VILLA V.I.P Gayrimenkul & Mimarlık, 2005 yılından bu yana Akdeniz ve İstanbul’un en özel konutları, ticari yatırımları ve arazilerini sizlere sunuyor. Bu değerli gayrimenkulleri alırken veya satarken VILLA V.I.P’in pazarlama, sunum, imar ve mimari konularında profesyonel danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Yoğun olarak İstanbul, İzmir, Çeşme ve Güney Fransa sahillerinde çalışmaktayız. Hayallerinizdeki evlere, şirketleriniz için plaza ve yönetim ofislerine, binlerce konutluk arazilere, benzin istasyonlarına, hatta Ege denizindeki bazı adalara kadar hepsine VILLA V.I.P ile sahip olabilirsiniz.

VILLA V.I.P sadece bu mülkleri edinmeniz için size yardımcı olmakla kalmıyor ayrıca deneyimli profesyonel ekibiyle yapmak istediğiniz her türlü inşaat ve tadilat işlerinde size anahtar teslim projeler öneriyor.

Daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak için lütfen web sayfamızı inceleyip bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin. Hayatınızın bu önemli yatırımında VILLA V.I.P profesyonellerine güvenebilirsiniz.