Kale’nin ilk projesi “Daire Kartal” tanıtıldı!

Kale’nin ilk projesi “Daire Kartal” tanıtıldı!

Projede metrekare fiyatları 4100 TL’den başlıyor.

Kale Grubu’nun gayrimenkul şirketi olan Bodur Gayrimenkul’un ilk projesi olan Daire Kartal’ın tanıtımı yapıldı. “Evim Benim Kale’m” sloganıyla duyurulan Daire Kartal projesi, yeşil bina konseptiyle inşa edildi. Projede metrekare fiyatları 4100 TL’den başlıyor. Mimari tasarımını, ulusal ve uluslararası ödüllere sahip TAGO Mimarlık’ın üstlendiği 25 katlı Daire Kartal’da 49 adet 1+1 ve 125 adet 2+1 olmak üzere toplam 174 daire bulunuyor. 


Sosyal bir yaşam sunuyor

Adalar manzaralı proje geniş sosyal alanları, açık hava rekreasyon ve dinlenme alanlarıyla sosyal bir yaşamı da sunuyor. Sosyal alanlarda; lobby lounge, TV lounge, cafe, açık yüzme havuzu, fitness, pilates ve yoga salonları bulunuyor. Ayrıca projede çocuk ve gençler için tasarlanmış özel aktivite ve oyun odaları yer alıyor. 


Daire Kartal nerede?

İstanbul Kartal’da konumlanan Daire Kartal, Yakacık Metro İstasyonu’na 350 metre, Kartal Metro İstasyonu’na 950 metre, Pendik Marina’ya 8 km, Bostancı’ya 12 km, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 13 km, Kadıköy’e 22 km, Boğaziçi Köprüsü’ne 23 km uzalıkta yer alıyor.