Merhaba; 1971 Sivas-Divriği doğumluyum.

1997 yılında gayrimenkul sektörüyle tanıştım. Hayatın her alanında eğitimli olmanın gerekliliğine inandığım için sektöre başlamadan önce “Milli Eğitim Bakanlığı gözetiminde Gayrimenkul Danışmanlık Eğitimi” aldım. 1999 yılında da RE/MAX ve Newyork State University işbirliği ile verilen Quick Start satış eğitimini başarıyla tamamladım. 2004 yılında ise “Milli Eğitim bakanlığı destekli İstanbul Ticaret Odası’nın düzenlediği Emlak Pazarlama Uzmanlığı Eğitimi”ni de başarıyla tamamladım.

2004 yılından itibaren Vizyon, deneyim ve bilgilerimi birleştirdiğim takım arkadaşlarımla beraber Arthur&Miller’da keyifli ve başarılı çalışmalara (projelere) imza atıyoruz.

Amacımız; Çalışma disiplinimiz ve dürüst çalışma anlayışımızla birlikte sizlerin güveninizi kazanmaktır. Sektörel eğitimlerimizden ve deneyimlerimizden, ileri teknoloji olanaklarını da sonuna kadar kullanarak, etkili ve farklı pazarlama yöntemleri kullanmak, sizlere en iyi hizmeti vermektir. Gayrimenkul ile ilgili konularınızda sizlere yardımcı olmak, hatta “Çözüm ortağınız” olmaktır.”

İşyeri ya da konut, tüm gayrimenkul alım, satım, kiralama, danışmanlık, değerleme talepleriniz için lütfen beni aramaktan çekinmeyiniz.

Saygılarımla,