Next Level’de metrekare fiyatları 5 bin TL’den başlıyor!

Next Level’de metrekare fiyatları 5 bin TL’den başlıyor!

Ankara Çayyolu’nda yükselen projede satışlar başladı.

Pasifik İnşaat, Ankara Çankaya'da bulunan Çayyolu’nda yeni bir projeye imza atıyor. Ankara’nın gelişen bölgelerinden Çayyolu’nda yükselen Next Level projesinin metrekare fiyatları 5 bin liradan başlıyor. Projede konut teslimleri Aralık 2018’de!

Ankara’da konumlanan Next Level Çayyolu’nda 429 konut ve 6 adet mağaza bulunuyor. Projede, büyüklükleri 152 – 445 metrekare arasında değişen 3+1 , 4+1 , 5+1 , 7+2 , 3,5+1 , 4,5+1 olmak üzere 92 farklı daire tipi bulunuyor. Projede, özel teraslar, bahçeler, komşuluk ilişkilerini geliştirecek yemek okulu, havuz, squash, kapalı basketbol sahası, yürüyüş yolları, piknik alanları, açık hava sineması ve dinlenme alanları gibi sosyal donatılar da bulunuyor. Proje merkeze yakınlığıyla dikkat çekiyor

Next Level Ankara’nın başarısından sonra Çayyolu projesine başladıklarını söyleyen Pasifik İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan, “Gelen yoğun istek üzerine Next Level tarzını bir konut projesine taşıma fikri ortaya çıktı. Ankara’nın en önemli konut bölgesi Çayyolu’nda, Çayyolu Rekreasyon Vadisi’nin içindeki arazide projeyi geliştirmeye karar verdik. Hem şehrin olanaklarının içinde hem de şehrin karmaşasının dışında, doğayla iç içe bir yaşam vaat eden Next Level Çayyolu, pek çok üniversiteye, özel okula, sosyal yaşam alanlarına ve alışveriş merkezlerine yakınlığıyla öne çıkıyor” dedi.


İstanbul’da da yeni projelere imza atılacak

İki yeni projeleri daha olduğunu belirten Fatih Erdoğan, “Bunlardan biri EGO projesi. Ankara'nın en büyük arazisi üzerinde yükselecek. Diğer proje ise Dikmen Vadisi'nde. Projeye 2017'nin ilk aylarında başlamayı planlıyoruz" dedi. Fatih Erdoğan, markayı İstanbul’a da getirmeyi planladıklarını, ilgilendikleri lokasyonlar olduğunu ve görüşmelerinin devam ettiğini de söyledi.