Zingat’ın Spotify çalma listesi gününüze eşlik etsin!

Yazıyı paylaş:

“Emlak. Bilgi. Güven.” sloganıyla yola çıkan gayrimenkul bilgi ve pazarlama platformu Zingat.com‘un, gayrimenkul sektörüne yepyeni bir soluk getirdiği Zingat Prestij Dergisi’nin 4. sayısı yayımlandı.

Radyo Voyage Genel Yayın Yönetmeni Neslihan Yavuzer Behmuaras, Zingat Prestij Dergisi’nin Müzik sayfasında okurlara sesleniyor ve yine her sayıda sizi Spotify’de Zingat çalma listeleri bekliyor!

 

Radyo Voyage, Zingat Prestij Dergisi okurları için sunar!

Zingat Prestij Dergisi, her yeni sayısına özel bir Spotify şarkı listesini Radyo Voyage işbirliği ile okurlarına sunuyor.

Zingat ve Radyo Voyage işbirliğiyle hazırlanan en yeni Spotify çalma listesinin adı “Zingat.com Prestij Dergisi 2021 Vol 2 powered by Radyo Voyage“.

Listeye kulak vermek için linki tıklamak veya dergideki QR kodu okutmanız yeterli.

 

Zingat Prestij Dergisi’nin 4. sayısını hemen online olarak okumak için Zingat.com adresindeki Zingat Rehber bölümünden Zingat Prestij Dergisi‘ni tıklayabilirsiniz.

 

Zingat Prestij Dergisi’ni online okumak isteyenler için

Gayrimenkul sektörü ile ilgili gelişmelerden gündem belirleyen aktüel konulara, gayrimenkul ofisleri ve danışmanlarla yapılan söyleşilerden yeni konut projelerine, emlak piyasası analizlerinden özel röportajlara, köşe yazılarından dünyada öne çıkan emlak haberlerine dek geniş içeriğe ve zengin görsel anlayışa sahip ZİNGAT PRESTİJ DERGİSİ’ni okumak için linki tıklayın!

 

Zingat Prestij Dergisi (Mayıs 2021) sayısı!

 

 


BENZER YAZILAR