Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Karabağlar Satılık Daire

(471 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Satış Aralığı187.031 - 311.719 TL
17,83 Yıl
185.000 TL
YEŞİLYURT KAZIM KARABEKİR DE SATILIK 2+1 85M2 DAİRE 185 BİN TL
Seda Şençağlar
Kazım Karabekir, Karabağlar
2+1
90 m²
465.000 TL
Basın Sitesin'de Göztepe Metro Yakını Bahçeli Satılık Daire
Basın Sitesi, Karabağlar
3+1
160 m²
240.000 TL
ÜZÜMCÜ YAKINI SATILIK 3+1 120 M2 DOĞALGAZLI DAİRE 240 BİN
İsmail Bakkallar
Doğanay, Karabağlar
3+1
130 m²

Karabağlar Satılık Daire Fiyatları

İzmir şehrinde satılık daire fiyatları Doğanay bölgesinde 212.651 TL'den başlayarak, Fahrettin Altay taraflarında 323.582 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Karabağlar geneli ortalama fiyatı 256.236 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 250.385 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %12,47, son 10 yılda ise %193.99 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 18 yıl olarak görülmüştür.

Karabağlar Satılık Evlerin Bölge Fiyatları

Karabağlar şehrinde satılık ev fiyatlarına, en çok ilana sahip 5 ilçeye göre bakarsak:

Karabağlar Toplu Konut / Proje Fiyatları

Son dönemde Karabağlar şehrinde yapılan ve fiyatlarına ulaştığımız 2 örnek projenin fiyat ortalaması:

Karabağlar satılık daire
Karabağlar satılık daire seçenekleri her bütçeye uygun satılık ev alternatifleri ile karşınızda! Hatay, Üçyol, Bozyaka, Fahrettin Altay gibi önemli semtlere sahip olan bu güzide ilçe, İzmir’de yaşamanın tüm avantajlarını ayağınıza getiriyor. İlanlar arasında siz de kolayca, kendinize ve kriterlerinize uygun satılık daireler bulabilirsiniz.

Karabağlar İzmir'in en büyük merkez ilçesidir. Geçtiğimiz yıllarda beş ayrı merkez ilçenin birleştirilmesi ile oluşturulmuş, yüzölçümü ve nüfusu bakımından İzmir'in neredeyse dörtte birini kapsayan bir ilçe haline gelmiştir. Özellikle nüfus yoğunluğu ve çeşitli iş kollarının yerleşmesi bakımından dikkat çekicidir. Üstelik yapısal olarak genişleyen, yenilenen giderek daha fazla büyüyen İzmir'in yeni yüzü olmaya aday bir ilçedir. Halihazırda devam eden kentsel dönüşüm projelerinin ağırlıklı kısmının Karabağlar'da hayata geçirilmek istendiğini belirtmekte fayda var. Bu ekonomik, sosyal ve mimari açıdan büyük değişimleri de beraberinde getirecek önemli bir olgudur. Bu yüzden yatırımcıların ilgi odağı olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Yatırımcılar kadar farklı kentlerden de son yıllarda İzmir’e yerleşimlerin arttığı bunların önemli bir kısmının Karabağlara doğru yayıldığını da belirtmek gerekli. Her açıdan bir ilgi odağı, çekim merkezi olmuş durumda Karabağlar. Emlak piyasasının hareketlendiği Karabağlar’da satılık ev seçeneklerini değerlendirmek orta ve uzun vadede yatırımcısına avantaj sağlayacaktır…

