Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Bursa Çekirge Kiralık Daire

(54 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
2.300 TL
GÜRCAN DAN ÇEKİRGE DE FULL LÜKS KİRALIK DAİRE
Gürcan Gümüşmekikli
Dikkaldırım, Osmangazi
4+1
6Gün Önce
260 m²
1.700 TL
OSMANGAZİ KÜKÜRTLÜ'DE METROYA YAKIN 3+1 EŞYALI KİRALIK DAİRE
Atilla Demir - Kükürtlü
Kükürtlü, Osmangazi
3+1
6Gün Önce
135 m²
1.100 TL
BURSA ÇEKİRGE MAH.KİRALIK 3+1 DAİRE
Bks Gayrimenkul
Dikkaldırım, Osmangazi
3+1
6.12.2019
100 m²
1.250 TL
OSMANGAZİ KÜKÜRTLÜ'DE METROYA YAKIN 2+1 EŞYALI KİRALIK DAİRE
Atilla Demir - Kükürtlü
Kükürtlü, Osmangazi
2+1
5.12.2019
100 m²
900 TL
Dikkaldirim da ara kat kiralık daire
Soner Zengin
Dikkaldırım, Osmangazi
2+1
7Gün Önce
120 m²
1.000 TL
Dikkaldirim giriş KAT daire
Soner Zengin
Dikkaldırım, Osmangazi
3+1
5.12.2019
135 m²
1.250 TL
OSMANGAZİ KÜKÜRTLÜ'DE METROYA YAKIN 2+1 KİRALIK DAİRE
Atilla Demir - Kükürtlü
Kükürtlü, Osmangazi
2+1
4.12.2019
110 m²
1.000 TL
Şehrin merkezi dikkaldırım da kiralık daire
Soner Zengin
Dikkaldırım, Osmangazi
2+1
5.12.2019
120 m²
1.200 TL
Dikkaldirim da 2. KAT 140 metre kare daire
Soner Zengin
Dikkaldırım, Osmangazi
3+1
5.12.2019
150 m²
900 TL
Dikkaldırım'da kiralık daire
Soner Zengin
Dikkaldırım, Osmangazi
2+1
5.12.2019
120 m²
1.500 TL
REMAX BEYAZ DOBURCA 'DA 120 M2 KİRALIK 2+1 DAİRE
Yeliz Sakarya
Hüdavendigar, Osmangazi
2+1
27.11.2019
120 m²
2.000 TL
Referans Türkiye Safir'den Hat Caddesinde
Dikkaldırım, Osmangazi
3+1
28.11.2019
160 m²

Bursa Çekirge kiralık daire ararken yardımcı olacak özellikler

Bursa Çekirge kiralık daire ararken aylık ödeyeceğiniz kiranın sizi zorlamamasına dikkat etmelisiniz. Kiralık dairede olmasını istediğiniz özellikleri Zingat.com üzerinde seçerek anında en uygun ilanlara ulaşabilirsiniz. Bursa Çekirge kiralık daire bulmanızı hızlandıran bu yardımcı ile kiralık daire bulmak artık çok kolay.
- Kiralanıp tutulacak dairenin bakım, onarım gibi üzücü problem ve masraflarının olmaması gerekir. Kiralık dairenin bakımlı ve yaşamaya layık olmasına dikkat etmelisiniz. Yer döşemeleri, dolapları, mutfak tezgâhı, su ve elektrik tesisatı sağlam olmalı. Öte yandan yaşamak istediğiniz evin küf, mantar gibi rutubet sorunları olmamasına dikkat etmelisiniz. Hem sağlık hem de maddi açıdan olumsuzluk yaratacak seçeneklerden uzak durmalısınız.
- Beğendiğiniz Bursa Çekirge kiralık dairede ısı izolasyonu olmasına önem vermelisiniz. Isı yalıtımı sayesinde kiralık dairede ısı kaybı önlenmiş olur. Bu durumda da faturalarınız daha düşük gelir ve para tasarruf yapma imkânınız artar. Isı yalıtımı ayrıca kiralık dairede oluşabilecek rutubet sorunlarının önüne geçer. Daha sağlıklı bir ev ortamı sağlar.
- Kiralık dairede ses yalıtımı da çok faydanıza olacak bir özelliktir. Özellikle küçük çocuğunuz varsa. Ses yalıtımı sayesinde bir kattan diğer kata rahatsız edici ses veya gürültü gitmez. Böylece komşuluk ilişkilerinizde sorun yaratan problemlerden birisi ortadan kalkmış olur.
- Kiralık daire araştırması sırasında dairenin güneşe göre cephesine de dikkat etmelisiniz. Çünkü güneş ışığı alan kiralık daire daha iyi olacaktır. Güneş ışığı sayesinde hem aydınlık olacak hem de daha kolayca ısınacaktır.
- Tutmak istediğiniz Bursa Çekirge kiralık daire yeni yapılmışsa deprem yönetmeliğine uygunluğunu ve bina yapım malzemelerinin kalitesini araştırmalısınız. Yıllanmış yapılardan kiralayacağınız dairenin de depreme dayanıklı olduğunu araştırmalısınız.
- Kiralık daire gözlemlerken aylık olarak ödenecek yan giderleri de araştırmalısınız. Aylık aidat, bakım giderleri, ortak giderler var mı diye bakmalı varsa miktarlarını öğrenmelisiniz. Ödemek istemeyeceğiniz aidat giderleri ile karşılaşmamak adına baştan araştırmalısınız.
- Kiralamak istediğiniz dairenin konumu stratejik bir yerde olmalı. Farklı bir deyişle size avantaj sağlamalı. Kiralık daire sizin iş yerinize, çocuklarının okuluna, markete, alışveriş merkezlerine, hastaneye, toplu taşıma araçlarına ya da duraklarına yakın mesafede olmalı. Bu sayede ihtiyaç duyulan yerlere ulaşımınız daha kolay olacaktır.
- Tutmaya karar vereceğiniz kiralık dairelerin ödeyebileceğiniz kiralarının olmasına dikkat etmelisiniz. Maddi durumunuza uygun ilanları seçmeli ve buralara bakmalısınız.
- Kiralık daire seçer iken ara katları tercih etmelisiniz. Böylece ısınma konusunda daha avantajlı olursunuz.
- Kiralık daire ararken depozito, kapora gibi bedeller isteniyorsa bütçenizi zorlayıp zorlamayacağına bakmalısınız. Seçimlerinizi de bu yönde yapmalısınız.
- Aradığınız Bursa Çekirge kiralık daireyi bulduğunuzda mülk sahibi ile kira sözleşmesi yaparak, karşılıklı haklarınızı güvenceye almalısınız.
- Söz konusu kontrat üzerinde genel hükümler dışında, kiralık daire için yaptığınız harcamalar, ödediğiniz tutarlar ve yıllık kira artış oranınızı açıklamaları ve rakamsal değerleriyle yer aldığı özel hükümleri de yazdırmalısınız. Ödediğiniz güvence bedeli, ön ödeme, peşinat mutlaka yazılmalı. Ayrıca kira artış oranını baştan belirlemeniz faydalı olacaktır.
- Kiralık daireyi teslim alırken teslim aldığınız şartları, eğer eksik varsa bunları sözleşmeye yazdırmalısınız. Ayrıca kiralık daireden çıkarken yapmanız gerekenleri yazdırmalısınız.

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Kiralık Favori İlanlarım