İncek Loft’ta yaşam 30 Haziran’da başlıyor

İncek Loft’ta yaşam 30 Haziran’da başlıyor

Ankara’daki İncek Loft projesinde Alışveriş Kanyonu da kira tekliflerine açıldı.

Akfen İnşaat’ın konut markası Loft’un Ankara’da hayata geçirdiği İncek Loft projesinde yaşam başlıyor. İncek Loft, uluslararası ödüller sahibi Tabanlıoğlu Mimarlık’ın da imzasını taşıyor.


İncek Loft’ta daire fiyatları ne kadar?


Ankara’da ilk

108 bin metrekarelik arsa üzerine inşa edilen, 1+1’den 6,5+1’e kadar 71 metrekare ile 562 metrekare arasında farklı tip ve büyüklükte bin 199 konuttan oluşan İncek Loft’ta, Ankara’da bir ilk olan gözlem evi, cep sineması, parti evi, hobi atölyesi, çocuk oyun parkı gibi sosyal donatı alanları da bulunuyor.Alışveriş Kanyonu için teklifler 15 Temmuz’a kadar verilebiliyor

Yaşamın 30 Haziran’da başlayacağı İncek Loft içerisinde yer alan Alışveriş Kanyonu’nun da bölgeyi cazibe merkezi haline getirmesi bekleniyor. Önemli markaların aynı çatı altında toplanacağı, sosyal yaşama da kalite kazandıracak ticari alan bölge halkının da ihtiyaçlarına cevap verecek. Alışveriş Kanyonu, kira tekliflerine de açıldı.

Yatırımcılar en geç 15 Temmuz akşamına kadar teklif şartnamesini tanıtım ofislerinden temin edebiliyor. 42 ticari alandan oluşan Alışveriş Kanyonu ise site halkına hizmet vereceği gibi site dışından gelen misafirlerin hizmetine de açık olacak.