ANKA 06 EMLAK DANIŞMANLIK Hakkında

ANKA 06 EMLAK YATIRIM DANIŞMANLIĞI OLARAK BENİMSEDİĞİMİZ FELSEFEMİZ; MÜŞTERİ İLİŞKİLERİNDE, BİLGİLENDİRMEDE ALIM - SATIM VE KİRALAMALARINIZDA CİDDİYET, DÜRÜSTLÜK VE ŞEFFAFLIKTIR.

İLKEMİZ ; GÜVEN & DÜRÜSTLÜK
BU DOĞRULTUDA
EN İYİ HİZMET SUNMAKTIR.
DAİRE, ARSA, İŞYERİ GİBİ TÜM ALANLARDA HİZMETİNİZDEYİZ.
HER TÜRLÜ ALIM , SATIM İŞLERİNİZDE OFİSİMİZ SİZLERE GÜVENİLİR ,DÜRÜST AİLE ORTAMINI ARATMAYACAK SAMİMİYETTE ,AÇIK SÖZLÜLÜĞÜYLE HİZMET VERMEKTEDİR.
YATIRIM YAPARKEN SİZLERİN MENFAATLERİ BİZİM ÖNCELİĞİMİZDİR. SİZLERİN YAPACAĞI YATIRIMLARINIZI BÜTÇENİZE GÖRE DOĞRU ZAMANDA , GELECEK VAAT EDEN YATIRIMLARA YER VEREREK YÖNLENDİRİLMENİZ SAĞLANACAKTIR.
İnsanların geçmişinden ve bugününden daha çok düşündüğü ve üzerine planlamalar yaptığı bir şey varsa o da geleceğidir. Bunun için hayatımızın her aşaması planlar ve kurgulamalarla geçer. Bu davranışın altında yatan duygu garanticiliktir. Atılan bütün adımlar kendimiz için ve bizden sonra hayatını bizim verdiğimiz hayati kararlarla idame ettirecek olan ailemiz içindir.

Kısacası bütün çaba yarın içindir. İnsan yarınını istediği standartlarda geçirmek istiyorsa yapacağı tek şey yatırımdır. Yatırım denince ilk akla gelen ve en çok tercih edilen gayrimenkul yatırımıdır. Eğer geleceğinizi böyle bir yatırım üzerine kurmak istiyorsanız, mevzu bahis sizin ve yakınlarınızın hayatı ise bu amatörce yapılacak bir iş olmamalı ve bir danışmandan yardım almalısınız.

Hizmet Bölgesi Etlik, Keçiören, Ankara
HARİTA
AŞAĞI EĞLENCE MAH.MELEK SOK 13 B KEÇİÖREN-ANKARA