* Uluslararası Finansal Raporlama Denetim, Yüksek Lisans Mezunu,
* Mali Müşavir,
* Ağırlıklı Müşteri Grubu Ortadoğu,
* Arapça Biliyor.

*2015 yılından bu güne, Bahçeşehir Ispartakule bölgesinde emlak sektöründe faaliyet göstermekte, öncesinde kurumsal inşaat firmasında yöneticilik yaptı.

*Kurumsal yapısı ve profesyonel gayrimenkul hizmet anlayışıyla yapacağınız yatırımlarda sizleri hayalinizdeki gayrimenkule ulaştırmayı hedeflemektedir.
Piyasa koşullarını yakından takip ederek, güncel kira kanunlarıyla gayrimenkul kiralama işlemleri, gayrimenkul satışlarında vergisel süreçlerin yönetimi, kiralama ve satışta sonrası süreçlerde karşılaşılması olası sorunların çözümleri hakkında danışmanlık hizmeti vermektedir.

*Gerek Ispartakule gerekse İstanbul’un farklı lokasyonlarında bulunan, Emlak Konut ve TOKİ projelerindeki satış modellemeleri, ödeme şekilleri, satış ve indirim kampanya takipleri, taksitli daire ile peşin alım karşılaştırmaları konularında bilgi ve deneyimlerini paylaşarak çözümler sunar.

*1985 yılında kurulan, batıdaki örneklerine uygun çağdaş emlakçılık modelini ülkemizde hizmete sunan TURYAP markası mutlu müşteri hedefi ile parelel doğru risk analizleri yapılması ve karlı yatırım fırsatlarının sunulmasıyla güven ilişkisi içinde gerçekleştirilir.

*Turyap Bahçeşehir Tem olarak vizyonumuz; Alanında eğitimli ve deneyimli uzman kadrosuyla gayrimenkul sektörünün önde gelen aktörlerinden biri olmaktır.
Misyonumuz; Her bireyin ya da ailenin ihtiyacına uygun gayrimenkule satınalma ya da kiralama yoluyla sahip olabilmesi için koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle profesyonel danışmanlık hizmeti sunmaktır.