Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

İstanbul Kirazlı Satılık Daire

(108 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
359.000 TL
Kirazlı metro istasyonuna 200 mt full yapılı daire
Necmiddin Deveci
Kirazlı, Bağcılar
3+1
3Gün Önce
110 m²
355.000 TL
BAĞCILAR YENİ MAHALLEDE SATILIK DAİRE
Hüseyin Karakurt
Yenimahalle, Bağcılar
2+1
4Gün Önce
105 m²
412.000 TL
BAĞCILAR KİRAZLIDA SATILIK DAİRE
Hüseyin Karakurt
Kirazlı, Bağcılar
3+1
6Gün Önce
120 m²
670.000 TL
Bağcılar Kirazlı mahallesinde Satılık Dublex
Ali Bahadır
Kirazlı, Bağcılar
4+3
3Gün Önce
220 m²
199.000 TL
SATILIK KREDİLİ EMİNEVİME UYGUN 2+1 YÜKSEK GİRİŞ DAİRE
Mehmet Naci Kaplan
Yenimahalle, Bağcılar
2+1
6Gün Önce
110 m²
132.000 TL
SATILIK DAİRE
Hüseyin Karakurt
Kirazlı, Bağcılar
2+1
7.10.2019
100 m²
531.000 TL
BAĞCILARDA SİTE İÇİ LÜKS DAİRE
Necmiddin Deveci
Kirazlı, Bağcılar
3+1
5.10.2019
125 m²
170.000 TL
AREV GAYRİMENKUL KİRAZLI SATILIK DAİRE
Arzu Aksu Göç
Kirazlı, Bağcılar
2+1
7Gün Önce
100 m²
540.000 TL
Güneşli Paradise Sitesinde 3+1 Satılık Daire
Mehmet Naci Kaplan
Yenimahalle, Bağcılar
3+1
4.10.2019
130 m²

İstanbul Kirazlı satılık daire
Tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmış İstanbul'da düşlediğiniz eve sahip olabilirsiniz. İstanbul Kirazlı satılık daire seçenekleri arasından bütçenize en uygun satılık daireleri değerlendirmeniz yeter!
Bağcılar, İstanbul'un en bilinen semtlerinden biridir ve Avrupa Yakası'nda yer alır. Bağcılar aynı zamanda İstanbul’un ilçeleri arasında en yüksek nüfus yoğunluğuna sahiptir. Tekstil, ilçenin önemli gelir kaynakları arasında yer alır. Küçük işletmeler ilçenin ana ticari dokusunu oluştururken, önemli basın merkezleri ve bankacılık birimleri de bu ilçede yer alır. Toplu taşıma araçlarından İETT ve metro ile şehire merkezine ulaşım da oldukça kolaydır. Bağcılar sürekli gelişme gösteren bir ilçedir. Bu yüzden son zamanlarda oldukça rağbet görmektedir. Bağcılar'da ev sahibi olmak istiyorsanız bunun için en uygun yerlerden biri de Kirazlı semtidir.
Kirazlı’da satılık daire alırken nelere dikkat edilmeli?
İstanbul Kirazlı satılık daire seçeneklerine göz gezdirirken öncelikle satın alacağınız evin konumuna dikkat etmelisiniz. Satılık daireler içerisinde seçeceğiniz evin merkezi bir yerde olması, yaşam kaliteniz açısından önemlidir. Bir evin okula, markete ve toplu taşıma araçlarına yakın olması her zaman için artı bir özelliktir. Kirazlı İstanbul'da yer aldığı için kışları soğuk geçen bir yerdir. Bu yüzden ev alırken evin cephesine ve güneş alma durumuna dikkat etmeniz önemlidir. Yanlış cephe seçimi kışın ısınmada sorun yaşamanıza sebep olabilir. Alacağınız dairenin aşırı tadilat gerektirmediğinden emin olun. Böylelikle tadilat için fazla bir bütçe ayırmanıza gerek kalmaz. Evi kredi yardımı ile almayı planlıyorsanız evin krediye uygun olup olmadığını sorgulayın. Eğer ev alırken bütçenizi çok zorlamak istemiyorsanız İstanbul Kirazlı satılık daire fiyatları açısından daha uygun bölgelere yönelmelisiniz.
Kirazlı satılık daire fiyatları uygun mu?
İstanbul Kirazlı satılık daire fiyatları geniş bir yelpazeye sahiptir. Derinlemesine bir araştırmayla bütçenize uygun bir ev bulabilirsiniz. Kirazlı hala gelişmekte olduğu için İstanbul'un oturmuş ilçelerine göre ev fiyatları daha uygundur. Evin barındırdığı özelliklere göre fiyatı da değişmektedir. Daha merkezi bir konumda, güzel bir ev istiyorsanız bütçenizi daha yüksek tutmalısınız.
Kirazlı'da evimi kolayca kiraya verebilir miyim?
Kirazlı'nın bağlı olduğu ilçe İstanbul'un en kalabalık ilçeleri arasında yer alır. Ayrıca gelişmeye devam eden ve farklı iş olanaklarıyla sürekli göç alan bölgede, nüfus artış potansiyeli de yüksektir. Bu da evinizi kolayca kiraya verebilmenizi sağlar. Kirazlı, İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi'ne yakın bir konumda olduğu için evinizi dilerseniz öğrencilere de kiraya verebilirsiniz.Tüm bu sebeplerle İstanbul Kirazlı satılık daire seçenekleri yatırım yapmak için oldukça idealdir.
Neden Kirazlı'da daire satın almalıyım?
Kirazlı, Bağcılar'a bağlı bir semttir. Bağcılar ise İstanbul'da nüfus yoğunluğunun en fazla olduğu bölgedir. Eğer Kirazlı'da satılık ev alırsanız evinizi kiraya verirken hiç sıkıntı yaşamazsınız. İstanbul Kirazlı satılık daire fiyatları, evin oda sayısı, yaşı, konumu gibi konulara göre çeşitlilik gösterdiği için her bütçeye uygun ev bulabilmek kolaydır. Kirazlı gelişmekte olan bir yer olduğu için yatırım amaçlı daire satın almak isteyenlerin de tercih ettiği bir bölgedir.
Kirazlı'da eğitim ve sosyal yaşam
Kirazlı, Bağcılar Belediyesi'ne bağlıdır. Bağcılar, ilköğretim alanında okullaşma oranının en yüksek olduğu bölgedir. Aynı zamanda Bağcılar, İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi'ne ev sahipliği yapmaktadır. İçerisinde Kirazlı'nın da bulunduğu Bağcılar mahallelerinin mahalle konaklarına birer kitaplık oluşturulmuştur. Bunun yanı sıra konaklarda el beceri kursları ve sağlık ocakları yer almaktadır. Ayrıca ilçede kültür faaliyetlerine destek olması için Kültür Merkezi açılmıştır.

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım