Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

İstanbul İdealtepe Satılık Daire

(213 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
370.000 TL
KÜÇÜKYALI MERKEZDE YATIRIMCILARA MİNİBÜSE 2.BİNA GUNEYCEPHE 3+1
Kiziroğlu Emlak
Çınar, Maltepe
3+1
2Gün Önce
140 m²
465.000 TL
Küçükyalıda Satılık Geniş 2+1 Daire
Kw Yalım Ergün
Çınar, Maltepe
2+1
4.10.2019
125 m²
475.000 TL
MALTEPE'DE ALTAYÇEŞME MAH. 2+1 SATILIK DAİRE
Dilaver Kirlak
Altayçeşme, Maltepe
2+1
6Gün Önce
90 m²
460.000 TL
MALTEPE İDEALTEPE 'DE SATILIK LÜKS 2+1
İdealtepe, Maltepe
2+1
6Gün Önce
85 m²
285.000 TL
MALTEPE ALTAYÇEŞME MAH. 2+1 SATILIK DAİRE
Kadir Karaosmanoğlu
Altayçeşme, Maltepe
2+1
7Gün Önce
75 m²

İstanbul İdealtepe satılık daire
İstanbul İdealtepe satılık daire seçenekleri yepyeni olanaklarıyla ev sahibi olmak isteyenlere ideal alternatifler sunuyor. Satılık evler içerisinde yapacağınız iyi bir araştırma ile kendiniz için en doğru seçeceğe ulaşabilirsiniz.
İdealtepe İstanbul'un Anadolu yakasında yer alan Maltepe ilçesine bağlı semtlerden birisidir. Maltepe konum itibariyle deniz şeridinde yer almakta olup İstanbul'un sahil ilçeleri arasında yer almaktadır. Artan inşaat faaliyetleri ile birlikte yerleşimde de yaşanan artışlar yadsınamayacak ölçüde fazladır. Özellikle yeni daire satın almak isteyen İstanbulluların öncelikli tercihleri arasına girmeyi başaran Maltepe'de sahil kesiminde bulunan yapıların yanı sıra yüksek kesimlerdeki semtlere de talebin arttığı görülmektedir. İdealtepe de Maltepe'nin yüksek kesimlerinde yer alan, inşaat faaliyetlerinin gün geçtikçe çoğaldığı semtlerden birisidir. Bu nedenle İstanbul İdealtepe satılık daire seçenekleri yatırımcıların ilgisini çeken alternatifler arasında üst sıralarda yerini almaktadır.

Neden İdealtepe'de satılık daire almalısınız?

Her bir toprağının elmas değerinde olduğu düşünülen İstanbul'da yatırım yapmak tüm zamanlar için genellikle kâr getiren bir adım olmuştur. Özellikle artan nüfus nedeniyle yerleşimin yoğunlaştığı yerlerin dışına çıkması ve daha az nüfuslu bölgelerde bile yeni inşaatların yapılması sonucunda bu bölgelerin oldukça değerlendiği gözlemlenmektedir. Dolayısıyla geçmişte sakin yaşantısı ve kalabalık olmayışı ile bilinen İdealtepe de son yıllarda yeni yapılaşmanın arttığı semtler arasına girmiştir. Bu tip bölgelerde yeni inşaatlarda topraktan satılık evler ilana verilmektedir. Bu tip ilanları değerlendirmek daha kârlı bir girişim olabileceği gibi inşaat aşamasında da bir çok satılık ev alternatifi arasından seçiminizi yapabilirsiniz. İstanbul İdealtepe satılık daire alternatiflerini almak için bir diğer neden ise bu semtin Maltepe gibi gün geçtikçe gelişen bir sahil ilçesine bağlı olmasıdır. Yenilenen sahili ve yapılan prestijli projeleri sayesinde Maltepe gün geçtikçe daha da değerlenmektedir. Benzer şekilde sahil şeridinde ve iç kesimlerde açılan yeni cafe ve restoranlar sayesinde komşu ilçelerden gelen gençlerin de uğrak noktası haline gelmiştir. Ayrıca bir nedenden daha bahsetmek gerekirse İstanbul İdealtepe satılık daire seçenekleri arasında her bütçeye uygun alternatiflerin yer aldığı da söylenebilir. Önü kapanmayan bölgelerde adalar manzaralı daireler sayesinde Marmara Denizi ve İstanbul'u her daim kendi evinizden seyretme imkanı bulabileceğiniz gibi daha mütevazi daire seçeneklerine de yönelebilirsiniz.

İdealtepe'de satılık daire alırken dikkat edilmesi gerekenler

İstanbul İdealtepe satılık daire alternatifleri zengin bir çeşitliklenmiştir. Ancak yatırımcıların seçimlerini yaparken dikkat etmeleri gereken belli başlı hususlar vardır. Özellikle topraktan girilen satılık daireler için yatırımcı mutlaka inşaat firmasının güvenilirliğinden emin olmalıdır. Aksi takdirde istenmedik olaylar yaşanabilmektedir. Ancak güvenilir inşaat firmaları tarafından yapılan projelerde topraktan daire satın almak oldukça avantajlı bir seçenektir. Bunun haricinde İstanbul İdealtepe satılık daire seçenekleri incelenirken mutlaka dairenin konumu göz önünde bulundurulmalıdır. Maltepe ilçesi sahil aracılığıyla Avrupa Kıtası ve Adalar ile doğrudan bağlantısı bulunan, Anadolu kıtasının diğer ilçelerine de çeşitli ulaşım olanaklarının mevcut olduğu ulaşımı kolay ilçelerden birisidir. Ancak İdealtepe biraz daha yüksek kesimlerde yer aldığından dolayı semtin her bölgesi aynı ulaşım olanaklarına sahip değildir. Bu nedenle yatırımcının öncelikle olanak ve fırsatlar açısından iyi bir bölge analizi yapması gerekmektedir. Sıfır satılık evler yerine mevcut yapılara yatırım yapmayı tercih edenler için ise dikkat edilmesi gereken en önemli husus bina yaşı ve binanın sağlamlığıdır. Özellikle deprem hattı üzerinde yer alan İstanbul'un sahil ilçelerinde mülk edinecek yatırımcıların bu anlamda da seçimini yaparken dikkatli olması gerekmektedir.

İstanbul İdealtepe satılık daire alternatifleri arasında farklı büyüklüklerde ve farklı olanaklara sahip bir çok seçenek yer almaktadır. Yatırımcıların bu seçenekler arasından kendilerine ve bütçelerine en uygun olan satılık evler arasında dikkatli seçimler yapmalarında ve geleceğe yönelik avantajlı olarak değerlendirilen bölgelerde bulunan daireleri tercih etmelerinde fayda vardır.

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım