Batışehir’de banka kredisiz kampanya!

Batışehir’de banka kredisiz kampanya!

Ege Yapı’dan Batışehir’de 70 daire için özel bir kampanya…

Ege Yapı, Batışehir’de sadece 70 daire için özel bir kampanya düzenliyor. Sadece yüzde 20 peşinatla banka kredisi kullanmadan 120 ay vadeyle ev sahibi olma fırsatı sunuyor.


Kampanya avantajlarla dolu!

Ege Yapı’dan yapılan açıklamaya göre, kampanyada vade farkı 0,79 olarak belirlendi. Yatırım amaçlı ev sahibi olacakların hemen teslim avantajından yararlanacağı projede, daireler hemen kiraya verilip aylık ödemelerinin büyük bir kısmı kirayla karşılanabiliyor.

Kısa bir süre geçerli olacak kampanyada ayrıca hiç peşinatsız 36 ay sıfır faiz imkânının yanı sıra değişken peşinatlarla 60 ay yüzde sıfır faizle de Batışehir’den ev sahibi olma avantajı sunuyor.


Batışehir: Türkiye’nin hayata geçen ilk karma projesi

Türkiye’nin hayata geçen ilk karma yaşam projesi Batışehir’de yaklaşık 15 bin kişinin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik sosyal yaşam alanları bulunuyor. 1+0’dan 5+1 dublekslere kadar konutlar, A+ ofisler, ticari üniteler, içinde bulundurduğu Doğa Okulları, 121 mağazalı alışveriş caddesi, Four Points by Sheraton Oteli, serviced apartments konseptli Radisson Blu Rezidansı, koşu parkurları, spor salonları, açık ve kapalı yüzme havuzları, sosyal tesisleri, kendi toplu taşıma hattı, geniş peyzaj alanları ile adeta kendi kendine yetebilen bir şehirde ayrıcalıklı bir yaşam vadediliyor.

Esenler’e yeni kurulacak, içinde hayvanat bahçesinden botanik bahçelerine, spor alanlarından bisiklet ve yürüyüş yollarına kadar donatının bulunacağı dünyanın en büyük şehir parkının yanı başında bulunan semtine adını veren Batışehir, Forbes dergisi tarafından getiri potansiyeli en yüksek proje seçilirken European Property Awards tarafından Avrupa’nın en iyi karma yaşam projesi seçildi.

Proje, konumu itibarıyla 3. Havalimanı ve 3. Köprü güzergahına kolay ulaşımı, Kuzey Marmara Otoyoluna doğrudan erişimi ve Atatürk Havalimanına 10 dakikalık mesafesiyle ulaşım açısından sakinlerine büyük kolaylık sağlıyor.