Konfordan vazgeçmeyenler için salon dekorasyon önerileri

Yazıyı paylaş:


Evde en çok vakit geçirdiğimiz odalardan bir tanesi salon. Dinlendiğimiz, misafir ağırladığımız, sevdiklerimizle birlikte olduğumuz salonların konforlu olması evdeki yaşam kalitesini de doğrudan etkiliyor. Peki hem tarzınıza uygun hem de  konforlu bir salon dekorasyonu için neler yapmak gerekiyor?

İşte hem konforlu hem de şık salon dekorasyonu için harika fikirler…

 

Konforunuza düşkünseniz, L koltuklar tam size göre! L koltuklar modüler olduğu için oldukça kullanışlı. Salonunuzun büyüklüğüne göre koltuğunuzun boyutuna karar verebilirsiniz. Tarzınıza uygun bir orta sehpayla birlikte hem şık hem de kullanışlı bir oturma alanı elde edebilirsiniz.

 

Evinizin salonunda bir kitap okuma köşesi dizayn etmek aslında çok kolay. Bir berjer, minderler, yan sehpa ve okuma lambası… İşte okuma ya da dinlenme köşeniz hazır.

 

Köşe koltuklar da tıpkı L koltuk gibi konforlu bir oturma alanı olmakla birlikte alandan da tasarruf etmenizi sağlar. Koltuk şal ve minderleriyle konforunuzu artırmayı unutmayın.

 

Evinizde huzurlu bir atmosfer yaratmak için harika fikirler!

 

Koltuklarınızla uyumlu büyük pufları oturma alanı olarak değerlendirebilir ya da ayaklarınızı uzatarak dinlenmek için kullanabilirsiniz. Canlı renklerde büyük bir pufu oturma odanızın yıldızı yapabileceğiniz gibi küçük soft renklerde puflarla zarif bir detay oluşturabilirsiniz.

 

Salonunuzu aydınlatırken göz yormayan ve şık bir havası olan lambaderleri tercih edebilirsiniz.

 

Ev dekorasyonunda sonbahar esintisi

 


BENZER YAZILAR

Yorum Yap