İstanbul Prestij Park yatırımcısını güldürdü

İstanbul Prestij Park yatırımcısını güldürdü

İstanbul Prestij Park projesi

İstanbul Prestij Park projesi yatırımcısına ‘büyük’ kazanç sağladı.
İmar sorunlarının yaşandığı bölgede risk alarak proje geliştiren Bursalı BakYapı, imar sorunlarına rağmen projesini erken teslim ederek yatırımcısının yüzünü güldürdü. Esenyurt’ta hayata geçirilen 26 blokta 2 bin 392 daire ve 23 işyerinden oluşan projenin ilk etabında bin 412 konut yer alırken, projenin yapımı süren etabı da yatırımcısına kazandırmaya devam ediyor. BakYapı Yönetim Kurulu Başkanvekili Ferhat Bakgör, İstanbul'daki ilk projeleri olan İstanbul Prestij Park’ta yatırımcılarına çok ‘büyük’ kazanç sağladıklarını, projenin devam eden etaplarının da tamamlanması ile prim potansiyelinin de artacağını söyledi. 

Teslimler nisana kadar tamamlanacak
BakYapı İstanbul Prestij Park projesi, 103 bin 800 metrekarelik bir alanda 26 blokta 2 bin 392 daire ve 23 işyerinden oluşuyor. Projede, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunuyor. Birinci etabının teslimlerine başlanan BakYapı İstanbul Prestij Park’ın ilk etabında bin 412 konut yer alıyor. Projenin ilk etap teslimlerinin Nisan ayına kadar tamamlanması bekleniyor.
Fore kazıklar, radye plak gibi güvenlik standartlarının en yüksek sınırında inşa edilen proje, zengin yeşil alanları, çocuk oyun alanları, fitness center’ın da aralarında yer aldığı sosyal donatıları ile öne çıkıyor.

Etiketler

Esenyurt