Huzurlu İnşaat’tan Beylikdüzü’ne 90 milyon liralık yatırım

Huzurlu İnşaat’tan Beylikdüzü’ne 90 milyon liralık yatırım

Huzurlu İnşaat Beylikdüzü Projesi

Huzurlu İnşaat, Beylikdüzü’nde konumlandırdığı 90 milyon TL’lik yatırımla gerçekleşecek 500 konut ve ticari ünitelerden oluşan projesini eylül ayında lanse etmeye hazırlanıyor. Bugüne kadar Türkiye’nin birçok noktasında yüzlerce konut inşa eden Huzurlu İnşaat, dar ve orta gelirli yüzlerce aileyi konut sahibi yapmasıyla tanınıyor.

Yatırım potansiyeli yüksek

Faaliyet gösterdikleri her ilde kaliteli yaşam alanlarını ekonomik fiyatlarla satışa sunduklarını ve tüketicilerine daima kazançlı bir yatırım fırsatı oluşturduklarını belirten Huzurlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Bıyıklı, “Bugüne kadar 15 ilde 38 proje hayata geçirdik. Tüm projelerimizle konut alıcılarımızın memnuniyetini kazanmayı başardık. Şimdi inşaat sektöründeki deneyimimizi İstanbul’un en hızlı değer kazanan bölgelerinden Beylikdüzü’ne taşıyoruz. Beylikdüzü’nde konumlandırdığımız 500 konutluk yeni projemizle, markalı konut projeleri arasında son derece kaliteli ve yüksek yatırım potansiyeli taşıyan bir projeye imzamızı atacağız. Yeni projemizin çalışmalarını tamamlamak üzereyiz. Planlarımız doğrultusunda projemizi Eylül ayında satışa sunmayı hedefliyoruz” dedi.

Arsa 27 bin metrekare

27 bin metrekare arsa üzerinde yükselecek projede çalışmalar sona gelirken, projenin eylül ayında lanse etmesi planlanıyor.