Compass Estate - Pusula Emlak Hakkında

COMPASS ESTATE – PUSULA EMLAK KİMDİR?

2006 yılında bugünkü yerinde faaliyetine başlayan Compass Estate; kurulduğu günden itibaren, yerli ve yabancı müşterilerine sunduğu bilgi birikimi, tecrübe, güven ve dostlukla büyümeye devam etmektedir.

Compass Estate; Marmaris’in çağdaş, yenilikçi, en profesyonel, en güvenilir ve lider emlak ofisi olarak dünya standartlarına uygun kaliteli bir hizmetle, alım-satım-kiralama işlemlerinde arzu edilen kaliteyi sunmaktadır.

Kapsamlı gayrimenkul yelpazesiyle ile müşterilerimize oldukça geniş seçeneklerimiz mevcuttur.

Marmaris’in öncü emlak ofisi olarak, her daim en profesyonel, en güvenilir ve lider emlak ofisi olmak MİSYONUMUZDUR.

Dünya standartlarına uygun kaliteli, güvenilir ve profesyonel bir hizmetle, alım-satım-kiralama işlemlerinde arzu edilen kaliteyi sunmak VİZYONUMUZDUR.

• Compass Estate/Pusula Emlak Acentemizden bir gayrimenkul aldığınızda tecrübeli ekibimiz, satışla ilgili tüm beklentilerinizi en mükemmel şekilde titizlikle gerçekleştirmektedir.
Müşterilerimiz için doğru gayrimenkulü sağlamakla beraber, her türlü işleminizi başından sonuna kadar, tüm aşamalarda aynı özenle hizmet veriyoruz.
• Gayrimenkulünüzün değerini en doğru şekilde tespit eder, en kısa sürede satılması için acentemize başvurmuş olan yerli ve yabancı potansiyel alıcılara sunmakla beraber, gerekli her türlü reklam/internet/broşür/fuar imkânlarımızla satışı en kısa sürede gerçekleştiririz.
• Kişiye özel emlak danışmanlığı ile geniş portföyümüzden size “en uygun” seçeneği yerinde sunarız.
• Alım-satımlarda gerekli işlemleri sizin yerinize biz takip eder, size zaman kazandırırız. Siz uzun bürokratik işlemlerle uğraşmazsınız.
• Gayrimenkul alımlarında sizin bütçenize en uygun fiyat üzerinden alımınızı sağlayıp, bu hizmetimiz karşılığında %2 acente hizmet bedeli uygulanır.
• Alıcı müşterilerimizle birebir ev sahipleriyle görüşme ortamı sağlanır.
• Müşterilerimizle yer gösterme sözleşmesi imzalanır.
• Ev sahibinin vermiş olduğu fiyat, ilan fiyatımızdır.
• Gayrimenkul sahipleriyle satış temsilciliği sözleşmesi yapılır.
• Kiralamalarda; kiracıdan 1 aylık kira bedeli, acente hizmet bedeli olarak alınır.

Müşterilerimizin içinde bulunduğu durumu anlamak ve benzer durumda biz olsaydık, almak isteyeceğimiz hizmeti temin etmek ve sunmak İLKEMİZDİR.

BİR İŞİN SÜREKLİLİĞİNİ SAĞLAYAN EN ÖNEMLİ UNSUR KİŞİLERİN İYİ NİYETİDİR. İŞİN ÖZÜ BUDUR.

Hizmet Bölgesi Kemeraltı, Marmaris, Muğla
HARİTA
Kemeraltı Mah. Mustafa Muğlalı Caddesi No:32