Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.
Lütfen ilk değerden daha yüksek bir değer seçin.

Bayrampaşa Satılık Daire

(275 sonuç bulundu.)
Galeri Harita
100 m² Satış Aralığı263.987 - 439.979 TL/m²
18,65 Yıl
565.000 TL
AKARCA EMLAK'TAN TERAZİDERE MAH.3+1 125 M2 2.KAT ASANSÖRLÜ DAİRE
Ramazan Akarca
Terazidere, Bayrampaşa
3+1
3Gün Önce
125 m²
355.000 TL
YALÇINAY EMLAKTAN TERAZİDEREDE 115m² 2+1 KREDİLİ 2.KAT DAİRE
Uğur Yalçınay
Terazidere, Bayrampaşa
2+1
2Gün Önce
115 m²
480.000 TL
YALÇINAY EMLAKTAN FORUM İST.YAKINI %0.79ile 90m² 2+1 SIFIR DAİRE
Uğur Yalçınay
Kartaltepe, Bayrampaşa
2+1
15.2.2020
90 m²
580.000 TL
BAYRAMPAŞA İSMETPAŞA MH. 3.KAT 3+1 107m² SATILIK DAİRE
İsmet Paşa, Bayrampaşa
3+1
4Gün Önce
115 m²
650.000 TL
İSTANBUL BAYRAMPAŞA DA SATILIK 2+1 LÜKS DAİRE
Ufuk Yıldız
Yıldırım, Bayrampaşa
2+1
7Gün Önce
80 m²
285.000 TL
BAYRAMPAŞA MERKEZ'DE 3+1 SATILIK DAİRE
Pınar Bayrakdar
Yenidoğan, Bayrampaşa
3+1
6Gün Önce
95 m²

Bayrampaşa Satılık Daire Fiyatları

İstanbul şehrinde satılık daire fiyatları Ortamahalle bölgesinde 332.299 TL'den başlayarak, Kocatepe taraflarında 594.260 TL'ye kadar yükselmektedir.

Standart bir 3+1 dairenin Bayrampaşa geneli ortalama fiyatı 362.570 TL iken, 1+1'lik evlerde ve stüdyolarda 354.292 TL'ye kadar inebilir. Fiyatlar son 1 yılda %1,77, son 10 yılda ise %227.55 artış göstermiş, ortalama kira dönüşü süresi 19 yıl olarak görülmüştür.

Bayrampaşa Satılık Evlerin Bölge Fiyatları

Bayrampaşa şehrinde satılık ev fiyatlarına, en çok ilana sahip 5 ilçeye göre bakarsak:

Bayrampaşa Toplu Konut / Proje Fiyatları

Son dönemde Bayrampaşa şehrinde yapılan ve fiyatlarına ulaştığımız 3 örnek projenin fiyat ortalaması:

