Dekar Asmalı Hayat’tan lansmana özel fiyatlar

Dekar Asmalı Hayat’tan lansmana özel fiyatlar

Beylikdüzü’ndeki proje bahçeli evlerden oluşuyor.

Dekar Yapı’nın yeni projesi Dekar Asmalı Hayat ile Beylikdüzü’nde değişim hızlanıyor. Bahçeli bir yaşamla deniz manzarasını buluşturan Dekar Asmalı Hayat projesi lansmana özel ulaşılabilir fiyatlar ve fırsatlarla satışta.Metrekare fiyatları 3 bin 900 TL’den başlıyor

78 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilen Dekar Asmalı Hayat’ta 3+1, 4+1 ve 5+1 evlerden oluşan 7 tip konut ve ticari üniteler bulunuyor. Tek kat ya da dubleks olarak brüt 149 ile 361 metrekare aralığında tasarlanan bahçeli evlerin metrekare fiyatları 3 bin 900 TL’den başlıyor. Toplamda 244 bahçeli evden oluşan Dekar Asmalı Hayat projesinde her evin 30 ile 250 metrekare arasında değişen bahçeleri bulunuyor. E-5 ve TEM karayollarına, metrobüs duraklarına ve Atatürk Havalimanı’na yakınlığıyla da ulaşım kolaylığına sahip.

Projede yüzme havuzu, fitness salonu, kafe, tenis kortu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, özel yürüyüş ve bisiklet parkurları ile iş ve günlük yaşam stresinden uzaklaşıp doğaya dönmek isteyenlere de sesleniliyor.