Ayfer İlhan Hakkında
Tokat/Turhal doğumlu olup, ilk, orta ve lise eğitimimi Turhal da tamamladım. Mühendislik Fakültesi Jeoloji Mühendisliği bölümünü okuduktan sonra eğitim hayatıma OKAN Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans Öğrencisi olarak devam ettim.
Mühendislik Eğitimimi tamamladıktan sonra Avrupa Birliği Projeleri, TÜBİTAK Projeleri, Kalkınma Ajansı Projeleri ile ilgili olarak çok sayıda proje yazma ve yürütme eğitimi aldım.Bu eğitimlerim kapsamında bir süre kendi ofisimde hizmet verdikten sonra, yıllarca Ondokuz Mayıs Üniversitesinde Proje Danışmanı olarak görev yaptım. Samsun Çarşamba da kurulan Bölgesel Kalkınma Proje Ofisi Müdürü olarak sözleşme yaptıktan sonra, Üniversitedeki görevimden istifa ettim. Gerek Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde gerek Çarşamba da devam eden çalışma hayatım süresince bir çok eğitim aldım ve eğitimler verdim. Bu eğitimlerde bir kaç tanesini sayacak olursam; İleri düzey Patent Eğitimi, Proje Yazma Yürütme (PCM), Kişisel Gelişim ve İletişim, Hızlı Okuma, Avrupa Birliği 7. Çerçeve Programı Eğitimi, Ulusal Ve Uluslar Arası Uluslar Arası Finansman Kaynaklarını Kullanmaya Yönelik Proje Hazırlama Teknikleri, Uygulamalı Girişimcilik, İnnovative chemical approaches and the aducation of chemists, Dernek Kurulumu ve Yönetimi Eğitimi, Engelsiz Kent, Engellilik ve Engelli Hakları, Savunuculuk, Ayrımcılıkla Mücadele, Performans Yönetimi, Olay/Problem Yönetimi, Beden Dili vs. eğitimlerini aldım. Hackathon çalışmalarına, Kongrelere katıldım, ARGE Proje Pazarları düzenledim.
Hayatımda geriye dönüp baktığımda beni en çok mutlu eden taraf herhalde; yüzlerce kişiye Girişimcilik Eğitimi vermek ve öğrencilerimin kendi işlerini kurmalarına destek olmaktır.
Çarşambadaki görevimden istifa ettikten sonra, Re/max ile tanışma fırsatı buldum. Dünyada sektörün lideri, Re/max'in çağdaş ve profesyonel sistemi içerisinde yerimi aldım. Profesyonellik ve kaliteli hizmetin ilk şartının eğitim ve bilgi olduğuna inancım sebebi ile Power Star sertifikasını aldım. Geçmişdeki tecrübemle alanda aldığım eğitimleri birleştirerek Gayrımenkul Danışmanlığında fark yaratmaya karar verdim. Ayrıca benim için mutluluk yeni insanlar tanımak, bu insanların hayatlarındaki en büyük amacı olan kendi evlerinin sahibi oldukları andaki mutluluklarını paylaşmak olacaktır. Bunu gerçekleştirirken amacım dürüstlük, güvenilirlik ve sektörde kalıcı olmak olacaktır.
Kaliteli, profesyonel, samimi, güler yüzlü hizmet için sizleri bekliyorum...

Saygı ve sevgilerimle Ayfer İLHAN...