Bodrum’un en lüks 8 villa projesi!

Bodrum’un en lüks 8 villa projesi!

Bodrum’un dikkat çeken satılık lüks projeleri…

Son zamanların dikkat çeken yazlık bölgelerinden biri olan Muğla Bodrum satılık ev fiyatlarındaki artışlarla da dikkat çekiyor. Reidin 2016 Haziran rakamlarına göre, Bodrum ilçe genelinde kira değeri 19,42 TL/metrekare olurken, satış fiyatları 3789 TL/metrekare oldu. Bir önceki yılın Haziran ayına göre kira değeri için %23, satış fiyatı içinse %27 artış yönlü yıllık değişim gerçekleşti. 
Bodrum Bölge Raporu için tıklayın!


Bodrum’da tercih 4+1

Peki Bodrum’da son bir senede hangi bölgelerde kiralık ve satılık fiyatlarında en çok artış hangi bölgelerde gerçekleşti? Reidin verilerine göre Ortakent Mahallesi yıllık kira ve satış fiyatında en çok yükselen bölge oldu. Ortakent Mahallesi'nde yıllık kira değişimi % 20, yıllık satış fiyatındaki değişim oranı ise %28 oldu. Bodrum’daki projelerin daire tipi dağılımlarına baktığımızda ise ağırlıklı olarak 4+1 daire tipleriyle karşılaşıyoruz. 4+1 daire tipini ise 3+1'ler ve 5 odalı konut tipleri takip ediyor.                                                  Bodrum'da yer alan markalı projeler.


Bodrum satılık villa projeleri

Bodrum'un turizm merkezi olması ve dolayısıyla villa tipi konutlar geliştirilmesi 4+1 daire tiplerinin ağırlıkta olmasını sağlıyor. Diğer yandan son yıllarda Bodrum’da artan markalı projeler, bölgede yoğun ilgi görüyor. Özellikle Bodrum satılık villa projelerine ilgi yoğun. Zingat.com ilanlar sayfasından derlediğimiz Bodrum satılık villa projeleri… 


1. Epique Island


Aksoy Holding tarafından Bodrum Tilkicik Koyu'nda hayata geçirilen Epique Island projesi 12,6 hektarlık bir yarımada üzerinde kurulu. Projede 75 lüks villa ile 150 adet yat kapasiteli bir marina ve 50 odalı bir butik otel bulunuyor. 

Daha fazlası için tıklayın!


2. Alita Marin Konakları


Alita Turzim Yatırımları tarafından geliştirilen projede, 12 blokta 12 villa yer alıyor. Projede 4+2 tipinde villalar bulunuyor. 

Daha fazlası için tıklayın!


3. Adres Yalıkavak


M2 İnşaat tarafından Yalıkavak'ta hayat geçirilen konut projesi, 32 villa ve 14 daireden olmak üzere toplamda 39 bloktan oluşuyor. 

Daha fazlası için tıklayın!


4. Elysium Miramar Bodrum


Ofton İnşaat tarafından geliştirilen Elysium Miramar Bodrum, 46 adet ikiz villa ve 4 penthouse’dan oluşuyor. Şirketin Bodrum'daki bir diğer projesi olan Elysium Premier Bodrum’da ise 8 adet lüks villa bulunuyor.  

Daha fazlası için tıklayın!


5. Nicchia