Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

İstanbul Etiler Satılık Daire

(53 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
9.500.000 TL
Beşiktaş Etiler'de Satılık Daire 550 M2 9.500.000 TL
Meryem Memişoğlu
Etiler, Beşiktaş
6+2
5Gün Önce
570 m²
9.000.000 TL
Etiler Alkent Sitesi'nde Satılık Bahçe Dubleksi
Merve Kayran
Etiler, Beşiktaş
10 ve üzeri
2.10.2019
250 m²
5.800.000 TL
MAYA RESIDENCE'DA 2+1 ŞIK DEKARASYONLU MASRAFSIZ
N - Rabia Acar
Etiler, Beşiktaş
2+1
2.10.2019
170 m²
11.000.000 TL
Etiler Büyükhanlı Sitesi'nde Satılık Daire
Merve Kayran
Etiler, Beşiktaş
10 ve üzeri
2.10.2019
260 m²
13.000.000 TL
Etiler Alkent Sitesi'nde Satılık Daire
Merve Kayran
Etiler, Beşiktaş
10 ve üzeri
2.10.2019
320 m²
5.000.000 TL
Beşiktaş Etiler'de Satılık Daire
Etiler, Beşiktaş
4+1
1.10.2019
180 m²

İstanbul Etiler satılık daire
Prestijli bir bölgede yaşamak isteyenlerin tercih ettiği Etiler satılık daire seçenekleri ile karşınızda! Modern yaşamın anahtarını sunan Etiler’de kriterlerinize uygun evler sizi bekliyor!
İstanbul'un merkezinde konuşlanmış olan büyüleyici semt Etiler, emlak piyasasındaki canlılığını her sezon korumayı başarıyor. Lüks ve modern bir atmosfere sahip olan hareketli semtin geniş sosyal imkanlara sahip olması ve ilk modern konut projelerine ev sahipliği yapması ise satılık daire isteyenlerin göz önünde bulundurduğu kriterlere örnek gösteriliyor. Etiler satılık daire alternatifleri, sosyal sınıf olarak daha çok üst düzey gelir grubuna hitap ediyor. Ancak son yıllarda yapılan kentsel dönüşüm faaliyetleri, artık orta gelirli ailelerin de Etiler'de yaşam kurmasını mümkün kılıyor. Siz de belirli bir birikiminiz varsa İstanbul'un bu gözbebeği Etiler satılık ev alternatiflerine göz atabilir, bütçenize ve kendi ihtiyaçlarınıza uygun bir konutta yeni bir hayata başlangıç yapabilirsiniz.

Etiler'de satılık daire ararken nelere dikkat etmelisiniz?
Sosyal olanaklar açısından epey gelişmiş olan renkli semtte ev ararken öncelikle konutu hangi amaçla aldığınızı belirlemelisiniz. Çünkü konutu yaşamak için satın alıyorsanız, iç cephe ve konum gibi bazı özelliklerini sorgulamanız gerekiyor. Ama yatırım amaçlı alıyorsanız, getiri özelliğine göre kararınızı vermelisiniz. Satın almak istediğiniz konutun hastane, AVM, toplu taşıma gibi sosyal olanaklara yakın olması dikkat etmeniz gereken hususlar arasında yer alıyor.

Etiler'de üniversitelere yakın satılık daireler nerede?
İstanbul'un en nezih lokasyonlarından olan Etiler, Beşiktaş ilçesine bağlı olan en güzide semtlerden birisini oluşturuyor. Dolayısıyla semtin kendi çevresinin yanı sıra bu ilçe bünyesinde de İstanbul'un pek çok üniversite mevcut. Beşiktaş'ın göbeğindeki Bahçeşehir, Barbaros Bulvarı çevresindeki Yıldız Teknik, Bebek'teki Boğaziçi ve Ortaköy'deki Galatasaray, Etiler'e yakın en köklü üniversitelerden birkaçı. Eğer bu semte öğrenci olarak geliyorsanız ister satılık daire alternatiflerine bakabilir isterseniz kriterlerinizi esnek tutarak semtin yakın çevrelerindeki diğer ev seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Neden Etiler'de satılık daire almalısınız?
İstanbul'un A Plus semtinde satılık daire almanız için birden fazla nedeniniz var. Öncelikle Beşiktaş gibi büyük ve günün her anı dinamik bir ilçeye bağlı olması aslında size çok şey vadediyor. Eğer İstanbul'un merkezinde yaşamak istiyorsanız Etiler'in her zaman doğru bir seçim olacağını bilmelisiniz. Ayrıca ulaşım kolaylığı ve plaza-AVM gibi modern tesisler yönünden zengin oluşu da yine satılık daire almanız için önemli olan etkenlerden.

Etiler'de satılık daire sahibi olmak için doğru ay hangisi?
Semtten yatırım amaçlı ev almak istiyorsanız bulunduğunuz mevsimi de mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. Etiler satılık daire seçenekleri daha çok yaz aylarında artış gösteriyor. Konut projelerinin ve ev değiştiren kişi sayısının bu mevsimde artış göstermesi doğal olarak fiyatlar üzerinde de oynamalara sebebiyet verebiliyor. O nedenle en avantajlı ve uygun fiyatlı konutlara genellikle kış aylarında ulaşılabiliyor. Siz de Etiler satılık daire alternatiflerini en cazip fiyatlarla değerlendirmek istiyorsanız, kış mevsiminin avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Etiler'de hangi satılık daireler daha hızlı kiraya verilir?
Semtten yatırım amaçlı ev bakıyorsanız, satın alacağınız evin kentsel dönüşüm özelliğini mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. Bina yaşının yanı sıra dairelerin büyük olması da kiracıların dikkat ettiği diğer hususlardan bir tanesi. Ayrıca Zentinoğlu ve Nispetiye caddeleri üzerinde yer alan Etiler satılık daire alternatifleri de daha hızlı kiracı çekiyor.

Etiler'de satılık daire yatırımı yapmak için 3 neden
Gayrimenkul fiyat endekslerinin her geçen gün artış göstermesi, Etiler yatırımcılarını mutlu edecek kriterlerden başında geliyor. Bölgede yer alan eski binaların ve sitelerin kentsel dönüşüm projesi kapsamına alınması da ikinci bir etken olarak biliniyor. Yani bu avantaj sayesinde artık eski bir yapı bile almış olsanız, kısa bir zaman sonra yüksek bir prim elde edebileceğinizi bilmelisiniz. Ayrıca semtin çevre yollarına yakın olması ve iki köprü arasında kolay bir ulaşım sunması da diğer önemli bir neden olarak karşınıza çıkıyor.

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım