Kalite Karmir Life'da!

Kalite Karmir Life'da!

Karmir Life Projesi

Kayserililere doğayla iç içe, villa konforunda modern bir hayat tarzı sunan ve kaliteden ödün vermeyen Karmir Life, Karmir Yapı tarafından inşa ediliyor.  Karmir Life, Kayseri’nin ilk gerçek site projesi olarak 7.100 m2’lik bir alan üzerinde yükseliyor. 40 daireden oluşan Karmir Life’da tüm daireler 4+1 olup, sitenin yüzde 85'ini yeşil alan oluşturuyor. 

Doğayla iç içe
Toplumun sosyal ve ekonomik yaşantılarındaki değişiklikleri sürekli takip ederek oluşturulan Karmir Life; 700 m²’lik  yapay göleti, yürüyüş parkurları, açık toplantı alanları, çocuk parkları ve spor alanları ile doğayla iç içe özgür bir yaşam sunuyor. 

“Çok değerli bir yatırım”
Karmir Yapı Halkla İlişkiler Müdürü Eda Murat proje hakkında bilgi vererek, “Karmir Yapı’nın kuruluş amacı, insani ihtiyaçların ticari beklentilerden daha üstün tutulduğu projeleri hayata geçirmektir. Bu kapsamda, bölge ve ülke ölçeğinde farklı ve aranan projelerle, inşaat kalite ve güvenin simgesi olarak konumlanmayı hedefliyoruz. Değişen global koşullar içinde insanların hem bireyselliğini doyasıya yaşamaları hem de toplum yaşantılarının kalitesini artırmaya yönelik olarak hayata geçirdiğimiz Karmir Life, bu anlamda Kayseri için çok değerli bir yatırım oldu” dedi.