500 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 km uzaklıkta yer alıyor. Proje, Esenyurt Üniversitesi’ne sadece 1 kilometre uzaklıkta ve İstanbul Üniversitesi ile birçok özel üniversiteye metrobüs ve diğer toplu taşıma araçlarıyla 15 dakika içinde ulaşım imkanı sağlıyor.