Burak Ürgen Hakkında

1972 İstanbul doğumluyum. Aile kökenlerimiz Kosova İpeke dayanıyor.
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İşletme mezunuyum. Londra Univercity Tutorial College Lisan Diploması sahibiyim.

Müşterilerime kusursuz hizmeti sağlayabileceğim bir kariyere sahibim. Birikimlerinizi, yatırımlarınızı yaparken alacağınız kararlarda tecrübemle sizlere en doğru yolu gösterebilirim. Turizm, sigorta, borsa, bankacılık hazine işlemleri, yatıım fonları, bireysel bankacılık ürün geliştirme, reklam ve halkla ilişkiler ve şirket sahibi olarak kurumsal eğitimler, uluslararası organizasyonlar tecrübelerine sahip olmanın avantajını gayrimenkul danışmanlık hizmetlerimde kullanıyorum. Doğru kararları almanızda, gayrimenkul yatırımlarınızla kazanmanıza yardımcı oluyorum.

1988 yılında kariyerime gayrimenkul sektöründe başladım. 1989-1994 yılları arası turizm sektöründe çalıştım. İremtur"da tur liderliği, bölge şeflği yaptım. Bir yıllık Para piyasaları Menkul Değerler dealer"lık tecrübesi ardından Westdeutsche Landesbank Hazine operasyon bölümünde 2 yıl görev aldım.
1996 yılında Yatırım Fonları Operasyon bölümünde başladığım Alternatifbank serüveni 1998 yılında Reklam ve Halkla ilişkiler bölümü ile devam etti. 2010-2012 yılları arası Kurumsal İletişim Müdürü olarak çalıştığım kurumdan kendi organizasyon şirketimi kurarak kurumlara eğitim ve motivasyon organizasyonları hizmeti vermek üzere ayrıldım.
Ben hobisini bile ciddiye alan, birşeyi yaptığında en iyisini yapmaya çalışan bir yapıya sahibim. Buna en güzel örnek latin müziğine olan tutkumun beni ulaştırdığı noktadır. İkibinli yıllarda başlayan Latin dj liği hobim Los Angeles"tan Japonya"ya, Miami"den İsveç"e, Ukrayna"dan Lübnan"a, Boston"dan İspanya"ya uluslararası latin dans festivallerinde müzik tutkumu paylaşmaktan festival organizatörlüğüne kadar uzandı. Şirketimle eğitim programları yanında uluslararası dans festivalleri düzenledim. Şu anda Türkiye Dans Sporları Federasyonu Başkan danışmanıyım.

En büyük zenginliğin edindiğimiz dostluklar olduğuna inanan bir insan olarak dürüst, güvenilir, yaratıcı, aktif ve yüksek çapraz satış yeteneğimi kullanmak, yüksek hedeflerimi gerçekleştirmek üzere RE/MAX Ailesine katıldım.

Dünya"nın en başarılı şirketinde çalışmanın onurunu yaşarken RE/MAX" ın tüm Türkiye ve Dünya"daki gücünü kullanarak sizlere hizmet veriyorum.Yıllarca güvenle çalışabileceğiniz, gözünüzün arkada kalmamasını sağlayacak bir gayrimenkul danışmanı arıyorsanız artık buldunuz. Sizlere 365 gün 24 saat hizmet vermekten mutluluk duyarım.