Harmony Park hem oturum hem de yatırım için ideal

Harmony Park hem oturum hem de yatırım için ideal

Harmony Park

Mayra Yapı tarafından inşa edilen Harmony Park İstanbul Bağcılar’da yükseliyor. 15 katlı 3 bloktan meydana gelen Harmony Park, hem oturum hem de yatırım için ideal bir proje olarak dikkat çekiyor. Harmony Park projesi 176 konuttan meydana geliyor. 2+1ve 3+1 konut tipi seçeneklerinin sunulduğu projede daire büyüklükleri 106 ile 125 metrekare arasında değişiyor. Arsa alanı 26 bin 451 metrekare olan proje üç blok halinde inşa ediliyor. Harmony Park’ta bloklar 15 kattan oluşuyor.

Depreme dayanıklı 
Depreme dayanıklı şekilde hayata geçirilen Harmony Park konumuyla da öne çıkıyor. Proje; Atatürk Havalimanı'na 20 dakika, metroya 4 dakika ve tramvaya 5 dakika mesafede yer alıyor. 

24 saat güvenlik
5 bin 700 metrekarelik alanda peyzaj ve rekreasyon çalışması yapılan Harmony Park’ın sosyal donatıları arasında; bisiklet odaları, çocuk oyun alanları, basketbol sahası, voleybol sahası ve tenis kortu yer alıyor. Ayrıca yürüyüş alanları, açık yüzme havuzu ve çok amaçlı spor salonunun da bulunduğu Harmony Park’ta 24 saat güvenlik hizmeti sunuluyor.