Dumankaya’dan konutta Ramazan kampanyaları!

Dumankaya’dan konutta Ramazan kampanyaları!

Ramazan kampanyasıyla kira öder gibi ev sahibi olmak mümkün

Dumankaya İnşaat, geleneksel Ramazan kampanyası kapsamında ev sahibi olmak isteyenlere fırsatlar sunuyor. Kampanya kapsamında; İstanbul’un en hızlı gelişen bölgelerinden İstanbul Sancaktepe’de yükselen Dumankaya Mozaik projesinde, 548.000 TL’den başlayan 3+1 dairelere 72 ay 0 faiz gibi avantajlarla sahip olunabilecek. Dumankaya Mozaik; az katlı binaları, 4 farklı dekorasyon seçeneği, geniş metrekareli evleri, projenin yüzde 70’ini kapsayan yeşil alanlarıyla ferah bir yaşam alanı sunuyor.


Maltepe Ritim İstanbul’da 733 bin TL’ye daireler

Dumankaya’nın Al Mazaya işbirliğiyle İstanbul Maltepe’de hayata geçirdiği Ritim İstanbul projesinde ise 3+1 daireler için 733.000 TL’den başlayan fiyat avantajları sunuluyor. Yaşamın başladığı ve konut, ofis, AVM alanlarının bulunduğu karma yaşam alanı Ritim İstanbul’da teslimler hemen gerçekleştiriliyor.Dumankaya Horizon’da adalar manzaralı daireler!

İstanbul’un Anadolu yakasının en değerli semtlerinden biri olan Kartal’da konumlanan Dumankaya Horizon’da 2+1 daireler 782.000 TL’den başlıyor. Adalara karşı eşsiz bir sahil yaşamı sunan Dumankaya Horizon’da hemen teslim fırsatı sunuluyor.