Zingat.com’un ilk reklam filmi 'Sana Yalan Söylediler' yayında!

Zingat.com’un ilk reklam filmi 'Sana Yalan Söylediler' yayında!

Türkiye’nin akıllı emlak sitesi Zingat.com’un ilk reklam filmi ‘Sana Yalan Söylediler’ yayına girdi.

Türkiye’nin akıllı emlak sitesi Zingat.com’un ilk reklam filmi ‘Sana Yalan Söylediler’ yayına girdi. Zingat.com; Nezih Muhit, Şehir Merkezi ve Taşınmaya Hazır Daire olmak üzere üç farklı konseptle izleyiciyle buluştu! Ev arayanlar artık , Zingat.com ile doğru evine kavuşuyor.

Gayrimenkul sektöründe gerçekleştirdiği projelerle farkını ortaya koyan Türkiye’nin akıllı emlak sitesi Zingat.com’un ilk reklam filmi serisi ‘Sana Yalan Söylediler’ yayınlandı. Reklam filmi, gayrimenkul yatırımı yapmak isteyenleri bir sürprizle karşılaşmamaları ve doğru evi bulmaları için ‘ev almadan önce “Zingat’lamaya” davet ediyor. Türkiye’de özellikle dijital kanallar üzerinden yayınlanan gayrimenkul ilanları ile ilgili yalan ve yanıltıcı bilgiler üzerinden her yıl binlerce vatandaşımız mağdur oluyor.

Türkiye’de gayrimenkul sektörü için yeni ve güvenilir bir buluşma noktası, referans ve bilgi kaynağı olan Zingat.com’un reklam filmlerinde nezih muhitte, şehir merkezinde ve taşınmaya hazır daire aldıklarını zanneden kişilerin hikâyesi anlatılıyor. RANDOMWORKS tarafından hazırlanan ve yönetmenliğini Arda Birkiye’nin gerçekleştirdiği reklam filmleri “Sana Yalan Söylediler” melodisi eşliğinde “Zingat.com ile Doğru Evine” mesajını veriyor.

Zingat.com’un reklam filmi, 1 Kasım’dan itibaren televizyon ve radyolarda yayınlanmaya başladı.


Reklam Filmi Künyesi 

Müşteri: ZİNGAT

Marka: ZİNGAT.com


Kampanya Adı:

1. Sana Yalan Söylediler – Taşınmaya Hazır

2. Sana Yalan Söylediler – Şehir Merkezi

3. Sana Yalan Söylediler – Nezih Muhit


Yaratıcı Yönetmen: Mustafa Küçükkalıpçı, Pınar Kurt

Yaratıcı Grup: Çağlar Uzunca, Onur Ünal

Marka Takımı: Didem Soydan Özcıbır, Seçil Kök

Stratejik Planlama: Ceylan Eren

Ajans Prodüktörü: Nilay Ciğit

Yapım Şirketi: RANDOMWORKS

Yönetmen: Arda Birkiye