Bayrampaşa satılık daire almak için dikkat edilmesi gerekenler
Büyükşehirlerde hayat şartları çok gelişmiş olsa da geçimi sağlamak daha zordur. Çünkü çok fazla gideriniz olur ve her şeyin fiyatı da oldukça pahalıdır. Bu yüzden büyükşehirde yaşarken ev sahibi olabilmek çok büyük avantaj sağlar. Hayata dair iyi bir yatırım yapmış olarak bakabilirsiniz bu durumda. Satılık daire almak için eskisi gibi kapı kapı dolanmaya gerek yok. İnternet üzerinden aradığınız özellikteki eve kolayca ulaşabilirsiniz. Ama internetten arama yaparken zingat.com sitesi gibi güvenilir adresleri tercih etmelisiniz. Bayrampaşa satılık daire ilanları arasından istediğiniz özellikleri seçerek kolayca arama yapabilirsiniz. “Emlak. Bilgi. Güven.” sloganıyla yola çıkan gayrimenkul bilgi ve pazarlama platformu Zingat.com, satılık daire almak için ihtiyacınız olan her soruya yanıt veriyor. Bayrampaşa satılık daire ararken ilanlarda olması gereken bazı özellikler bulunuyor. Doğru seçim yapmak için şu kriterlere dikkat etmelisiniz;
- Satılık daire fiyatının bütçenize uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Ödeyemeyeceğiniz borçların altına girmeniz size sadece zarar verir.
- Bayrampaşa satılık daire konumunun çarşıya, işe, hastaneye, alışveriş merkezlerine, en çok sevdiğiniz sosyal alanlara, toplu taşıma araçlarına yakın mesafede olması size kolaylık sağlayacaktır. İşlerinizi daha hızlı ve kolay halletmenize yardımcı olacaktır.
- Satılık dairenin bakım ve onarım masraflarının olmaması gerekir. Tadilat uğraşlarına girmek hem zamanınızdan çalar hem de daha çok paranızın gitmesine sebep olur. Ev almak için zaten fazlasıyla borcun altına gireceğiniz için satılık dairenin de size gider yaratmaması gerekir.
- Satılık daire bakarken odalarının aydınlık ve güneş ışığından faydalanıyor olmasına dikkat etmelisiniz. Karanlık odaları olan bir ev konfor olarak hayatınıza olumsuz yansır. Ayrıca daha çok elektrik faturası gelmesine neden olur. Satılık daire ararken beğendiğiniz evi günün farklı saatlerinde ziyaret ederseniz bu konuda doğru bir karar verebilirsiniz.
- Bayrampaşa satılık dairede ısı yalıtımı olmasına dikkat etmelisiniz. Yaşam kalitenizi arttıracak bir özellik olan ısı yalıtımı ile hem tasarruf etmiş olursunuz hem de evin duvarlarında oluşabilecek rutubet sorunlarıyla karşılaşmazsınız.
- Satılık daire ararken ihtiyacınız olan büyüklükteki dairelere bakmalısınız. Aile bireylerinin sayısına göre oda sayısı olmalı ve odaların da geniş olması gerekir.
- Yeni yapılmış bir satılık daire almak istiyorsanız bina yapım malzemelerinin kaliteli olmasına dikkat etmelisiniz. Ve satılık dairenin kullanıma hazır halde olmasını kontrol etmelisiniz. Yaşam için tüm ihtiyaçların giderilmiş olması gerekir.
- Yatırım amaçlı alacağınız satılık dairenin konumu için çok gelişmiş ya da merkezi yerleri tercih etmemelisiniz. Ancak ileride değerlenecek bölgelere yönelmelisiniz. Yatırım yaparken uzun bir süreç olduğunu unutmamalısınız.
- Satılık daire alırken bulunduğu çevreyi de araştırmalısınız. Bulunduğu bölge güvenilir olmalı, hayat standartlarınıza uygun olmalı.
- Satılık daire aidatı ve aylık giderlerini de araştırmalısınız. Bazı yerlerde ödemek istemeyeceğiniz fazlalıkta giderler olabilir. Kira bedeli öder gibi aylık masrafınız olması, maddi olarak sarsabilir.
- Bayrampaşa satılık daire almadan önce tapu kaydını araştırmalısınız. Ve size sunulan bilgilerin doğruluğunu buradan karşılaştırmalısınız. Mülk sahibi, satılık daire adresi gibi gerçek bilgilere buradan bakmalısınız.
- Satılık daire ve bulunduğu bina üzerinde ipotek, haciz gibi sorunların olmadığına dikkat etmelisiniz. Satılık dairenin irtifak hakkı bulunup bulunmadığını araştırmalısınız.
- Satılık dairenin imar durumunu ve iskân izninin olup olmadığını incelemelisiniz. Yasal olarak uygun bir satılık daire bulmalısınız.
- Satılık daire alırken mülk sahibi ile satış sözleşmesi imzalamalısınız. Bu sözleşme hazırlanırken bir uzmandan yarım almanız size fayda sağlayacaktır.
- Ayrıca satılık daire bedelini kesinlikle elden ödememelisiniz.

ZİNGAT BANA EV BULBilgilerinizi girin, sizi arayalım Hayalinizdeki evi Zingat bulsun!
Favorilere Ekle
  • Satılık Favori İlanlarım