Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Nilüfer Kiralık Daire

(360 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Kira Aralığı875 - 1.459 TL
16,79 Yıl
1.100 TL
SARAN GAYRİMENKUL'DEN GÖRÜKLE DE SIFIR 2+1 FULL EŞYALI DAİRELER
Kenan Şahin
Dumlupınar, Nilüfer
2+1
Bugün
75 m²
1.200 TL
İşimiz gayrimenkul - Nilüfer Görükle 2+1 80m eşyalı çatı dubleks
Mehmet Koyuncu
Dumlupınar, Nilüfer
2+1
2gün önce
90 m²
1.550 TL
BURSA NİLÜFER BALAT EMAFLATS'de KİRALIK 1+1 DAİRE & OFİS
Caner Taşer
Ahmet Yesevi, Nilüfer
1+1
2gün önce
70 m²
2.400 TL
ÖZLÜCE 100.YIL MAHALLESİNDE KİRALIK 3+1 EBEBEYN BANYOLU ARAKAT
Mustafa Köseosmanoğlu
Yüzüncüyıl, Nilüfer
3+1
6gün önce
150 m²
2.400 TL
Nilüfer Fsm'de Taşkonak Sitesinde 3+1 Sıfır  Kiralık Daire
Hatice Arıkan
İhsaniye, Nilüfer
3+1
23.8.2019
130 m²
1.300 TL
İşimiz gayrimenkul - Nilüfer Görükle 2+1 65m lük eşyalı daire
Mehmet Koyuncu
Dumlupınar, Nilüfer
2+1
5.9.2019
75 m²
1.900 TL
ÖZLÜCE YÜZÜNCÜYIL MAHALLESİNDE 3+1 ARAKAT KİRALIK DAİRE
Mustafa Köseosmanoğlu
Yüzüncüyıl, Nilüfer
3+1
6gün önce
140 m²
1.000 TL
İşimiz gayrimenkul - Nilüfer Görükle 1+1 60m lüks eşyalı daire
Mehmet Koyuncu
Dumlupınar, Nilüfer
1+1
5.9.2019
70 m²
1.750 TL
ÖZLÜCE YÜZÜNCÜYIL MAHALLESİNDE KİRALIK ARAKAT 3+1 DAİRE
Mustafa Köseosmanoğlu
Yüzüncüyıl, Nilüfer
3+1
6gün önce
145 m²
1.800 TL
Nilüfer 29 Ekim'de Kiralık Daire
Mustafa Köseosmanoğlu
29 Ekim, Nilüfer
3+1
1.9.2019
140 m²
2.350 TL
Nilüfer Altınşehir'de Kiralık Daire
Mustafa Köseosmanoğlu
Altınşehir, Nilüfer
3+1
1.9.2019
180 m²
1.100 TL
İşimiz gayrimenkul - Nilüfer Görükle 2+1 65m eşyalı daireler
Mehmet Koyuncu
Dumlupınar, Nilüfer
2+1
31.8.2019
75 m²
2.100 TL
FAVORİDEN KİRALIK ÖZLÜCEDE MUHTEŞEM KİRALIK 3+1 DAİRE
Mustafa Köseosmanoğlu
29 Ekim, Nilüfer
3+1
19.8.2019
160 m²
2.000 TL
NİLÜFER/ÇALIDA 6+2 KİRALIK DUBLEKS DAİRE
İshak Gülderen
Çalı, Nilüfer
6+2
Bugün
290 m²

Nilüfer Kiralık Daire Fiyatları

Bursa şehrinde kiralık daire fiyatları Demirci bölgesinde 924 TL'den başlayarak, Balat taraflarında 1.569 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Nilüfer geneli ortalama fiyatı 1.175 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 1.147 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %2,03, son 10 yılda ise %173.71 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 17 yıl olarak görülmüştür.

Nilüfer Kiralık Evlerin Bölge Fiyatları

Nilüfer şehrinde satılık ev fiyatlarına, en çok ilana sahip 5 ilçeye göre bakarsak:

Nilüfer Toplu Konut / Proje Fiyatları

Son dönemde Nilüfer şehrinde yapılan ve fiyatlarına ulaştığımız 5 örnek projenin fiyat ortalaması:


