Bakırköy City’de dairelerin metrekaresi 12 bin TL!

Bakırköy City’de dairelerin metrekaresi 12 bin TL!

Bakırköy’ün yeni yatırımı City satışta...

Beyaz İnşaat ve Göktaşlar ortak girişimi olan ve İstanbul’un merkezi bölgelerinden Bakırköy’de hayata geçirilen Bakırköy City projesinde satışlar başladı. 200 milyon TL’lik yatırım yapılan projede metrekare fiyatları 12 bin TL. 


Metrekaresi 12 bin TL’den başlıyor

Bakırköy City’de lansman dönemine özel olarak dairelerin metrekare fiyatı 12 bin TL’den başlıyor. 36 aya sıfır faizle taksit imkânı sunulurken, 120 aya kadar da banka kredili uygun ödeme seçenekleri mevcut. Projenin teslimi Haziran 2017’de gerçekleşecek.


Bakırköy City’de 2+1’den 4+1’e daireler

Veliefendi Hipodrumu karşısında konumlanan Bakırköy City’de 163 konut ve 33 ticari ünite bulunuyor. Bakırköy City projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan üç tip daire seçeneği sunuluyor. 2+1 daireler 87 ile 118 metrekare, 3+1 daireler 128 ile 161 metrekare, 4+1 daireler ise 198 ile 217 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

7 bin metrekare peyzaj alanı bulunan projede; açık-kapalı dört mevsim yüzme havuzu, sauna, buhar odası, Türk hamamı, fitness salonu, hobi odaları, kar odası, tuz odası, tepiderium, çocuk oyun alanları,  basketbol sahası ve tenis kortu bulunuyor. Projede ayrıca her daireye iki araçlık kapalı otopark alanı da yer alıyor.


Bakırköy City nerede?

Bakırköy City; Bakırköy çevreyolu ve sahil yolu arasında konumlanıyor. Ulaşım avantajına sahip proje metrobüs, tramvay, deniz otobüsü ve Marmaray’ın da bulunduğu bir hatta yükseliyor. Sahil yoluna ve E-5 Otoyolu’na 3 dakika, Atatürk Havalimanı’na ise sadece 8 dakika mesafede.