Elysium Miramar Bodrum’da yaşam başlıyor!

Elysium Miramar Bodrum’da yaşam başlıyor!

Projede villa fiyatları 530 bin Euro ile 1 milyon 150 bin Euro arasında değişiyor.

Ofton İnşaat’ın Bodrum’da hayata geçirdiği Elysium Miramar Bodrum projesinde yaşam başlıyor. Projede, konut fiyatları 530 bin Euro ila 1 milyon 150 bin Euro arasında değişiyor. Elysium Miramar Bodrum projesinde banka kredisi ve peşin ödemelerin yanı sıra şirket kendi bünyesinde yüzde 50 peşin alıp kalan yüzde 50 için 12 aya kadar vade yapıyor.  Proje akıllı ev sistemiyle inşa edildi

Akıllı ev teknolojisiyle inşa edilen proje, 23 blokta 46 adet 3+1 dubleks ikiz villa ile 4 adet 4+1 penthouse konuttan oluşuyor. Projede akıllı ev sistemiyle klimaları uzaktan çalıştırılıyor, perdeleri açıp kapatılıyor, aydınlatma ünitelerini  kontrol edilebiliyor, hırsızlık, yangın ve su baskını gibi acil durumlarda site genel güvenlik birimiyle eş zamanlı haberdar olunabiliyor ve evlerin giriş kapıları parmak izi okuyucularla açılıyor. Projede, her dubleks villanın önünde müstakil havuz ve bahçesi yer alıyor. Her penthouse dairenin çatı terasında manzaralı yüzme havuzu ve kitchenette, giriş kapısı önünde ise bahçeleri bulunuyor. 


Elysium Miramar Bodrum nerede?

Muğla Bodrum’da konumlanan Elysium Miramar Bodrum projesi havaalanına 30, Bodrum merkeze 1, yat limanı ve sahile 1.4, Marina’ya 1.8 km ve alışveriş merkezleri, marketler ile hastanelere yürüme mesafesinde yer alıyor.