Nilüfer kiralık daire
Nilüfer kiralık daire seçeneklerini inceleyerek konforlu yaşamın adresi olan Nilüfer'de siz de istediğiniz kriterlere yanıt veren kiralık evinize hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bursa ilinin en gözde ilçesi olan Nilüfer, her geçen gün gelişen ve büyüyen yapısıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Nilüfer, eski bir bölge olmasına rağmen son yıllarda ilçeye yapılan sosyo-kültürel yatırımlar ve kentsel dönüşüm projeleriyle oldukça gelişmiş bir bölge olup, büyümeye devam etmektedir. Şehrin tam ortasında bulunan Nilüfer ilçesi, il merkezi konumundadır. Bölgede 1+1, 2+1 3+1 ve 4+1 kiralık evler bulunmaktadır. Kriterlerinize ve aradığınız fiyat aralığına göre Nilüfer kiralık daire seçenekleri mevcuttur. Bina yaşı olarak bölgede az da olsa 20 yaş ve üzeri evler görmek mümkündür. Nilüfer İlçesi şehrin batısında yer almaktadır ve Doğusunda Osmangazi, güneyinde Orhaneli, batısında Mustafakemalpaşa, Uluabat Gölü, Karacabey, kuzeyinde ise Mudanya ile çevrilidir. Şehrin diğer ilçelerine nazaran Nilüfer İlçe'sinde yollar bakımlı ve kontrollüdür. Ulaşım açısından şehrin diğer ucuna uzanan metro ve otobüs hatlarına sahiptir. Nilüfer kiralık daire seçeneklerini seçerseniz bölge trafik ve ulaşım açısından sizlere rahatlık sağlar.

Neden Nilüfer kiralık daire seçeneklerini değerlendirmelisiniz?
Nilüfer kiralık daire seçeneklerinden birini seçtiğinizde bölge; sağlık, ulaşım, okul, alışveriş, kültür, sanat, eğlence olarak tüm ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayacaktır. Sosyo-ekonomik olarak gelişmiş bir bölgedir ve okur-yazarlık oranı yüksektir. Bölgenin diğer ilçelere göre kiralık ev fiyatlarının yüksek olduğunu belirtebiliriz ancak fiyat skalasının da geniş olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz. Bölgede çok sayıda Devlet Okulu, Özel Okul, Hastane, Alışveriş Merkezi gibi alanlar bulunmaktadır. Kültürel etkinlikler açısından sinema ve tiyatro salonları, konser alanları, sanat merkezlerinin sayısı bu bölgede oldukça fazladır. Şehrin en büyük öğrenci kampüsü ve Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi de Nilüfer Bölgesi'nde yer almaktadır. Bölge, kampüsü barındırdığı için genç kesime ev sahipliği yapmaktadır. Nilüfer İlçesi'nde fabrika, iş merkezleri, iş ofisleri ve plazaların sayısı da azımsanmayacak derecede fazladır. Büyük bir sanayi bölgesine sahip olan Nilüfer, ekonominin büyük bir bölümünü karşılamaktadır.
Nilüfer Bölgesi ayrıca şehrin deniz kıyılarını barındıran Mudanya ve Gemlik ilçelerine olan yakınlığıyla tercih sebebi olmaktadır. BUDO ve İDO Deniz Otobüsleri de Nilüfer ilçesine oldukça yakındır. Bu yakınlık, hafta sonu tatilini değerlendirmek isteyenler veya rutin seyahat gerektiren durumlar açısından avantaj sağlamaktadır.
Ulaşım bakımından bölgede en fazla metro hattı kullanılmaktır ve bölgenin tümü metro hattı ile çevrilidir. Hızlı ve kolay ulaşım imkanı sağlayan metro hatları, Nilüfer ilçesini tercih edenler için büyük kolaylık ve zamandan tasarruf anlamındadır. Aynı şekilde taksi durakları ve otobüs durakları da sık sık karşınıza çıkmaktadır. Otobüs yolu ile ulaşım sağlamak isteyenler için otobüs hatları oldukça uzun tutulmuştur. Nilüfer ilçesi, merkezi konumda olduğundan, bu bölgeden her yere ulaşım kolaydır.

Nilüfer ilçesinin sosyo-kültürel olarak özellikleri nelerdir?
Kent planlamasından, çevresel şartlara kadar her konuda çağdaş standartlara sahip olan Nilüfer ilçesi bu yönüyle kısa sürede şehrin cazibe merkezi olmuş bir ilçedir. Şehirde büyüme artış hızı en fazla olan bölge Nilüfer İlçesi'dir. Bu sebeple Nilüfer İlçesi'nde kiralık daireler büyük rağbet görmektedir. Nilüfer bölgesi bulunduğu ilde, peyzaj alanı düzenlemesi, çocuk oyun ve park alanları ile yeşilliğin en yoğun olduğu ve korunduğu bölgedir. Bunun yanı sıra ilçe, sosyal etkinlik alanları, kültürel, sanatsal etkinlik alanları ve tarihi yapılarıyla dikkat çekmektedir. Birçok turistin akın ettiği Gölyazı, Ağlayan Çınar, Apollon Tapınağı gibi tarihi alanlar bu bölgededir. Ayrıca bölgede Dans, Sanat Toplulukları ve Kültür Evleri mevcuttur. Bölgede her dönem çeşitli Spor Şenlikleri de yapılmaktadır. İlçe sınırları içerisinde büyük kütüphaneler halka açık hizmet vermektedir. Nilüfer Bölgesi, tüm bu yaşamsal etkinlik alanlarında da diğer ilçelere nazaran fark yaratmaktadır. Hem sosyal anlamda hem kültürel anlamda Nilüfer kiralık daire seçenekleri ile sizlere ayrıcalıklı bir yaşam sunmaktadır.

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım