CD Gayrimenkul&Yatırım Hakkında

CD Gayrimenkul&Yatırım ‘önce güven’ mottosuyla koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinerek , 25 yıllık kurumsal profesyonel iş hayatındaki tecrübe ve birikimleriyle, emlak sektöründe beklentilerin üstünde hizmet anlayışını en büyük hedefi olarak belirlemiştir.

Güvenilir olmak, dürüst olmak, doğru olmak, hızlı olmak, dinamik olmak, gerçekçi olmak, sonuç odaklı olmak, çözüm üreten olmak paydaşlarımız ve müşterilerimiz için olmazsa olmaz taahhüdümüz dür.

Profesyonel ekspertiz ile gerçekçi fiyatlama, profesyonel fotoğraf ve video çekimleri, DRONE çekimleri, 360 derece sanal tur, GOOGLE reklam çalışmaları, interaktif sosyal medya iletişimi ve reklamları, dijital pazarlama, CALL CENTER, satış ofisi hizmetleri, uzman bölge temsilcileri, yerel ve kurumsal emlak firmalarıyla iş birlikleriyle, gayrimenkul alım-satım ve kiralama süreçlerini kolaylaştırarak en kısa zamanda hedefe ulaşmak en büyük arzumuzdur.

Yaşamı boyunca belki de bir defa gayrimenkul sahibi olmak için tüm birikimini bize emanet ederek veya edindiği gayrimenkulü doğru şekilde değerlendirmek için alacağı karara etki ederek, yükleneceğimiz sorumluluğun bilincinde ve tarafında olmaktır düsturumuz.

Saygılarımla

Cengizhan Duysak

Hizmet Bölgesi Bostanlı, Karşıyaka, İzmir
HARİTA
Bostanlı, Cemal Gürsel Cd. NO.506, İnci Ap Kat 2 Daire 5 Karşıyaka/İzmir