Sinpaş Yapı’dan İkitelli’ye 100 milyon TL’lik yatırım

Sinpaş Yapı’dan İkitelli’ye 100 milyon TL’lik yatırım

İş Modern Corner Projesi

Sinpaş Yapı, ticari gayrimenkulde de dikkat çeken projeler geliştirmeye devam ediyor. Yatırımcılarına büyük kazanç getiren İş Modern markasını, yeni, iş merkezinede başarı ile taşıyor. 100 milyon TL’lik yatırımla inşasına başlanan İş Modern Corner, her biri yaklaşık 5.000 m2’den oluşan 6 katlı iş merkezinden oluşacak.  İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Basın Ekspres yolu üzerinde yer alan proje 32.000 m² büyüklüğünde. Lojistik, depolama, mağaza ve atölye gibi farklı ihtiyaçlara cevap verebilen, karma kullanımlı iş merkezinde rampalarla her kata araçla ulaşım mümkün. 

Cadde üzerinde
5 buçuk metre kat yüksekliği, 7 – 9 metre aks aralıklarına sahip olan proje 3 katta bahçe kullanımlı olup, açık ve kapalı otopark avantajı sunuyor.
Merkezi lokasyonu ve yola bakan üç farklı cephesiyle konumlanan projede, gıda, teknoloji ve yapı marketleri, farklı sektörlerdeki mağaza ve atölyeleri ile restoran ve fast&food markalarına kiralama hedefleniyor. Proje aynı zamanda cadde üzerindeki dikkat çekici konumu sayesinde markaların özellikle yer almak isteyeceği tabela görünürlüğüne de sahip.

Mart 2017’de bitecek
İş Modern Corner, İstanbul’daki en değerli sanayi bölgelerinden İkitelli’de yer alıyor. Tüm ana ulaşım akslarına yakınlığıyla dikkat çeken İş Modern Corner Ticaret Merkezi, TEM'e 1.2,  D-100'e 8, Atatürk Havalimanı’na ise 7 km, 3. Havaalanı bağlantı yolu olan Kuzey Marmara Otoyolu’na 500 metre mesafede yer alıyor. İnşaat çalışmalarının Haziran 2015’te başladığı projenin Mart 2017’de bitirilmesi planlanıyor.