Karabağlar satılık daire seçeneklerinde nelere dikkat edilmeli

Karabağlar’da hızla hayata geçmekte olan kentsel dönüşüm projesi bu kapsama giren her konutun kısa zaman sonra değerlenmesini sağlayacak. Ancak yine de yaşam standardınızı yükseltmeniz ve yatırım yaptığınız dairenin daha da değerlenmesi için öncelikle Karabağlar satılık ev seçenekleri arasından konuma önem vermelisiniz. Evin konumunda önceliğiniz, hastane, okul, alışveriş merkezi vb. alanlara yakınlığı olmalıdır. Ayrıca İzmir merkeze ulaşım da önemli bir faktördür! İzmir’in ulaşımında önemli bir yere sahip olan metronun geçiş güzergahlarına yakın yerlerde satın alacağınız ev hayatınızı da o oranda kolaylaştıracaktır. İzmir’de toplu taşımanın yaygınlığı, otobüs aktarma, metro aktarma hatta bazı semtlerde dolmuşlarla desteklenmiştir. Bu açıdan Karabağlar’da sıkıntı yaşamazsınız. Özellikle de satın alacağınız daire bunlardan en az birine uygun konumda olursa…
Karabağlar’ın hemen her semtinde yeni yapılaşmalar hızla devam etmektedir. Bu da deprem yönetmeliğine uygun yeni yapılmış sıfır daire seçeneklerini artırır. Evinizi ikinci el alacaksanız da yine binanın deprem yönetmeliğine uygun olmadığını kontrol etmelisiniz. Ayrıca İzmir’in hemen birçok noktasından olduğu gibi Karabağlar'ın birçok yerleşim yerinde İzmir Körfezi’nin eşsiz manzarasından faydalanabilirsiniz. Karabağlar satılık daire seçenekleri geniş bir fiyat yelpazesine sahip. Satılık evler arasından birini seçerken, bütçeniz ne olursa olsun; size uygun çok fazla seçenekle karşılaşacaksınız. Satın alacağınız konutun güneş görüp görmemesine, havadar olup olmamasına da dikkat etmelisiniz. Havadar bir ev size, İzmir’in meşhur meltemi ile yazın ferahlama avantajını yaşayabilir, güneş gören bir ev ise; zaten çok soğuk kışlar yaşamayan İzmir’de doğalgaz tasarrufu sağlar. Yazın da kışın da yaşamınızın keyifli olması için bu kıstaslar oldukça önemli.

Karabağlar’da en pahalı satılık dairelerin olduğu semtler
Karabağlar satılık daire seçeneklerinde fiyatları belirleyen unsur; binanın yaşı, lokasyonu, metrekaresi ve sahip olduğu donatılarıdır. Semtteki sosyal yapı, mimari ve demografik değişiklikler de bu farklılıkları besleyen unsurlar arasındadır. Hatay, Üçyol, Bozyaka gibi semtlerde konut fiyatları diğer semtlere göre daha yüksektir. Bahsi geçen semtler İzmir’in de en eski yerleşim ve ticari hayatın sürdüğü semtlerdir. Ayrıca metro ulaşımının tam dibinde olması da fiyatların artışında önemli bir etmendir. Hastanelerin bu merkezlere yakınlığını da vurgulamak gerekli. Ayrıca birçok tarihi mekâna ve denize yakın olması; özellikle yüksek alanların sahip olduğu muhteşem deniz manzarası; bu noktaları ilçenin en popüler alanları yapmasına nedendir. Karabağlar satılık daire seçeneklerinde daha uygun fiyatlar arayan yatırımcılar ise, Limontepe, Cennetçeşme, Eski İzmir gibi semtlere yoğunlaşmalı. Bu semtlerde daha uygun ve ekonomik fiyatlarla karşılaşılabilir. Buralar görece uzak semtler olsa da ulaşım rahatlığı olduğunu söylemek gerekli. Ayrıca kentsel dönüşümün bu semtlerden başlamış olması her açıdan avantaj sağlamaktadır. Çeşitli mesire alanlarına yakınlık, kendine has kültürel ortamı, etkinlik alanlarının olması bu semtlerin de artık merkezileşmesini sağlamıştır.

ZİNGAT BANA EV BUL

Bilgilerinizi girin, sizi arayalım
Hayalinizdeki evi Zingat bulsun
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım