Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Nilüfer Kiralık Daire

(360 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Kira Aralığı910 - 1.516 TL/m²
16,97 Yıl
1.450 TL
işimiz gayrimenkul  görükle 3+1 130m² eşyalı çatı dubleks daire
Mehmet Koyuncu
Görükle, Nilüfer
3+1
Bugün
150 m²
1.200 TL
BURSA NİLÜFER BEŞEVLER ÇAMLICA DA KİRALIK 2+1 BAHÇE KATI DAİRE
Atilla Demir
Çamlıca, Nilüfer
2+1
6Gün Önce
90 m²
1.250 TL
GÖRÜKLE AİLELERİN OLDUĞU BÖLGEDE EŞYALI
Gökhan Atıcı
Görükle, Nilüfer
2+1
13.2.2020
75 m²
1.300 TL
DUMLUPINAR MERKEZDE GÜVENLİ BİNADA
Gökhan Atıcı
Dumlupınar, Nilüfer
2+1
11.2.2020
70 m²
1.400 TL
GÖRÜKLE DUMLUPINAR AİLE BİNASI
Gökhan Atıcı
Dumlupınar, Nilüfer
3+1
7.2.2020
160 m²
2.250 TL
BESEVLER İZMİR YOLUNA CEPHE KİRALIK DAİRE OFİS
Mehmet Şahintürk
Beşevler, Nilüfer
3+1
2Gün Önce
160 m²
550 TL
GÖRÜKLE MERKEZDE GİRİŞ KAT
Gökhan Atıcı
Dumlupınar, Nilüfer
2+1
3Gün Önce
65 m²
1.350 TL
BURSA NİLÜFER KAYAPA DA KİRALIK 3+1 DAİRELER
Hasan Doğdu
30 Ağustos Zafer, Nilüfer
3+1
15.2.2020
138 m²
1.300 TL
CUMHURİYET MAH  GAZİ CAD 3+1 KOMBİLİ DAİRE
Sebahattin Erdil
Cumhuriyet, Nilüfer
3+1
5Gün Önce
110 m²

Nilüfer Kiralık Daire Fiyatları

Bursa şehrinde kiralık daire fiyatları Demirci bölgesinde 1.001 TL'den başlayarak, Balat taraflarında 1.701 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Nilüfer geneli ortalama fiyatı 1.249 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 1.221 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %1,55, son 10 yılda ise %179.49 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 17 yıl olarak görülmüştür.

Nilüfer Kiralık Evlerin Bölge Fiyatları

Nilüfer şehrinde satılık ev fiyatlarına, en çok ilana sahip 5 ilçeye göre bakarsak:

Nilüfer Toplu Konut / Proje Fiyatları

Son dönemde Nilüfer şehrinde yapılan ve fiyatlarına ulaştığımız 5 örnek projenin fiyat ortalaması:


Nilüfer kiralık daire
Nilüfer kiralık daire seçeneklerini inceleyerek konforlu yaşamın adresi olan Nilüfer'de siz de istediğiniz kriterlere yanıt veren kiralık evinize hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bursa ilinin en gözde ilçesi olan Nilüfer, her geçen gün gelişen ve büyüyen yapısıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Nilüfer, eski bir bölge olmasına rağmen son yıllarda ilçeye yapılan sosyo-kültürel yatırımlar ve kentsel dönüşüm projeleriyle oldukça gelişmiş bir bölge olup, büyümeye devam etmektedir. Şehrin tam ortasında bulunan Nilüfer ilçesi, il merkezi konumundadır. Bölgede 1+1, 2+1 3+1 ve 4+1 kiralık evler bulunmaktadır. Kriterlerinize ve aradığınız fiyat aralığına göre Nilüfer kiralık daire seçenekleri mevcuttur. Bina yaşı olarak bölgede az da olsa 20 yaş ve üzeri evler görmek mümkündür. Nilüfer İlçesi şehrin batısında yer almaktadır ve Doğusunda Osmangazi, güneyinde Orhaneli, batısında Mustafakemalpaşa, Uluabat Gölü, Karacabey, kuzeyinde ise Mudanya ile çevrilidir. Şehrin diğer ilçelerine nazaran Nilüfer İlçe'sinde yollar bakımlı ve kontrollüdür. Ulaşım açısından şehrin diğer ucuna uzanan metro ve otobüs hatlarına sahiptir. Nilüfer kiralık daire seçeneklerini seçerseniz bölge trafik ve ulaşım açısından sizlere rahatlık sağlar.

Neden Nilüfer kiralık daire seçeneklerini değerlendirmelisiniz?
Nilüfer kiralık daire seçeneklerinden birini seçtiğinizde bölge; sağlık, ulaşım, okul, alışveriş, kültür, sanat, eğlence olarak tüm ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayacaktır. Sosyo-ekonomik olarak gelişmiş bir bölgedir ve okur-yazarlık oranı yüksektir. Bölgenin diğer ilçelere göre kiralık ev fiyatlarının yüksek olduğunu belirtebiliriz ancak fiyat skalasının da geniş olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz. Bölgede çok sayıda Devlet Okulu, Özel Okul, Hastane, Alışveriş Merkezi gibi alanlar bulunmaktadır. Kültürel etkinlikler açısından sinema ve tiyatro salonları, konser alanları, sanat merkezlerinin sayısı bu bölgede oldukça fazladır. Şehrin en büyük öğrenci kampüsü ve Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi de Nilüfer Bölgesi'nde yer almaktadır. Bölge, kampüsü barındırdığı için genç kesime ev sahipliği yapmaktadır. Nilüfer İlçesi'nde fabrika, iş merkezleri, iş ofisleri ve plazaların sayısı da azımsanmayacak derecede fazladır. Büyük bir sanayi bölgesine sahip olan Nilüfer, ekonominin büyük bir bölümünü karşılamaktadır.
Nilüfer Bölgesi ayrıca şehrin deniz kıyılarını barındıran Mudanya ve Gemlik ilçelerine olan yakınlığıyla tercih sebebi olmaktadır. BUDO ve İDO Deniz Otobüsleri de Nilüfer ilçesine oldukça yakındır. Bu yakınlık, hafta sonu tatilini değerlendirmek isteyenler veya rutin seyahat gerektiren durumlar açısından avantaj sağlamaktadır.
Ulaşım bakımından bölgede en fazla metro hattı kullanılmaktır ve bölgenin tümü metro hattı ile çevrilidir. Hızlı ve kolay ulaşım imkanı sağlayan metro hatları, Nilüfer ilçesini tercih edenler için büyük kolaylık ve zamandan tasarruf anlamındadır. Aynı şekilde taksi durakları ve otobüs durakları da sık sık karşınıza çıkmaktadır. Otobüs yolu ile ulaşım sağlamak isteyenler için otobüs hatları oldukça uzun tutulmuştur. Nilüfer ilçesi, merkezi konumda olduğundan, bu bölgeden her yere ulaşım kolaydır.

Nilüfer ilçesinin sosyo-kültürel olarak özellikleri nelerdir?
Kent planlamasından, çevresel şartlara kadar her konuda çağdaş standartlara sahip olan Nilüfer ilçesi bu yönüyle kısa sürede şehrin cazibe merkezi olmuş bir ilçedir. Şehirde büyüme artış hızı en fazla olan bölge Nilüfer İlçesi'dir. Bu sebeple Nilüfer İlçesi'nde kiralık daireler büyük rağbet görmektedir. Nilüfer bölgesi bulunduğu ilde, peyzaj alanı düzenlemesi, çocuk oyun ve park alanları ile yeşilliğin en yoğun olduğu ve korunduğu bölgedir. Bunun yanı sıra ilçe, sosyal etkinlik alanları, kültürel, sanatsal etkinlik alanları ve tarihi yapılarıyla dikkat çekmektedir. Birçok turistin akın ettiği Gölyazı, Ağlayan Çınar, Apollon Tapınağı gibi tarihi alanlar bu bölgededir. Ayrıca bölgede Dans, Sanat Toplulukları ve Kültür Evleri mevcuttur. Bölgede her dönem çeşitli Spor Şenlikleri de yapılmaktadır. İlçe sınırları içerisinde büyük kütüphaneler halka açık hizmet vermektedir. Nilüfer Bölgesi, tüm bu yaşamsal etkinlik alanlarında da diğer ilçelere nazaran fark yaratmaktadır. Hem sosyal anlamda hem kültürel anlamda Nilüfer kiralık daire seçenekleri ile sizlere ayrıcalıklı bir yaşam sunmaktadır.

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım